Ostatnia wizyta: Pon Lut 23, 2009 8:52 pm Obecny czas: Pon Lut 23, 2009 8:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 5:24 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 10, 2009 9:49 am
Posty: 9
Miejscowość: Toruń
Więc tak, położyłem się spać o 21:30, a o 22:00 chyba już spałem (przed snem troszkę medytowałem).
Pierwszy raz wstałem w nocy o ok. 1:50 i pomyślałem że jeszcze trochę pośpię i potem ewentualnie spróbuje OOBE.
Po 4 godzinach znów się obudziłem i postanowiłem 15 min. medytować :)no i znów poszedłem spać.
Kiedy spałem miałem sen, dosyć długi sen więc napisze tylko tyle że wszedłem do domu i minąłem łóżko, no i wtedy do mojego mózgu napłynęła kropelka świadomości i od razu zacząłem mówić sobie :
"To jest sen..."
I wtedy właśnie dostałem paraliżu, wyglądało to mniej więcej tak że nie mogłem się ruszyć, nie mogłem krzyczeć i po chwili dostałem wibracji (dość intensywnych) więc sobie pomyślałem kurde no mam okazje więc wypieprzam z ciała - no i miałem mały problem, a dokładniej leżałem na brzuchu i nie miałem pomysłu jak tu wyjść, więc na sam początek zgiąłem nogi (astralne) i zanim zastanowiłem się jak dalej wyjść to sobie uświadomiłem że zaraz i tak muszę wstać bo do szkoły trzeba iść i wraz z tą myślą wibracje już przeszły.

Jakoś tak musiałem się z wami podzielić moim przeżyciem ;)
Pozdrawiam

_________________
„Jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej. Gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 6:13 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 125
Miejscowość: Pyskowice
Powiem Ci, że każde tutaj opisane, chociażby najmniejsze doświadczenie jest wielką, ogromną wręcz motywacją dla nowicjuszy :)

_________________
Doświadczenia poza ciałem: 15

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
BearShare • przeprowadzki warszawa • kredyty dla firm • Zakłady bukmacherskie • mieszkanie gdynia • Ogrodzenia i bramy • Opisy na Przeprosiny • Inne cytaty • Izolacje • Perfumy, kosmetyki, perfumeria • Forex • darmowe programy • BlackWiki • gry logiczne • Typy sportowe
phpBB SEO