Ostatnia wizyta: Nie Sie 16, 2009 7:56 pm Obecny czas: Nie Sie 16, 2009 7:56 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Potworki w OSPUO i kilka wyjść pod rząd
PostWysłany: Śro Paź 01, 2008 5:50 am 
Offline

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 10:44 am
Posty: 4
Pozwolę opisać sobie moje doświadczenie z dzisiejszej nocy . Dodam , że od ostatniego postu w dziale " pas startowy " , moje umiejętności wzrosły :)

Leżę dośc wymęczony w łóżku . Relaks , odliczanie , patrzenie w przestrzeń itp. kombinacje . Myślę o wibracjach , w końcu pojawiają się ( dość szybko ) , a wraz z nimi różne hipnagogi ( wizualne i dźwiękowe ) . Świadomie wiem , że nie ma czego się bać , ale podczas paralizu nie zawsze jest to łatwe . Słysze różne straszne dźwięki i czuję obecność różnych " duszków " . W końcu udaje mi się wyjść , a raczej wysunąć z ciała niczym po szynie . Sunę w linii prostej i myślę , że zaraz powinienem spaść z łóżka . Tak się jednak nie dzieje - oddaliłem się na " szynie " jakieś dwa metry od pozycji w której leżałem . Dalej nie jestem dokładnie pewien co się działo , nie pamiętam czy nie cofnęło czy to co opiszę zaraz było kontunuacją tego pierwszego ( tej nocy wyjścia do OSPUO ) ? Spadam do jakiejś ciemnej i przestrzennej groty z kamiennymi ścianami . Oczywiście pojawiają się lęki w postaci dwóch okropniasto-potwornych typów . Sunę w ich kierunku mając w pamięci słowa Darka , że : nalezy walczyć z nimi miłością . NIe pamiętam dalej co się stało . Podczas ataku miałem całkiem dobre widzenie , ale faza była krótka i w końcu mnie cofnęło ( chyba jednak zbytnio się wystraszyłem ) .

Kolejna próba wyjścia przyszła z dziecinną łatwością , tym razem tak jka lubię :)Zapadłem się pod ziemię i leciałem jakiś czas w dół aż w końcu pomyslałem o pokoju w którym śpię - nie pamiętam jednak co się stało potem .

Następne wyjście . Tym razem pamiętałem by na początku się dostroić do OSPUO , więc astralnymi rękami pogniotłem trochę kołdrę . Zmysł dotyku włączonyi teraz z nowu nie pamiętam co się działo i czy działo sie to akurat w tym momencie . Pamiętam jednak , że prosiłem NP o pomoc . Pojawiło się kilka dizwnych astralnych istot na tle ciemnej przestrzenii . Chciałem aby pociągnęły mnie za ręce , ale otworzyłem oczy i ujrzałem w górze gwiaździste niebo , od razu wzbiłem się w powietrze i troszkę polatałem . Nie długo jednak bo cofnęło mnie . Ciekawych akcji było pewnie więcej , ale nie będę nic już pisał bo pamiętam jak przez mgłę , ciągle też doskonalę swoją technikę wyjścia . Jak na razie największym moim problemem jest poruszanie się w OSPUO ( no , ale to chyba normalne ) . Jeśłi chodzi o wibracje to pojawiają się gdy myslę o nich intensywnie i przeważnie zaczynają się w głowie jako " bzyczący dźwięk " .

Juz nie mogę doczekać się kolejnej nocy bo wiem , że technika jest ciągle doskonalona . Pozdrawiam gorąco Darka Sugiera . Mój Ojciec w końcu zabrał się za czytanie Twojej książki .

_________________
Tak bardzo pragnę opuścić fizyczne ciało ! Mówię do siebie : nie pragnij więcej tylko zrób to śmiało !


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Potworki w OSPUO i kilka wyjść pod rząd
PostWysłany: Śro Paź 01, 2008 9:35 am 
a jak myślicie ? podczas oobe,kiedy nasz wzrok musi dojść do porządku to od czego to zależy? co sie , wtedy dzieje? Po prostu w nicosci tworzy sie projekcja czy musimy dostosowac do tamtego swiata nasz wzrok?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Potworki w OSPUO i kilka wyjść pod rząd
PostWysłany: Śro Paź 01, 2008 9:45 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Wrz 23, 2008 8:06 pm
Posty: 37
Miejscowość: Paryz (niestety -.-) / Strzyzow Podkarpacki w okresie wakacji :)
Pewnie jest wtedy z wzrokiem "astralnym" jak z fizycznym : musi sie dostroic do ilosci i jakos "swiatla" jakie odbiera.
Np : zamknij oczy gdy w pokoju jest jasno, i otworz dopiero jak zgasnie swiatlo. Nie odrazu widzisz dobrze, oko sie przystosowuje do sytuacji i czesto zajmuje to dosc czasu. Podobnie zreszta jest kiedy z totalnej ciemnosci przechodzisz w jasniutenki dzien, mrozysz oczy itd...

W astralu dzieje sie to samo, tak przynajmniej mi sie wydaje. Tyle tylko ze bywamy tam za rzadko zeby "szybkosc" dostrojenia oczu "tam" byla rowna szybkosci dostrojenia oczu "tu", w swiecie fizycznym.
Ale co tam, przeciez wiemy ze "widzenie", "slyszenie", i inne "robienie" tam zaleza w duzej mierze od doswiadczenia... Wiec do roboty! (zaraz z siebie wyskocze :D)


@CosmoDo : kurde, mam tak samo po pewnym lezeniu na plerach :DTylko ze u mnie zsuwanie sie z ciala nigdy nie skutkuje w tej pozycji, ledwo jakiekolwiek wibracje mam. Jest to raczej trzesienie sie, nizeli "wibrowanie" :PDlatego tez gdy sie zsuwam obracam sie na bok na ktorym spie, i tu dopiero jest faza :PMoze tak Ci tez lepiej wyjdzie?

W kazdym razie gratulacje i upojnych lotow :D

_________________
Spiraling right to the ending
We may just go where no one's been
Spiral out, keep going...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Potworki w OSPUO i kilka wyjść pod rząd
PostWysłany: Śro Paź 01, 2008 10:57 am 
a projekcje myslicie ze są już gotowe , czy jak np zmieniamy pokój na inny to ten owy pokój do ktorego się udajemy dopiero sie tworzy?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Potworki w OSPUO i kilka wyjść pod rząd
PostWysłany: Śro Paź 01, 2008 12:35 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 158
Miejscowość: Pyskowice
Dzeyson napisał(a):
a projekcje myslicie ze są już gotowe , czy jak np zmieniamy pokój na inny to ten owy pokój do ktorego się udajemy dopiero sie tworzy?




A czy czasem to co zobaczymy TAM nie jest zależne od naszego umysłu? To w końcu za jego sprawą odczuwamy to co powinniśmy odczuwać i widzimy to co powinniśmy widzieć w astralu. Dlatego też często się zdarza, że np. któryś mebel nie jest TAM na swoim miejscu, czy pokój ma inny kształt. To zależy jak nasz umysł sobie wszystko poukłada i jak zapamiętał. Ja np. ostatnio jak wyszedłem, to pokój wydawał mi się o wiele mniejszy niż w realu.

_________________
Doświadczenia poza ciałem: (około) 29

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Potworki w OSPUO i kilka wyjść pod rząd
PostWysłany: Śro Paź 01, 2008 12:57 pm 
tak , ale czy te obrazy są tworzone na bierząco? bo w LD chyba tak ale czy w oobe? wiem , ze oobe to to samo ale jednak gdy wyjdziemy bezposrednio to wszystko jest spokojniejsze


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Potworki w OSPUO i kilka wyjść pod rząd
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 1:09 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 399
Miejscowość: Karpacz, ten w górach
Jeśli umysł jest stwórcą astrala to pewne rzeczy mogą tworzyć sie na bierząco, bo myśl, moment decyzyjny jest tożsamy z momentem zaistniena sytuacji/rzeczy. Jeśli coś powtórzy się Tam kilkukrotnie to wracając tam znowu okazać się może, że to już tam było, ponieważ wytworzył to nasz umysł. Sny, OSPUO, często też LD to nasz prywany astral. Jeśli w jakiejś przestrzeni (fizycznie także) dużo przebywamy, nasz umysł tworzy w astralu odpowiednik tego miejsca. Czasem coś zbyt krótko jest utrwalane, bo jest do tego przypisane np. mniej emocji, dlatego np. mebel nie stoi tam gdzie powinien stać itd.
Myśl jest energią twórczą, którą umysł wykorzystuje do odwzorowywania i tworzenia wszelkiej przestrzeni i zdarzeń.
Nie można jednoznacznie też określić, czy jest się w OSPUO, bo nikt nie jest na tyle sprytny i uważny (chyba że jakiś mistrz medytacji), by wiedzieć co zostało wytworzone przez jego umysł, a co przez umysły innych ludzi. Granica jest raczej płynna, co też może być przyczyną "przestawionych mebli". Toteż uważam pojęcie OSPUO wyłącznie jako teoretyczne zagadnienie.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej

Odwaga w Poza to Tarcza, a Miłość do Wszechrzeczy to Miecz, który unicestwia Przeciwności.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO