Wyniki - partnerska eksploracja mentalna 1


Tu publikowane są wyniki wszystkich badań przeprowadzanych przez użytkowników forum.

Post Pt mar 07, 2008 1:56 pm

Re: Wyniki - partnerska eksploracja mentalna 1

Diego ciekawy pomysł można spróbować kiedyś coś takiego zrobić ;]

Mnie najbardziej ciekawi mnie takie dostrojenie się do siebie i świata niefizycznego jak Moen miał w swojej ostatniej książce a może trochę wyolbrzymił te opisy ? Odczuwanie siebie i relacje takie same z wszystkich stron tak jakbyśmy wszyscy razem poszli na piwo i gadali o czymś. Prawie toczka w toczkę czy jak to się tam mówi ;].

Post Pt mar 07, 2008 2:03 pm

Re: Wyniki - partnerska eksploracja mentalna 1

Moen i spółka dużo ćwiczyli, mnóstwo eksploracji za sobą... Dobra, to zakładamy temat do 2 partnerskiej eksploracji mentalnej? :D

Post Pt mar 07, 2008 2:12 pm

Re: Wyniki - partnerska eksploracja mentalna 1

jasne zakładaj ;] wymyśl jakiś temat i lecimy ja muszę się parę razy "prywatnie" przelecieć do inteligencji planującej można wspólnie też się tam wybrać

co do Moena to rozumiem Denise no też ale ten trzeci nie był zbyt częstym podróżnikiem trochę u Monroe w programie działał kiedyś wydaje mi się że jeśli faktycznie było takie dostrojenie jak pisze w książce to albo Bob & niefizyczna ekipa maczała w tym palce (pisał o tym w książce że Bob wpadał czasem na ich wyprawy) albo energia Moena tak działała na pozostałych członków wyprawy albo jedno i drugie ;]. Tak mnie ciekawi bo na tej wyprawie nawzajem doskonale siebie widzieliśmy na innych wyprawach miałem super kontakt z Mavejem trzeba to odkryć jak to działa chyba że masz już jakąś swoją teorię :).

Post Pt mar 07, 2008 2:24 pm

Re: Wyniki - partnerska eksploracja mentalna 1

Hmmm nie mam na to teorii, ale Bob tam faktycznie bardzo aktywnie pomagał... Ja też chcę do Inteligencji Planującej. Może zrobimy dodatkową wyprawę? Jak dobrze pójdzie to może to być tematem 3 eksploracji grupowej:)

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Pt mar 07, 2008 5:23 pm

Re: Wyniki - partnerska eksploracja mentalna 1

Dziesiątki eksperymentów w AP na oob.pl było przeprowadzonych z moim i waszymi przyjaciółmi , Towarzyszyli oni nam we wszystkich spotkaniach. Przypomnijcie sobie jakie cuda się działy. Nie rozpisywałem się na forum o tym, bo męczyły mnie gupawe uwagi. Dobrze by było przeprowadzić ćwiczenia rozbudzające postrzeganie Niefizycznych Przyjaciół. Nagualita i Draqu są w tym profi, nie mówiąc już o Darku.
cialka.net
Poprzednia strona

Powrót do Wyniki badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO