Ostatnia wizyta: Pon Wrz 07, 2009 3:12 am Obecny czas: Pon Wrz 07, 2009 3:12 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyzwolenie mocy duchowych
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 7:26 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 158
Miejscowość: Pyskowice
Witajcie!

Ponieważ mam pewne problemy z wychodzeniem ostatnio, postanowiłem zająć się energią duchową. Po obejrzeniu ostatnio ciekawego filmiku na temat energii Chii, wczoraj (tj. w niedziele) wieczorem, przed zaśnięciem starałem się wyzwolić energię tak, abym w pełni zobaczył swoją eteryczną aurę. Udało się (jak zwykle zresztą). Chwilę potem tak się otworzyłem iż poczułem się jakby w stanie.... hmmm.... jak to DS nazywał? ... Zakotwiczenie w tu i tam, czy coś w tym stylu..... Czułem w sobie taką energię, że zacząłem się bawić rękoma. Chciałem zobaczyć na realu niefizyczny palec, a więc skupiałem się na niego i aktywowałem tkz. 3 oko... Zobaczyłem aurę która swoją poświata wydłużała się wzdłuż palca do góry....
Następnie przypomniał mi się plik wideo, na którym zarejestrowane były przypadki (kamerami przemysłowymi) osób, którym różne czesci ciała znikały.... A więc ja koncentrując się na palcu spróbowałem...... I.... Po całkiem niedługim czasie, czułem taki przypływ energii.... Że się udało.... Palec do połowy przestał być widoczny na ułamek sekundy.... Byłem tak zdumiony tym doświadczeniem, ze powtarzałem eksperyment kilka razy..... :DPo całym tym zdarzeniu nawet spać mi się odechciało, a w okolicach 3 oka czułem ból.... Taki podobny do migreny....
Jak widać wszystko jest możliwe....

_________________
Doświadczenia poza ciałem: (około) 29

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyzwolenie mocy duchowych
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 7:49 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lis 30, 2008 11:04 am
Posty: 9
Miejscowość: Warszawa
Obrazisz się jeśli poproszę o wideo? Interesuje mnie ten temat, ale w żadne filmiki pochodzenia youtube i tym podobne nie wierzę. Widzenie aury i czucie energii - looz, ale znikający palec fizyczny to za wiele na moją i tak nieźle obciążoną wiarę...
Czekam na filmik, może być nawet z kom 8-)

_________________
Quid magis est saxo durum, quid mollius unda? Dura tamen molli saxa cavantur aqua.
Cóż twardszego nad skałę, a bardziej miękkiego od wody? A jednak miękka woda drąży twardą skałę.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyzwolenie mocy duchowych
PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 2:42 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Gru 02, 2008 11:52 am
Posty: 8
Palec nie zniknal. To Ty zasloniles go energia i przestales go widziec.
Ale przy moich pierwszych akcjach z kundalini, tez mialem podobne wkrety i chcialem przejac wladze nad swiatem ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyzwolenie mocy duchowych
PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 4:16 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 158
Miejscowość: Pyskowice
.0 napisał(a):
Palec nie zniknal. To Ty zasloniles go energia i przestales go widziec.
Ale przy moich pierwszych akcjach z kundalini, tez mialem podobne wkrety i chcialem przejac wladze nad swiatem ;)



Całkiem możliwe. W najbliższym czasie postaram się załączyć kamerę w czasie takich ćwiczeń :)Aha jeszcze jedno... Podczas "znikania palca" czułem na nim taki przyjemny chłodzik....

_________________
Doświadczenia poza ciałem: (około) 29

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyzwolenie mocy duchowych
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 9:51 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 168
Miejscowość: p-ń
macie jakieś ciekawe cwiczenia do widzenia aur i do pracowania nad energią? bo jestem w tym totalny noob a to jest chyba podstawa ezoteryki :P
pozdr.

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO