Ostatnia wizyta: Czw Lip 02, 2009 10:51 am Obecny czas: Czw Lip 02, 2009 10:51 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Śro Lis 05, 2008 5:44 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 455
Miejscowość: Sanok
o proszę. trzeba będzie kiedyś dorwać tę książkię. dzięki :)
i przepraszam za moje zwykle głupie dowcipkowanie :-/

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Śro Lis 05, 2008 5:45 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 03, 2008 10:06 pm
Posty: 28
Cerdobelon

"...Oczywiscie nie ma co sie tutaj z nikim patyczkowac - to kim sie jest, a to kim sie wydaje, ze sie jest, to wiadomo, dwie rozne rzeczy. Czy ktos sie uwaza za Maga Wszechmocnego to jego sprawa, nikt nie kaze sluchac oszolomow.."

Wiele osób nie rozróżnia oszołomów od mędrców. Osho nawet mówił o tym, że trudno odróżnić Oświeconego od Idioty.


"..Coz... Opetanie niestety to powazna i prawdziwa sprawa, ale tu moglibysmy zaczac znow temat:alkohol, sex, narkotyki itp itd Trzaby sieganc do dziennika ustaw i sprawdzic od jakiego wieku mozna:.."

Opętanie to bardzo poważna sprawa. Dopiero gdy doświadczymy na wlanej sórze lub skórze osób bliskich zdajemy sobie sprawę czym naprawdę jest.
Natomiast co do "używek" to każdy może sobie założyć sznur na szyję i powoli zaciskać. Pytanie : "tylko po co ? "

"..A kto JUZ zagraza???.."

Nasz umysł. Nasze "głupie intencje".
Lubimy sobie robić kuku.
I fakt, jestem "dobrym" przykładem. Dlatego ostrzegam jak coś doświadczyłem i wiem czym to się może skoczyć.
A co kto z tym zrobi to jego sprawa.

"..
A SKAD BYS TO WIEDZIAL JAKBYS NIE ZROBIL?:) A jak dostales po dupie za swoje wymysly to chwala sprawiedliwosci astralnej hehe Po prostu zachowales sie nieodpowiedzialnie bedac mlodszym i przyslowiowe zapalki wykorzystales w zlym celu (wtedy myslales ze dobrym).."

Czasem ktoś taki jak ja w porę ostrzeże i wtedy nie robie wielu rzeczy.
I nie trzeba wszystkiego próbować na sobie by się przekonać jak boli.
Żył sobie nigdy nie podcinałem a widziałem nie raz jak inni to robili.

"..Ojej jakimi znowu bostwami sie zajmowales i w jakie "uklady" sie pakowales?.."

O nie. Nie powiem, Bo jeszcze kogoś skuszę :)
Serio. Ale warto się wiele razy zastanowić i dużo czytać literatury duchowej zanim się zacznie przygody z ezoteryką.

"..Na Tryglawa! Skad wiesz, ze Bog jest doskonaly? Czy nie z pojec jakie zebrales w glowie od dziecka? .."

A wiesz. Takie małe satori miałem dawno temu. Jakoś tak wtedy to zrozumiałem.
Medytuj, medytuj i jeszcze raz medytuj. Napewno co się przydaży.

"..Powiedz mi czy "wiarę silniejszą od tej niż ta którą się pokłada w servitorze." mozna kupic na straganie?.."

A co jak servitor nagle zawiedzie?
Co wtedy zrobisz.
Jak się obronisz?
Skoro ty go stworzysz, to czy logicznym nie jest, żeś silniejszy od niego ale zalepiony przez ego nadajesz mu moc silniejszego obrońcy od siebie ?


A na koniec.
Z mojego doświadczenia wiem, że servitor to nic innego jak istota astralna która zakorzenia nam w umyśle myśl o stworzeniu sobie servitora.
Potem już idzie jej łatwiej.

(przepraszam ze cytaty wkleiłem własnoręcznie i piszę bez poprawek ale śpiący jestem :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Śro Lis 05, 2008 5:51 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 455
Miejscowość: Sanok
darkangelbubu napisał(a):
(przepraszam ze cytaty wkleiłem własnoręcznie i piszę bez poprawek ale śpiący jestem :)
widzę iż kolejna istotka która wstała dziś wcześnie :). dobra już nie nabijam postów ;P

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Śro Lis 05, 2008 9:02 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 03, 2008 10:06 pm
Posty: 28
Warto było wstać i zrobić 4+1. Broniłem Hogwartu latając na odkurzaczu z mieczykiem świetlnym jako młody Obi-Wan.

Kurcze, teraz mi ktoś zarzuci, że zrobiłem sobie odkurzaczoservitora ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Śro Lis 05, 2008 10:34 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 488
Miejscowość: z Ducha
hehehe niezłe! A ja kiedyś rozmawiałam z białym mieczem zanim go wzięłam - to był dopiero servitor - gadał! :D

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Śro Lis 05, 2008 10:46 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2008 6:25 pm
Posty: 76
Miejscowość: Kraków
OMG :shock::oi nie odciął ci głowy?!?!?!?!?!?! :shock::?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Śro Lis 05, 2008 2:24 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 03, 2008 8:56 pm
Posty: 16
Conchita napisał(a):
[...] Forum nie ma na celu szerzenia agresji i propagowania przemocy - dlatego zwroty zachęcające do tego zostały wycięte. I tyle. Dopóki jestem modem i zobaczę tekst typu: jak niefizycznie dokopać bliźniemu swemu, udręczyć wroga - będę usuwać.


Rozumiem, rozumiem. Nie chce mi sie kopac tego tematu. Na pewno jest jak mowisz.

Conchita napisał(a):
Forum zostało pomyślane przez Darka jako miejsce pozytywne, emanujące pozytywną energią, wysokim poziomem postów, kulturą osobistą i tym miało się wyróżniać wśród innych tego typu for.


Ja na pewno emanuje pozytywna energia oraz cykam posty o swiatowym wrecz poziomie :lol:Kulture osobista wyssalem z mlekiem matki oraz dodatkowo z Bebika.

Conchita napisał(a):
Jeśli masz informacje, których nie znają inni użytkownicy, na temat negatywnych skutków związanych z zażywaniem Salvii Divinorum, to zamieść te informacje we właściwym miejscu a nie tutaj. Tutaj nie ma to najmniejszego sensu...


Scisle tajne.

darkangelbubu napisał(a):
Cerdobelon

"...Oczywiscie nie ma co sie tutaj z nikim patyczkowac - to kim sie jest, a to kim sie wydaje, ze sie jest, to wiadomo, dwie rozne rzeczy. Czy ktos sie uwaza za Maga Wszechmocnego to jego sprawa, nikt nie kaze sluchac oszolomow.."

Wiele osób nie rozróżnia oszołomów od mędrców. Osho nawet mówił o tym, że trudno odróżnić Oświeconego od Idioty.


Kiedys byl taki program w TV i koles mowil tak:Wiecie po czym odroznic ekscentryka od idioty? PO KILKU MILIONACH FUNTOW :)To tak z materialnego pkt widzenia, ale jak widzisz nie ma to jak ten "wewnetrzny glosik", ktory ci zawsze powie z kim masz do czynienia.

Gandhi powiedzial o tym tak:"Jedynym tyranem jakiego akceptuje jest ten cichy maly glosik wewnatrz mnie..."


darkangelbubu napisał(a):
Czasem ktoś taki jak ja w porę ostrzeże i wtedy nie robie wielu rzeczy.
I nie trzeba wszystkiego próbować na sobie by się przekonać jak boli.
Żył sobie nigdy nie podcinałem a widziałem nie raz jak inni to robili.


Jezu...

darkangelbubu napisał(a):
"..Ojej jakimi znowu bostwami sie zajmowales i w jakie "uklady" sie pakowales?.."

O nie. Nie powiem, Bo jeszcze kogoś skuszę :)
Serio. Ale warto się wiele razy zastanowić i dużo czytać literatury duchowej zanim się zacznie przygody z ezoteryką.


A wiec widzisz - wszystko dla ludzie, ale... tych z glowa na karku.

darkangelbubu napisał(a):
"..Na Tryglawa! Skad wiesz, ze Bog jest doskonaly? Czy nie z pojec jakie zebrales w glowie od dziecka? .."

A wiesz. Takie małe satori miałem dawno temu. Jakoś tak wtedy to zrozumiałem.
Medytuj, medytuj i jeszcze raz medytuj. Napewno co się przydaży.


:)

darkangelbubu napisał(a):
A na koniec.
Z mojego doświadczenia wiem, że servitor to nic innego jak istota astralna która zakorzenia nam w umyśle myśl o stworzeniu sobie servitora.
Potem już idzie jej łatwiej.


Czy moglbym cie prosic o rozwiniecie tego watku?...

_________________
Pięć przymiotów ma samotny ptak
· wzlatuje najwyżej
· nie tęskni za towarzystwem, nawet podobnych sobie
· dziobem mierzy w niebo
· nie ma określonego koloru
· śpiewa bardzo cicho...


Św. Jan od Krzyża, Dichos de Luz y Amor


wojaży tych bliskich i dalekich życzę...
Arek aka Cerdo Belon


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Śro Lis 05, 2008 5:58 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 430
Skoro uświadomiliście sobie niebezpieczeństwo servitorów to wiedzcie, że servitory, sigile, runy etc. należą do jednej wąskiej dziedziny: magii chaosu, o której można wiele poczytać na energyforum

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 1:38 pm 
ggdgdfgdfgdfg


Ostatnio edytowany przez Drag0n, Pon Cze 15, 2009 1:42 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 4:49 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 430
To byt astralny/program do podświadomości, więc w realu raczej go nie zobaczysz :PCzy jest bezpieczne, podobno im bardziej się boisz tym bardziej jest niebezpieczne. Na pewno trzeba go tworzyć odpowiedzialnie :P

_________________
Image
LD: 5

Aloha!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SERVITORY
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 5:10 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 02, 2009 6:00 pm
Posty: 39
Miejscowość: warszawa
fajny temat ciągniecie. ja jestem zdania , ze wszystko jest dla ludzi ale z umiarem i głową....sama używałam czegoś podobnego choc wcześniej o niczym takim nie słyszałam......... od zawsze interesują mnie wszystkie takie tematy jak na tym forum , ale nie tylko...
ja w obawie przed złymi życzeniami moich wrogów tworzyłam wokół siebie kulę energetyczną , która miała za zadanie nie przepuszczać złych myśli, życzeń , intencji do mnie....powiem szczerze ze taki serwitor wcale nie musi być demonem, czy niewolnikiem, może być przyjacielem. ja wychodze z ciała spontanicznie, ale kazde wyjscie to dla mnie ogromne przezycie i stres. :evil:

_________________
"Jeśli to niesłuszne- nie rób tego
Jeśli to nieprawda- nie mów tego"
Marcus Aureluis


Bez maski na twarzy , bez strachu w oczach - powiedzmy głośno; koniec kontroli, cenzury i niewiedzy........niech zawita PASJA
Bo to Moje Królestwo Potęga i Chwała ;)


Ostatnio edytowany przez penelopa, Śro Lut 04, 2009 11:01 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO