Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 9:38 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 9:38 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy OBE jest takie łatwe?
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 7:12 am 
Offline

Dołączenie: Pon Lis 17, 2008 4:54 pm
Posty: 6
Opowiem wam co mi się przydarzyło.
Planowałem swoje pierwsze OBE na koniec grudnia.
Wczoraj byłem bardzo zmęczony i poszedłem o 21 spać, lecz przed tym jakiś czas medytowałem. Obudziłem się, niewiadomo czemu, około 3. Podzedłem się napić i położyłem się, nie mogąc przez pół godziny zasnąć, co było dla mnie dziwne, ale gdy dopadał mnie sen mówiłem sobie "to jest sen, ja snię". Chociaż sny były bardzo ciekawe i pamiętam je ze szczegółami, co mi się często nie zdarza, nic z ld nie wyszło.
Gdy się wzbudziłem, nie wstałem tylko sobie myślałem o tych snach i po chwili pomyślałem, "kurde jaki ja głupi mogłem chociaż sobie ld mieć, a tu znowu nic" i jak za dotknięciem czarodziejskiej róźdzki, dotknął mnie paraliż i wibracje, które były najmocniejsze na policzkach, lecz spanikowałem.
Spanikowałem dlatego, że nie wibracje mnie zaskoczyły i wogóle ich nie planowałem, ba nie planowałem na ten dzień OBE.
Nie wiem czy to była niespotykana okazja do OBE, czy poprostu tak łatwo osiągam OBE, ale wiem jedno, następnym razem nie spanikuje i dam gaz do dechy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest takie łatwe?
PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 1:53 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 05, 2008 12:30 pm
Posty: 80
Obe jest prostą czynnością tylko myślimy o niej inaczej. Nie jest znana całej ludzkości dlatego uważana jest za coś trudnego, ciężkiego do pojęcia. Czy nie lepiej by było traktować ją jak podstawową czynność życiową jak np. chęć zjedzenia czekoladek? Przecież tyle tym mówiono....


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Czy OBE jest takie łatwe?
PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:59 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 168
Miejscowość: p-ń
ChYba tak :P
OBE to nic innego jak dopracowanie technik transowych, afirmacji, relaksacji. Nic trudnego ale wymaga czasu, motywacji, poświęcenia i odpowiedniego podejścia.
Nie warto brać się za OoBe kiedy się chce z tego zrobić orgie seksualną i nic więcej... ;]

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO