Ostatnia wizyta: Pią Gru 05, 2008 5:11 pm Obecny czas: Pią Gru 05, 2008 5:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: marihuna
PostWysłany: Śro Gru 03, 2008 7:47 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Wrz 22, 2008 3:19 pm
Posty: 194
ale jednego nie moge zrozumiec tez . piszez , ze ziolo holenderskei nie uzaleznia fizycznie bo nie jest chemiczne. a ja poweim i co z tego!? przeciez uzaleznienie psychiczne nie polega na tym ze twoj organizm musi cos brac tylko uzaleznienie psychiczne polega na uzaleznieniu od danej rpzyjemnosci tak jak np granie na komputerze , wiec mozna nawet powiedziec ze ziolo holenedrskei bardziej uzaleznia niz polskie bo pisales ze jest po nim wieksza faza. zreszta to jest dziwne nbo oni ta chemie dodaja zeby bardziej klepało wiec polskie powinno byc mocniejsze chyba ze paliles jakeis mocne odmiany bo w holandi masz sporo rodzajow do wyboru. ogolnie ta chemia nie jest po to zeby uzalezniac ludzi , a nawet jakby była po to to by uzalezniałą fizycznie , jak w chemia w szlugach-nikotyna


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: marihuna
PostWysłany: Śro Gru 03, 2008 9:40 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 8:15 pm
Posty: 10
TigeRM napisał(a):
Spaliłem więcej niż wszyscy na tym forum razem wzięci.


:D:D:D:D:D:D

_________________
Powyższy post wyraża moje zdanie w chwili obecnej co nie oznacza,ze jutro go nie zmienię !!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: marihuna
PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 1:42 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Cze 12, 2008 4:18 pm
Posty: 4
Dzeyson napisał(a):
wiec mozna nawet powiedziec ze ziolo holenedrskei bardziej uzaleznia niz polskie bo pisales ze jest po nim wieksza faza. zreszta to jest dziwne nbo oni ta chemie dodaja zeby bardziej klepało wiec polskie powinno byc mocniejsze chyba ze paliles jakeis mocne odmiany bo w holandi masz sporo rodzajow do wyboru. ogolnie ta chemia nie jest po to zeby uzalezniac ludzi , a nawet jakby była po to to by uzalezniałą fizycznie , jak w chemia w szlugach-nikotyna


Wszystko uzależnia psychicznie telewizja komputer nawet obeforum :)Ja lubię sobie zajarać czasem, ale nie mam czegoś takiego że MUSZĘ bo kur#ica mnie weźmie. A kiedyś jak byłem młodszy i kupowałem od osiedlowych dilerów to MUSIAŁEM zajarać bo myślałem że mnie rozniesie. I chemicznie zioło wcale nie jest mocniejsze uwierz mi :)Także wszystko uzależnia psychicznie nawet teraz jak czytasz forum czy piszesz posta to jesteś uzależniony. Chodzi mi o chemiczną MJ która uzależnia fizycznie i wiele osób w to nie wierzy. Oczywiście nie uzależnia fizycznie tak jak Heroina że musisz zajebać w żyłę bo wyparujesz jak leżysz na chodniku. Ale masz coś w stylu MUSZĘ zajarać poprostu muszę... Dużo zależy od człowieka, jeśli ktoś ma słabą psychę, dołuje się ciągle itd. To wiadomo.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: marihuna
PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 2:26 pm 
Offline

Dołączenie: Pon Wrz 22, 2008 3:19 pm
Posty: 194
no dobrze ,ale miałem racje z tym ze chemia uzaleznia fizycznie a nie psychicznie. ale w holandi takie najtansze ziolo co widzialem caly wór to tez jest mocne? tzn tez mozna sie zjarac po podobnym czasie jak po polskim?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: marihuna
PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 9:19 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Cze 12, 2008 4:18 pm
Posty: 4
W Holandi gieta masz za 20 zł i wychodzi z 12 kul takich mocno nabitych. Faza jest głębsza jak zjarasz baciora z white widow to przez godzinę nie możesz wstać, tak cię jebnie. Także najlepsze jest w holandi :)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
audyt • Opisy gg • noclegi w dąbkach • słowa piosenki • Transport do USA • wczasy • Pozycjonowanie • Praca • Hotele Lublin • żaglownia • pozycjonowanie • wiklina • mikroekonomii • bramy garażowe • Żużel Filmiki
phpBB SEO