Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 8:39 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 8:39 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 5:24 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 10, 2009 9:49 am
Posty: 37
Miejscowość: Żółto - NiebiEski Toruń
Więc tak, położyłem się spać o 21:30, a o 22:00 chyba już spałem (przed snem troszkę medytowałem).
Pierwszy raz wstałem w nocy o ok. 1:50 i pomyślałem że jeszcze trochę pośpię i potem ewentualnie spróbuje OOBE.
Po 4 godzinach znów się obudziłem i postanowiłem 15 min. medytować :)no i znów poszedłem spać.
Kiedy spałem miałem sen, dosyć długi sen więc napisze tylko tyle że wszedłem do domu i minąłem łóżko, no i wtedy do mojego mózgu napłynęła kropelka świadomości i od razu zacząłem mówić sobie :
"To jest sen..."
I wtedy właśnie dostałem paraliżu, wyglądało to mniej więcej tak że nie mogłem się ruszyć, nie mogłem krzyczeć i po chwili dostałem wibracji (dość intensywnych) więc sobie pomyślałem kurde no mam okazje więc wypieprzam z ciała - no i miałem mały problem, a dokładniej leżałem na brzuchu i nie miałem pomysłu jak tu wyjść, więc na sam początek zgiąłem nogi (astralne) i zanim zastanowiłem się jak dalej wyjść to sobie uświadomiłem że zaraz i tak muszę wstać bo do szkoły trzeba iść i wraz z tą myślą wibracje już przeszły.

Jakoś tak musiałem się z wami podzielić moim przeżyciem ;)
Pozdrawiam

_________________
http://DjWPP.dbv.pl/news.php Muzyka, Gry, Programy, Rozrywka ! Zapraszam : )


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 6:13 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 158
Miejscowość: Pyskowice
Powiem Ci, że każde tutaj opisane, chociażby najmniejsze doświadczenie jest wielką, ogromną wręcz motywacją dla nowicjuszy :)

_________________
Doświadczenia poza ciałem: (około) 29

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:02 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
Wyjście tylko samymi kończynami ciała wcale na początku nie jest małym doświadczeniem :)

Czasem budzę się w nocy i mam spontana , ale nie zawsze mam chęć wyjść w pełni...wtedy gdy czuje że nogi bądź najlepiej ręce są w poza otwieram fizyczne oczy i staram się machać moimi nie fizycznym rekami przed oczami..... zdumiewające wrażenie do tej pory robi na mnie to że czuje ręce a ich nie widzę ...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:59 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 23, 2009 1:36 pm
Posty: 42
Miejscowość: Wrocław
Nie małym?... No ciekawe, ja wychodzę nogami, rękami, albo klatką piersiową i nie mogę dalej :D
To co ? Mam zaliczać wyjście ;)?

_________________
Życie ^^

"Do ataku! - krzyknął generał, po czym bohatersko spie***lił w krzaki"

"Albo znajdziemy drogę, albo ją stworzymy"

"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je"

"Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 11:14 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
A dlaczego by nie ? co cię przed tym powstrzymuje strach ?
Zawsze w chwilach gdy myślisz że zrobiłeś spory krok stawiaj następny

Jeśli wyszedłeś tylko kończynami zastosuj technikę np liny by całkowicie wydostać się z ciała...ja zazwyczaj po prostu turlałem się i już.....

Jeśli się boisz to rozumiem 1 raz dla mnie był ciężki by się całkowicie oddzielić....przełamałem go by spędzić tam z 10 sekund....w sumie przełamałem tak naprawdę to mnie wyciągnęli ja po prostu na to pozwoliłem....

Później z wyjścia na wyjście strach maleje aż prawie całkiem zanika


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 2:42 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 38
Super, super :)sam jeszcze nie wyszedłem ( dupiasty styl życia, na nic nie ma czasu ) ale każde nowe przeżycia innych ludzi dają mi niezłego kopa :), nie bójcie się nimi dzielić ;)

Pozdrawiam i życzę udanych lotów :D

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 4:52 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 23, 2009 1:36 pm
Posty: 42
Miejscowość: Wrocław
Nothing - nie :)
Ani razu nie udalo mi sie wyjsc mialem juz ok 20 x paraliz i tylko wychodzilem pewnymi czesciami ciala.
Potem wibracji koniec, trzask, PYK i nic. Trza cwiczyc. Ostatni miesiac nie mialem wibracji.
Musze sie zmotywowac.

_________________
Życie ^^

"Do ataku! - krzyknął generał, po czym bohatersko spie***lił w krzaki"

"Albo znajdziemy drogę, albo ją stworzymy"

"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je"

"Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 5:49 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
hmmm ja też tak miałem przez pierwsze miesiące...nie wychodziłem cały gdyż albo nie mogłem się odkleić albo strach albo zamiast się skupić otwieram fizyczne gały i faza mijała.....tą granice trzeba wyczuć i trzeba się poddać temu specyficznemu uczuciu...jak jesteś an tym etapie do głowa do góry...w dobrym kierunku zmierzasz....


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 6:05 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 23, 2009 1:36 pm
Posty: 42
Miejscowość: Wrocław
Strachu nie ma. Na glebokich wodach moze...Musze naprawde chciec, ale mam OBE-lenia. Nic mi sie nie chce. Trzymac kciuki ;)dzisiaj wyjde :P

_________________
Życie ^^

"Do ataku! - krzyknął generał, po czym bohatersko spie***lił w krzaki"

"Albo znajdziemy drogę, albo ją stworzymy"

"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je"

"Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 6:18 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
Lenia toja mam tez niesamowitego ;)Życzę powodzenia


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:52 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 02, 2009 6:00 pm
Posty: 39
Miejscowość: warszawa
wiem co przeżywasz i współczuję, mi spontany sie zdarzają i wtedy żadnych problemów, pyk i samo mnie wysysa...... 8-), a od kiedy cwiczę przed snem ,(np wczoraj) leże , nie wiem ile może z poł godziny może godzinę , na początku dużo myśli potem kompletne wyciszenie NIC , PUSTKA, nawet żaden raport z głowy nie dochodzi i zaczyna sie ból w rekach, nogach , zaczyna sie paraliż -wracają myśli, czekam choć ból jest nie do zniesienia paraliż niemal że pełen ,drżę , czuje niemalże jakbym się unosiła i proszę opiekuna o pomoc , bo widze ze brakuje mi jakiegoś małego bodżca,, ale nie wiem co to takiego...... :roll:w końcu mam dość bo ból wygrywa,staram sie poruszyć , troszkę ból ustępuje, mysle ide spać- i co ?? a mi sie włacza w głowie muzyka słysze ją kilka sekund i znów nic- wiec na dzis koniec ide spac. dzień wcześniej identyczna sytuacja medytacja-cisza-paraliż-ból- i zatykają mi sie uszy błyska obraz i juz jest LD , faza troche za głeboka bo widze faceta- obcego;) pierwsza myśl zabieram go do hotelu.....;)i biegnę byle szybciej żebym sie przypadkiem nie obudziła.... zupełnie zapominam ze miałam ćwiczyć wyjście w poza, a nie jakieś romanse, ....jestem w hotelu ...zaczyna być gorąco ... a tu łup i mój mąż zapragnął własnie w takiej chwili sie przytulić . chyba wiedział co sie święci.... no cóż chyba łatwiej zdradzić w realu jednak :twisted:dziś sie przemogę i zrobie 4+1, tak bedzie łatwiej. pozdrawiam i życzę wytrwałości, podobno cwiczenia czynia mistrza ;););)

_________________
"Jeśli to niesłuszne- nie rób tego
Jeśli to nieprawda- nie mów tego"
Marcus Aureluis


Bez maski na twarzy , bez strachu w oczach - powiedzmy głośno; koniec kontroli, cenzury i niewiedzy........niech zawita PASJA
Bo to Moje Królestwo Potęga i Chwała ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 7:23 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 10, 2009 9:49 am
Posty: 37
Miejscowość: Żółto - NiebiEski Toruń
Pozwolę sobie opisać moje dosyć dziwne doświadczenia :D
No więc tak, jakieś kilka dni temu położyłem się spać ok. 23:00 i zasnąłem dosyć szybko.Miałem sen że byłem chory i leżałem w łóżku i przyszła taka niby lekarka i wymusiła żebym powiedział słowo "ŚWIADOMOŚĆ" :shock:
Dialog z nią wyglądał tak:
(o czymś tam prędzej z nią gadałem ale nie pamiętam już)
<lekarka> chcesz we śnie odzyskać ... !!
<JA> yyy
<lekarka> no powiedz to !
<JA> ŚWIADOMOŚĆ ?

I kurde nagle dostałem paraliżu i niestety byłem w takim szoku że udało mi się tylko wyjść klatką piersiową (niestety) :|
Podejrzewam że ta lekarka mogła być istotą którą proszę co noc o pomoc w wyjściu (afirmacja) no ale nie wiem, nie ogarniam :)

Doświadczenie z dzisiaj wyglądało tak, że miałem sen w którym wkładałem głowę w ścianę o_O (xD) wiem, dosyć głupie no ale ciul
kiedy głowa przenikała przez ścianę skojarzyłem sobie że to sen i dostałem paraliżu, ale taki ciulowy był że od razu się wybudziłem.

Pozdro :!:

_________________
http://DjWPP.dbv.pl/news.php Muzyka, Gry, Programy, Rozrywka ! Zapraszam : )


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogami, a może i aż nogami !
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 8:31 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 02, 2009 6:00 pm
Posty: 39
Miejscowość: warszawa
:twisted:no też nieżle ci się nieżle żuciło na głowe.... dobrze ze to w miare anonimowe forum... bez nazwisk i adresów........ :twisted:bo psychiatyki w całej polsce by nas nie pomieściły :!::?::Dno nie??

_________________
"Jeśli to niesłuszne- nie rób tego
Jeśli to nieprawda- nie mów tego"
Marcus Aureluis


Bez maski na twarzy , bez strachu w oczach - powiedzmy głośno; koniec kontroli, cenzury i niewiedzy........niech zawita PASJA
Bo to Moje Królestwo Potęga i Chwała ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO