Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki


Tu publikowane są wyniki wszystkich badań przeprowadzanych przez użytkowników forum.

Post N sty 18, 2009 4:03 pm

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

W piatek wieczorem probowałam sie dostac mentalnie do Wieliczki.Zaprogramowałam się aby wstac o 3:30.Obudziłam sie o tej godzinie i probowałam sie z Wami skontaktowac.Niestety moje próby spełzły na niczym,za słaba siwadomosc i brak koncentracji spowodowały u mnie nagłe przysnięcie.Widzialam tylko niewyraznny zarys sali i sylwetki niektórych osób.Chciałam jz zasnac,gdy nagle dostałam porcję mojej swiadomosci.Za bardzo sie rozbudziłam.Kręcilam sie na łózku okolo godziny z boku na bok gdy w pewnym momencie złapal mnie paraliz .Nagl dwa swiaty sie przesunęly i zaczęłam wychodzić z ciała,czułam jakbym odklejała sie od czegoś jakiegos kombinezonu.Wylądowałam w swoim ospuo dostrojenie dobre świadomość słaba.Stoję i krzycze;Do Wieliczki!
Nic się nie dzieje,więc krzyczę w myslach znowu to samo.Tym razem przesunął mi się jakis niewyrazny kształt przed oczyma.Zła na siebie że nie potrafie się dostroić do sali postanowilam pójśc do kuchni i napić się wody.Wracajac z kubkiem weszlam do duzego pokoju.Tam spod koca wyglądał na mnie mój pies albo raczej jego spiące cialo.Przestraszyłm sie trochę blasku w jego oczach byl taki jakiś inny troche nie z tego swiata.Chcialam wyrwac się dalej i wtym momencie unioslo nie trochę nad ziemię i czulam jak innym cialkiem(chyba mentalnym)opuszczamm w zwolnionym tempie powlokę astralną.Potem juz niestey nic za bardzo nie pamiętam może jescze to ze mialam kilka razy fałszywą pobudkę.zasynajac ponownie mialam niesamowicie basniowe sny o dzwonie Zygmunta trzeciego,ktory tworzyły gałęzie sosny,o kaczkach i o plywaniu z nimi w wodzie,o jakichś grządkach.Polowy z tego nie pamiętam.Ale mam wrazenie,ze niektóre z tych wizji dzialysie w astralu.
Dziasiaj w nocy nie pobowalam bo bylam za bardzo zmęczona po weselu.Za to dzisiaj chyba już wiem jak sie tam dostać.
Zobaczymy czy tym razem mi się uda :?

Post N sty 18, 2009 6:02 pm

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

narazie idze niezle.

Zbyszek

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Pn sty 19, 2009 12:22 pm

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

Wklejam linka, gdyż umieściłem w opisie eksperymentu zdjęcia malowanego wnętrza, groty z dyskoteki w Austrii. Łatwiej wymieniać w ten miedzyblogowy sposób doświadczenia i dzięki temu uniknąć cześć ironicznych uwag:))

http://cialka.net/wieliczka-wspolne-sni ... 9.html/pl/

pozdro badacze:))
cialka.net

Post Pn sty 19, 2009 10:32 pm

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

Szczerze żaluję ale nie bylo mnie ani w sobotę ani w niedziele(zmęczenie po weselu zrobilo swoje)
Dodam tylko,ze tej nocy snil mi sie sen o Wieliczce jakies migawki mi w glowie się pojawiały.Więcej nie moge powiedziec bo nie pamiętam :(

Zbyszek

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Pn sty 19, 2009 10:56 pm

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

W niedziele do 1 w nocy bylem na autostradzie potem przywarłem do poduszki.
cialka.net

Post Śr sty 21, 2009 12:17 am

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

Widzę, że nie mnie jedynej nie szło. U mnie w domu grypa położyła dzieci. Mi się udało zwalczyć wiruska, ale w sobotę miałam kryzys i czułam się fatalnie, w niedzielę lepiej, ale dalej przytupana. Próbowałam coś tam zdziałać, ale opadła mnie ogólna niemoc i zniechęcienie.
Niemniej w piątek bardzo wyraźnie czułam, że ktoś mi na początku ćwiczenia podesłał energię miłości... Coś mnie tam wypychało z tej sali, gdy próbowałam się tam dostać.
W sobotę szczyt przytupania - też próbowałam się pojawić, aż sen mnie utulił.
W niedzielę znów czułam, że ktoś się do mnie podłączył i dostawałam jakieś myśli i emocje, które przelatywały przeze mnie. Czułam się dziwnie odrętwiała i samej trudno było mi zdobyć się na wyparcie własnego ciała mentalnego. Zobaczyłam na chwilę Wieliczkę nadziemną i skojarzyło mi się z Oświęcimiem i poleciał mi pakiet "udręczona dusza przerażona okrucieństwem oprawców" czyli moje "ciało bolesne", po czym wysokczyłam na chwilę do Wieliczki, gdzie widziałam niewyraźne postaci. Niestety nie mogłam dostroić się do miłości, żeby się jakoś otworzyć (Oświęcim mnie zablokował) i błysnęlam czerwienią i wróciłam do siebie. Wtedy właśnie ktoś się zlinkował i obserwowałam na sobie wrażenia emocji i energię myśli (niestety nie treść, więc pewnie ciałem astralnym się posługiwałam).
Przez całe trzy dni odczuwałam jakieś ściąganie świadomości w intelektualny poziom mentalny. Po niedzieli puściło.

Post Cz sty 22, 2009 4:55 pm

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

zapraszam na mojego bloga ;www.krainasnow.wordpress.com -juz są wklejone wyniki z Wieliczki z trzech forów zapraszam do komentowania :)

Zbyszek

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Cz sty 22, 2009 11:16 pm

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

to może za tydzień lecimy na Wawel, podrapać smoka!!
piątek, sobota niedziela, bo teraz pewnie za późno
.Kto jest chętny?
cialka.net

Post Cz sty 22, 2009 11:37 pm

Re: Wieliczka-Eksploaracja mentalna nr.5-wyniki

Wawel ?? hmmm zastanowie się :Dbo ja planuje wyprawę do Sydney :D:lol:
Poprzednia strona

Powrót do Wyniki badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO