Ostatnia wizyta: Pią Kwi 03, 2009 11:27 am Obecny czas: Pią Kwi 03, 2009 11:27 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Yerba mate;]]
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 11:09 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:04 am
Posty: 34
Miejscowość: Częstochowa
Jedno wypicie z PALO SANTO eliminuje chęć picia z czegokolwiek innego . Tak przynajmniej było ze mną i kilkoma innymi osobami z mojego towarzystwa (wzajemnej adoracji :)) Wcześniej piłem z tykwy - ale zapleśniała .Później z ceramiki- wygodna w uzyciu , ale brak magii , brak zapachu żywicy -jednym słowem BRAK RYTUAŁU.
Króciutko napiszę co mnie natknęło na picie tegoż napoju bóstw wszelakich .Na pewnym forum zetknąłem się z grupą studenciaków (chociaż sam z tą grupą społeczną niewiele mam wspólnego) i dowiedziałem się, że podczas sesji zawalając nocki odstawili całkowicie kawę powodującą po przesadzeniu z ilością migreny , a o jej przereklamowanych walorach pobudzających nie wspominając. Oni w czasie wzmożonego wysiłku umysłowego piją właśnie yerbę .
Druga sprawa: zauważyłem,że po wypiciu trzech-czterech zalań mocniejszej yerby tj "Pajarito" Rosamonte" Cruz de Malta" myśli w mojej głowie przestają skakać ''jak małp[y po drzewach", ale stabilizują się i medytacja staje się łatwa - bez muzyki, bez pory nocnej i związanej z nia ciszy . W maju, lub czerwcu będzie rok jak pije prawie codziennie .

_________________
*** YERBA MATE MANIAK ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Yerba mate;]]
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 4:52 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 23
Zastanawiam się czy do Yerby można się przyzwyczaić np. jak do kawy czy opioidów ;). Dlatego mam pytanie do stałych pijaczy :). Czy aby działała tak samo mocno trzeba wypijać coraz większe ilości?

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Yerba mate;]]
PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 12:49 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:14 am
Posty: 119
Sorrow-nie miałam jeszcze okazji pić z Palo Santo ale po świętach zamierzam kupić, chociaz juz wcale takie tanie nie jest ale moim zdaniem się opłaca.Co do tych mysli to się zgadzam , zauwazylam że u mnie to działa tak samo chociaz teraz dopiero zaczęłam pić yerbę po kilkumiesięcznej przerwie.
mbelly-mozna sie przyzwyczaić, ale to zależy od gatunku są takie które daja zawsze kopa bez wzgledu na to czypijesz ja juz setny raz i takie do których można siorbac bez przerwy np. ziołowe

_________________
http://www.krainasnow.wordpress.com
Prześwietlone oczy,prześwietlone neonami łby,tęczowe włosy,prześwietlony byt ,Ultrafioletowe łzy i My jak prześwietlony film...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Yerba mate;]]
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 7:54 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 6:23 pm
Posty: 23
Dziś w końcu doszła do mnie tak bardzo wyczekiwana Yerba.
Pierwszy raz piłem taką "sypaną" yerbę więc wsypałem tyle ile kazali na opakowaniu czyli 3/4 kubka Pajarito, zalałem i normalnie taka mocna że szok :). Nie przeszkadza mi że mocna ale jednak troszkę ciężko tak od razu takie coś wypić :lol:.
Dlatego mam pytanie. Ile sypiecie yerby do zwykłego 250ml kubka?

_________________
Myślcie o OBE ale nie zapominajcie o pomaganiu ludziom w tym świecie, po coś tu jesteśmy ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Gadu Gadu • Okulary przeciwsłoneczne • fotografia ślubna • wiklina • Pionowe Opisy • Cytaty • Hiszpański Warszawa • Vision • html wskazówki dla webmastera • pozycjonowanie strony • rent a car Poznan • katalogi seo • Tarot • śmieszne filmy do ściągnięcia • obwodnica
phpBB SEO