Ostatnia wizyta: Nie Sie 16, 2009 7:53 pm Obecny czas: Nie Sie 16, 2009 7:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Śro Kwi 09, 2008 2:57 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 185
Miejscowość: Z Ojca
Dzisiaj podczas wyjścia z ciała, przeniosło mnie automatycznie do szkoły, w której się uczę. Stałem na korytarzu, bylo trochę ludzi, przyglądałem się im. Nagle podeszła do mnie osoba (której nigdy nie widziałem na oczy, a znam wszystkich z widzenia) i powiedziała do mnie "Poraz pierwszy poczułem w drugim człowieku taką miłość, tą osobą jesteś ty, uczęszcza tyle osób do tej szkoły a w żadnej z nich nie dostrzegam tego co w Tobie". Byłem zaskoczony całkowicie. Odpowiedziałem mu "Zaiste powiadam Ci kochana istoto, nie we mnie dostrzegasz tą milosc, a w sobie samym." Uśmiechnął sie, ja także, poczuliśmy braterstwo. Czułem to co on czuje a on to co ja i trudno było zweryfikować do kogo należą dane emocje, coś jak telepatia. Potem upadłem na ziemie, jakbym umarł i opuściłem ciało astralne wznosząc sie ostatecznie mentalnie zbierając różne informacje. Obudziłem się, pojechałem do szkoły i spotkałem tą samą osobę co w projekcji astralnej! Identyczna Twarz, ubranie nawet takie same!! Uśmiechnęliśmy sie do siebie w tym samym momencie, identycznie jak podczas obe, coś niesamowitego! Ten uczeń był nowy dopiero co i przyjechal z innego rejonu, nigdy go nie widziałem na oczy. Po paru lekcjach poszedłem do automatu spożywczego, chciałem wrzucić pieniądze, ale dosłownie w tym samym czasie to samo chciał zrobić ten chlopak. Ustąpiłem mu i się uśmiechnąłem. Mial 5 zloty i nie mogło zatwierdzić, ciągle wylatywało z automatu, wrzucił chyba 4 razy. Wyciągnąłem moje pieniądze i powiedizalem ze moge mu wymienic, podziekowal. Pod koniec szkoły podszedłem do automatu i w momencie gdy wrzucałem pieniążki, poczułem na plecach aure tego chłopaka, odwróciłem sie, patrze, a on stoi za mną. Bardzo ciekawe przeżycia dzisiaj mialem, jeszcze nie dotarłem do tego, jaki przekaz mialo te oobe, chyba 10 razy spotkalem tą postać w szkole, ktora jest dosyć duza i to w ciekawych sytuacjach.
Fajna weryfikacja, muszę porozmawiać z tym chłopakiem, być może wtedy dowiem się co dokładnie oznaczało wyjście i jakie miało dla mnie znaczenie. Pozdrawiam <love> :).
PS. NIe myślałem o tym czy była to podróż do ospuo innej osoby, ale ten dział najbardziej mi odpowiadał :).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Śro Kwi 09, 2008 4:50 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Kwi 09, 2008 2:42 pm
Posty: 7
Jestem pod wrażeniem. Więc może zapytaj tą osobę, czy wie coś o obe? :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Śro Kwi 09, 2008 6:16 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 399
Miejscowość: Karpacz, ten w górach
Ja bym się zapytała - co cię sie dziś śniło? - tzn tego dnia trzeba się było tak zapytać, kiedy go spotkałeś.
Mogę sie tylko domyślać, o co chodzi z tym wszystkim.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej

Odwaga w Poza to Tarcza, a Miłość do Wszechrzeczy to Miecz, który unicestwia Przeciwności.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 7:10 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 494
Miejscowość: z Ducha
Niesamowite. Musicie być bardzo podobni - że tak się przyciągacie i wyczuwacie...

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 8:50 am 
Offline
Opiekun

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 8:23 am
Posty: 113
Bardzo ciekawe. Naprawdę.

Nie pomyślałeś czasem, że on też może interesować się OBE? Trzeba było podejść i porozmawiać, kontakt niewerbalny w naszym świecie jest bardzo wymowny, ale niestety niewystarczający :P

Pozdrawiam.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 8:50 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 100
Miejscowość: Wrocław
A może to jedno z twoich wcieleń. To by wyjaśniało to "przyciąganie". Zagadaj coś do niego. To może być ciekawa znajomość.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 3:01 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 11:23 am
Posty: 19
Czytałem gdzieś na tym forum coś o "bratnich duszach".
Może właśnie swoją bratnią dusze znalazłeś?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 9:02 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 430
Gdy to czytam, przypomina mi sie sen, gdzie symbolowo spotkalem taka bratnia dusze. Bylo to w kwietniu, gdy zaczynalem z oobe itp. Teraz spotkalem ta osobe. Wiem i czuje, ze to ona. Nie potrafie tego wyjasnic, po prostu tak jest. Tylko ta braterskosc boje sie, ze jest troche jednostronna..

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Doświadczenie z innym człowiekiem.
PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 4:45 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 8:15 pm
Posty: 28
@draq
Posta pisales w kwietniu a teraz mamy juz grudzien.Napiszesz co i jak z ta osoba?Dosc ciekawa historia i chcialbym ( i pewnie nie tylko ja) wiedziec co sie wydarzylo od tamtej pory????

_________________
Powyższy post wyraża moje zdanie w chwili obecnej co nie oznacza,ze jutro go nie zmienię !!!


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO