Ostatnia wizyta: Pią Mar 20, 2009 3:52 pm Obecny czas: Pią Mar 20, 2009 3:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: salvia divinorum
PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 9:52 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 10:20 am
Posty: 134
Miejscowość: Strzyżów-Podkarpacie
No właśnie, życie to ciąg różnych zmian i ryzyka z tym związanego.
Bez ryzyka nie ma zabawy,czyli nie ma życia:)
A , że żyjemy tu i teraz, warto to ryzyko podjąć, żeby spotkać się z panią Salvią. Jednocześnie jesteśmy w pewien sposób badaczami tej substancji. Bo jak nie użytkownicy to komu się będzie chciało to zbadać, po co tracić na to pieniądze, lepiej od razu zakazać :evil:
Szamani palą szałwie od wielu lat, tak jak my, od okazji, a żyli długo i szczęśliwie. My też damy radę, a palenie szałwi pozostawię jako dodatek do mojego rozbudowanego życia.

P.S Marijuana wcale nie jest szkodliwa, jest nawet lekarstwem na wiele chorób :xHelena z umiarem także nie szkodzi.

_________________
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: salvia divinorum
PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 10:18 am 
Offline

Dołączenie: Śro Paź 29, 2008 4:58 am
Posty: 4
waleczny skrzat napisał(a):
"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego".


No ja to interpretuje w inny sposob. Co wiecej jest to najczesciej motto ludzi uzaleznionych od roznych substancji (AA, AN) wiec troche mnie to nawet zdziwilo co napisales.

Co do mojego martwienia sie o zdrowie blizniego to nie do konca tak jest, tak jak napisalem wczesniej, kazdy swoj rozum ma i sam podejmuje decyzje, to tylko moj komentarz do tematu.

Keeda napisał(a):
P.S Marijuana wcale nie jest szkodliwa, jest nawet lekarstwem na wiele chorób Helena z umiarem także nie szkodzi.


No własnie chodzi o to ze "umiar" to bardzo szerokie pojecie, i ze wiekszosc ludzi nie umie wyczuc tej cienkiej granicy. Jak dla mnie za duze ryzyko.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Gry • Katalog stron internetowych • upominki • życzenia wielkanocne • Mustela • Klimatyzacja • zakopane kwatery • Osiąganie sukcesu • gry java • relaks • chirurgia szczękowa • altany ogrodowe • elektryk Kraków • Projektowanie stron • Nuxe
phpBB SEO