Dajcie rade...

Tu dzielisz się swoimi pierwszymi przeżyciami związanymi z OOBE

Moderator: Opiekunowie

Post Pt sty 23, 2009 7:30 pm

Dajcie rade...

Nie moge wyjść już od miesiąca... od czasu przemeblowania w pokoju nawet snu nie potrafie zapamiętać (chociaż wiem bo mam 1-2 sekundowe przebłyski) od tygodnia nie umiem już siębudzic na 04:00 a jak już się obudze to (lol :/) stwierdzam że itak mi nie wyjdzie i ide spać(często jestem wtedy bardzo zaspany) Do tego mam okropnego doła...
Nie wiem co robić pomocy ;(

Post Pt sty 23, 2009 9:39 pm

Re: Dajcie rade...

wypij browca.

Post So sty 24, 2009 10:46 am

Hmy, a ja się dziwię, że nie mam nawet LDeków. Jak mówisz, że po przestawieniu mebli ci nie wychodzi. Mi też się w sumie od tego zaczeło. Najpierw nowe meble (ale jeszcze jako tako miałam LD) a potem diametralna zmiana w życiu. Teraz czekam na następną zmianę, juz nie tak bardzo diametralną, ale prawie. Zobaczę co wtedy z tego będzie. Uf, ile człowiek w sobie musi mieć cierpliwości, żeby coś osiągnąć.

dreamer - chciałeś przez to powiedzieć, żeby się wyluzował?

Evardin - jeszcze jedno - poświęć czas na dokładne poznanie swojej przestrzeni, dotykaj wszystkiego, przyglądaj się z daleka i bliska długo ze skupieniem, proponuję nawet świadomie uderzyć się o kant np biurka w rękę. Przestrzeń musi odwzorować się w astralu. Wtedy łatwiej o LD itp.
Masz nowe meble, czy stare, ale inaczej ustawione?

Post So sty 24, 2009 5:58 pm

Tak praktycznie to mam nowe biurko, ale jest postawione w miejscu gdzie kiedys mialem łóżko... do tego szafa poszla w drugi róg pokoju

Post Pn sty 26, 2009 9:02 am

Mimo wszystko upatruję w tym przemeblowaniu problemów z dostrojeniem się do Poza.
Eh, cóż, każdy z nas ma jakieś problemy z wychodzeniem itp. Niestety nie ma jednego złotego środka na wszystko. Trzeba próbować.

p.s. daj znać czy koncentracja na przestrzeni pokoju coś daje, no chyba że wybierzesz inną metodę. jednak zawsze jestem ciekawa jak idzie innym.

Post Pn sty 26, 2009 12:37 pm

VVii napisał(a): Najpierw nowe meble

dreamer - chciałeś przez to powiedzieć, żeby się wyluzował?

ta. i nie wydaje mi sie ze nowe meble=obe

Post Wt sty 27, 2009 1:30 am

Tak Vivi pomogło ale nie na to co chciałem ;P Dziwne ale coraz więcej snów pamiętam po tym jak gapce sie na różne przedmioty ;D Nie chciałem słuchać jednak tej rady z uderzaniem ręką ale... Kopłem sie niechcący w drzwi... cały dzień mnie boli :/ Ehh ide spaćmoże dziś się uda :roll:

Post Wt sty 27, 2009 2:57 pm

Evardin napisał(a):Tak Vivi pomogło ale nie na to co chciałem ;P Dziwne ale coraz więcej snów pamiętam po tym jak gapce sie na różne przedmioty ;D Nie chciałem słuchać jednak tej rady z uderzaniem ręką ale... Kopłem sie niechcący w drzwi... cały dzień mnie boli :/ Ehh ide spaćmoże dziś się uda :roll:

nieważne dziś, jutro czy za miesiąc :D
ciesz się tym, że jesteś uświadomiony i wyjdziesz :D nieważne kiedy ważne że Ci sie uda ;)

Post Wt sty 27, 2009 5:03 pm

gruz napisał(a):
ciesz się tym, że jesteś uświadomiony i wyjdziesz :D nieważne kiedy ważne że Ci sie uda

nic dodać,nic ująć :),w 100 % zgadzam się
czyste intencje i relaks to podstawa,reszta to pierdolenie o szopenie :D

tej gruz :D
wkurwiasz mnie. :D najpierw coś osiągnij potem bedziesz pouczał ;) bo naprawdę wiedza teoretyczna nie wystarczy aby doradzać innym jak się wychodzi.

dzięki za poparcie

powodzenia, dude ;) <3

Post Śr sty 28, 2009 11:56 am

Nie wiem czy ja jestem jakiśdziwny czy co ale...Dzisiejszej nocy miałem sen w którym spałem i w tym drugim śnie sie skapłem że mam sen
Ostatnio edytowano So sty 31, 2009 2:02 am przez Evardin, łącznie edytowano 1 raz

Post So sty 31, 2009 12:10 am

Poddaje sie, nie mam ochoty na Obe, coraz bardziej myśle ze to wymysł jakiegoś gościa i wszyscy mu uwierzyli. :cry: wole sobie dłużej pospać niż sie męczyć :( powodzenia

Post So sty 31, 2009 10:53 am

no to sobie odpuść ;) (tysiące ludzi na świecie tego doswiadcza z dnia na dzień a w Tobie obudził sie sceptyzm? hm no cóż... :P)
miłego spania :D
<3

Post Cz lut 05, 2009 10:10 pm

Wracam do was :) Już w to nie zwątpie! Obiecuje. Będąc ponad tydzień w Wiśle u kuzyna, dośwadczyłem Ldka ;) miał może z 5 minut. Obudziem sie w swoim pokoju w moim domu, i po paru chwilach przypomniałem sobie że ja przecierz jestem w Wiśle ;D No i po krótkim namyśle zacząłem wołać MTJ :)) pamiętam tylko jak poczułem wiatr, zobaczyłem światło i wywiało mnie przez okno. Potem sie obudziłem :cry:

Post Pt lut 06, 2009 3:48 pm

Wiatr i światlo to dobre znaki pewnie przyleciał do Ciebie tylko nie chcial się ujawniać jak to zwykle na początku bywa.Hej glowa do gory jeszcze sie na pewno nie raz spotkacie ;)

Post Pt lut 06, 2009 4:51 pm

Dzięki za słowa otuchy ;p :mrgreen: Wczoraj sie nie udało wyjść ale może dziś ;D :twisted: Mam nadzieje że go z nim w końcu porozmawiam ;) opieprze go troche xD

Powrót do Pierwsze OOBE