Archiwum grupy AP


Tu publikowane są wyniki wszystkich badań przeprowadzanych przez użytkowników forum.

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post So mar 28, 2009 5:57 pm

Archiwum grupy AP

To już ostatni tekst, jakiego się doszukałem jeszcze na oobe.pl. zamkniętym dziale Astralnych Podróżników - AP. Teksty są do ściągnięcia.

http://cialka.net/kategoria/eksperymenty
Tematem MTJ, zakończam kilkanaście artykułów, które wspólnie napisaliśmy. Poruszane przez nas tematy mogą posłużyć nam do przemyśleń. Kilkanaście opasłych tekstów będą nas inspirować do kolejnych indywidualnych badan stanów świadomości.
Musze przyznać, ze ze wzruszeniem czytałem je powtórnie. Sporo się zmieniło od tego czasu.
By uzyskać odpowiedz od W.J, należny spełnić pewne warunki..Wiele odpowiedzi na zadane przez nas pytania są niemożliwa dla nas do przyjęcia.
Co uniemożliwia nam zatrzymanie w pamięci niefizycznej nauki?
Ona nie mieści się w ramach naszego pojmowania.
.Do zadanych pytań należy być przygotowanym a wtedy pojawiająca się odpowiedz oprze się o znane nam pojęcia. W innym wypadku prześpimy tylko kolejne wyjaśnienia naszej W.J., odpowiedz przeleci nam przez palce i zrozumiemy ja jedyniew w planie przyczynowym i to przez krotka chwilkę, bez możliwości zapamiętania jej, i wykorzystania tej wiedzy w życiu

W czasie wspólnych ćwiczeń, szukaliśmy możliwości spotykania się w czasie snu. Testowane przez nas rożne techniki śnienia zaskakiwały nas swoja absurdalnością. Praca w grupie umożliwiła nam wyszukanie wspólnych elementów rożnym formom świadomego śnienia. Wielokrotnie krzyczeliśmy , tak się nie da, to jest nie możliwe, rozkapryszeni własnymi doświadczeniem. Każdy dokładał jakiś dobrze znajomy sobie element do całości, co zaowocowało dla wielu z nas wspaniała synteza.
JESTESMY DUCHEM i wszystko co się w nas wydarza jest jego manifestacja.
Pchani wewnętrzną pewnością natrafiliśmy na zjawiska wykraczające poza ramy zdrowego rozsadko.

Naszym sukcesem były potwierdzane niefizyczne spotkania i zrozumienie szalonych reguł wspólnego śnienia.
Odmienna postawę pośród nas prezentowali pobłażliwie nazwani przez nas sceptycy.
Byli to ci, co starali się zachować trzeźwe myślenie i wspierali swoje poszukiwania zdobyta już wcześniej wiedza. Ciężko im było brać udział w szaleństwach, gdyż tracił szybko grunt pod nogami. Wypracowane przez nich wnioski, stawały się grzęzawiskiem na którym nie dotrzymywali pozostałym kroku. Rozbieżność postaw, utrudniała współprace, hamując wielokrotnie grupowe poczynania.
Drogi czytelniku, czytając nasze teksty, zachowaj niezależność. Samodzielnie ocen nasze wysiłki. Zapewne spotkałeś się z pojęciami duszy i ducha. Te dwa bardzo ważne dla nas pojęcia oznaczają nasza psychikę i nasza Jaźń. Uogólniając to całokształt zjawisk umysłowych zachodzących w tobie, jakich jesteś świadkiem i jakie doświadczasz.
Kierowany ciekawością może pokusisz się na szperanie w zaledwie naszkicowanej płaszczyźnie, karykaturze naszych myśli o nas samych. Rozbijając te pojęcia na drobne elementy, zamienisz te gotowce w mnóstwo pytań, na które my w AP szukaliśmy odpowiedzi. Nie zasklepiaj się w tym co zastałeś i czego się już nauczyłeś. Nie zasypiaj i nie zadowalaj się już zdobytym.
Ostatnio edytowano Cz lip 02, 2009 4:49 pm przez Zbyszek, łącznie edytowano 1 raz
cialka.net

Post Pt kwi 03, 2009 8:31 pm

Re: Archiwum grupy AP

Zbyszku a mógłbyś może napisać jakieś podsumowanie waszych badań? bo tam jest mnóstwo tekstu... : D a niektórym może się lenić :P

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Wt kwi 07, 2009 3:14 pm

Re: Archiwum grupy AP

Nie czytałem ich wszystkich, a cześć dopiero gdy wklejałem.
Chwilowo nie mam serca do wnioskowania. Później spisze, -słowo!!. Chwilowo zbieram materiały, rożne relacje o osobowych częściach.
Musze przerobić Jeszcze filozofie i parę dziedzin wiedzy, sporo czytania, nauki.
Teraz walczę z telepatia i szukam dla niej miejsca w naszej rzeczywistości.
Ale mam za to do was prośbę.
Miły przechodniu, kieruje do Ciebie wielgaśna prośbę. Jeżeli przytrafiło się Tobie odczytanie myśli, postrzeżenie jakiegoś sprzężenia w umyśle z innymi osobami, lub dopatrzyłeś się czmychającego ducha z pod kołderki to proszę wpisz tutaj swoje wnioski. Zebrane relacje , posłużą one nam do wyjaśnienia niefizycznych kontaktów. Głowimy się od lat nad wyjaśnieniem ich mechanizmów. Każda relacja jest przez nas uwzględniona i może wnieść coś świeżego. Ważne są dla nas Twoje spostrzeżenia, dotyczące delikatnych odczuć w czasie połączenia myślą i opisy okoliczności w których one zachodzą. Sam wiesz jak łatwo się w tym pogubić, nazmyślać głupie wnioski. Twoje spostrzeżenia trzymają nas w ryzach i motywują do zdrowej konfrontacja!

pozdro
cialka.net

Powrót do Wyniki badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO