Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 8:55 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 8:55 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy jest różnica
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 7:49 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 27, 2008 10:13 pm
Posty: 13
Mam małe pytanko- a mianowicie czy może być różnica w osiągnięciu ld (ew. OBE) przez zmienienie położenia miejsca w którym sie je prubuje(sory jeżeli tu jest bł. ort nie jestem pewny słowa ;p) osiągnąć? Mam na myśli zmienienie położnia łóżka. Bo gdy miałem łóżko w miejscu gdzie było od 3 lat nie miałem większych problemów z osiągnięciem ld. A teraz jużponad tydzień nic z moich prób :(help :cry:


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy jest różnica
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 7:53 pm 
moze podswiadomie stworzyłęs sobie blokade?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Czy jest różnica
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 7:59 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lis 30, 2008 11:04 am
Posty: 9
Miejscowość: Warszawa
Jeśli masz takie wątpliwości to pewnie dla Ciebie ma. Jeśli w to wierzysz to na pewno ma. Tylko, że nie samo ułożenie łóżka a twoje spojrzenie na tą zmianę. Monroe zalecał kłaść się w kierunku płn. - płd., a Sugier negował wszystkie zewnętrzne wpływy... Jeśli masz już taką blokadę to ciężko będzie to zmienić, ale jeśli się postarasz to może uda Ci się wmówić sobie że ma to nawet pozytywny wpływ na wyjścia. Jeśli jednak się nie uda i dalej będą problemy... pozostaje kolejne przemeblowanie 8-)

_________________
Quid magis est saxo durum, quid mollius unda? Dura tamen molli saxa cavantur aqua.
Cóż twardszego nad skałę, a bardziej miękkiego od wody? A jednak miękka woda drąży twardą skałę.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy jest różnica
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 9:00 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 27, 2008 10:13 pm
Posty: 13
Wielkie dzięki dzisiaj po 4+1 będe sobie powtarzać że nie ma to znaczenia ;p Jeszcze raz dzięki :P


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy jest różnica
PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 11:05 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
Moja próba 4+1. Po rozbudzeniu kładę nogi tam gdzie wcześniej miałem głowę. Trans i te sprawy, momentalnie zonk - taki stan, że nie wiem gdzie jestem i zaczynam widzieć zarys moich nóg :Djednak zaraz uświadamiam sobie, że śpię po drugiej stronie i już jest ok. Doświadczenie krótkie, ale ciekawe :)

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO