Ostatnia wizyta: Czw Wrz 03, 2009 12:02 am Obecny czas: Czw Wrz 03, 2009 12:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 5:48 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 23, 2008 5:26 pm
Posty: 57
Miejscowość: Zakopane
Taaaak, potwierdzam metoda jest nadzwyczaj skuteczna...
Dla osób leniwych przedstawie ją tutaj , bo taki link to ''pusty'' post xP

Technike najlepiej począc 4+1 :] Rozbudzamy sie nie 30min, 1h a zaledwie minute ,dwie.
Po tym krótkim czasie wracamy do swojego łózka z intencją przezycia Świadomego Snu.
Kładziemy sie w pozycji której zawsze zasypiamy poczym otwieramy oczy na ułamek sekundy co 5-8 sekund ( czas umowny )
Przykład:
Leżysz z zamknietymi oczyma 5 sekund ( czas umowny NIE WYLICZAĆ )
poczym na ułamek sekundy otwierasz oczy i znów zamykasz. Powtarzasz cykl aż do skutku.
Są 3 możliwości:
a) LD
b) Paraliż Senny
c) Po prostu zaśniesz i obudzisz sie rano

pzdr.

_________________
Zaczynam od początku!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 6:39 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 34
A można tą metodą wyjść z ciała przez LD??


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 7:00 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 23, 2008 5:26 pm
Posty: 57
Miejscowość: Zakopane
Oczywiscie będąc w LD można przejść do OOBE rzecz jasna róznymi metodami.
Ale czesto też łapie paraliż a to mocny grunt do bram wolności :)

_________________
Zaczynam od początku!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 7:21 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 34
Dzięki wielkie może wkońcu znalazłem metode, która poraz pierwszy pomoże mi wyjść z ciała:D:D
POZDRAWAIM;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 3:18 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
podobna jest metoda Darka koncentracja-przyśnięcie :)
praktykujący obenauci w miare ćwiczeń sami dochodzą do podobnych wniosków, podobnych metod, wszystko można samemu :Dmax praktyki, min teorii :P

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Śro Lis 12, 2008 1:29 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lip 20, 2008 4:54 pm
Posty: 29
Potwierdzam - działa. Z resztą ja już dawno porzuciłam długie rozbudzanie się, bo szkoda mi czasu. A efekty niemal takie same.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 9:03 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Lis 14, 2008 8:33 pm
Posty: 1
również potwierdzam ;] bardzo szybki sposób na LD ;]


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 11:53 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:17 pm
Posty: 31
Miejscowość: wies obok cieszyna
nie trzeba w ogole sie rozbudzac, mozna to zwyczajnie przed "snem" zrobic.
Dowiedzialem sie o tej technice niedawno, zaraz pozniej przed snem wytestowalem i w pierwszy dzien mialem paraliz.
Skutecznosc u mnie wyniosla: 5 na jakies 8-9 prob, w tym paralize, albo jakies mega realistyczne sny, ale nieswiadome.
mysle, ze technika dobra. az zapomnialem o niej, nie wiem czemu, dzisiaj testne :)

_________________
I, i, i Shot the Sheriff


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 2:35 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 05, 2008 10:57 am
Posty: 15
Ostatnio nieświadomie jakieś dwie noce wykorzystywałam tą metodę ;D
tzn. ćwiczyłam takie jakby programowanie-przed zaśnięciem mówiłam sobie za ile godzin się obudzę, co się sprawdzało ale były pomyłki- za pierwszym razem prawie trafiłam a za drugim obudziłam się dokładnie godzinę za wcześnie :Di tak sukces bo od zawsze spałam całą noc jak kamień :P
no ale po tym obudzeniu poszłam napić się wody i po dwóch minutach znowu poszłam spać. I miałam LD :D:D Jednak jakość, w porównaniu z poprzednim, była bardzo słaba- wszystko zamazane, ledwo co z tego pamiętam, ale ćwiczę pamięc i za niedługo bedzie lepiej :D

Metodę uważam za skuteczną(dla mnie przynajmniej) :D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 8:37 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
Dla mnie najlepszą metodą jest wizualizacja książki o oobe i powolne przerzucanie kartek :)

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 8:27 pm 
Offline

Dołączenie: Czw Mar 27, 2008 9:58 pm
Posty: 33
Taaak stosuję czasem tą technikę i rzeczywiście albo mam paraliż albo świadome sny...ale nowa to ta technika raczej nie jest


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 8:01 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Cze 18, 2008 9:47 am
Posty: 30
Miejscowość: Rachowice/ k. Gliwic
gruz, no to połóż sie różnie .. xD a zamykasz i otwierasz aż zaśniesz i wtedy otworzysz te niefizyczne:)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 7:58 am 
Offline

Dołączenie: Śro Sty 21, 2009 6:13 pm
Posty: 3
Ostatnio postanowiłem przetestować tą technikę.

Obudziłem się o 3:00 w nocy, wstałem z łóżka i przeszedłem się po całym domu. Wróciłem z powrotem, położyłem się, oczy mi się same zamykały no ale postawnowiłem wytrwać.

Tak sobie otwieram i zamykam oczy i w pewnym momencie patrzę, że światło jest zaświecone. Stwierdziłem, że mojej mamie się coś umyślało i zaświeciła, więc postawnowiłem wstać i zgaśić. Oczywiście dalej mi się strasznie spać chciało i nie bardzo miałem ochotę źeby wstać.

Jakoś udało mi się jednak wygramolić z łóżka, a tu ku mojemu wielkiemu zdziwieniu koło łóżka stoi mój kumpeli coś tam mówi (nie słyszałem co). Przez chwilę z powodu niewyspania miałem takiego "zwiesa" i nie wiedziałem nawet co o tym pomyśleć, ale zaraz stwierdziłem, że to musi być sen.

Krzyknąłem jeszcze:
- Karol ?! Co ty tu robisz.
Ale nie odpowiedział mi. Postanowiłem popatrzeć na lewą rękę i ku mojemu zadowoleniu zaczęła falować i była grubsza niż w realu.
Ucieszyłem się, że to ld, ale tak mi się w nim chciało spać, że zaczęło mnie cofać i rzucać w głęboki sen.

W panice nie wiedziałem co zrobić więc zacząłem biec do przodu, żeby się nie dać wciągnąć, ale skończyło się to tym, że się po prostu obudziłem.

Tak więc ta metoda niby jest skuteczna, ale w ld czułem sie dokładnie tak jak niewyspany człowiek, którego jesdyną myślą jest sen.

Mam przy okazji pytanie do Was: Czy Wy też po tej metodzie jesteście w LD tacy śpiący, czy to tylko taki mój jednorazowy przypadek ?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 8:42 am 
Offline
Opiekun

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:00 pm
Posty: 186
Mam wrazenie, ze decydujacy jest stan umyslu przed snem.
Ld-ki mam kiedy uda mi sie wyczyscic umysl przed zasnieciem albo kiedy umysl jest w miare czysty i powtarzam sobie zdanie "to sen, to sen, to sen". Wystarczy tylko wyluzowac sie, przestac myslec i po jakims czasie powtarzac , ze to sen. Technika jest bezbolesna, bo czlowiek sie wysypia, zasypia sie w trakcie mowienia, ze to sen.

Jezeli chodzi o niewysypianie sie to zauwazylam, ze kiedy balam sie, ze sie nie wyspie,to bylam potem niewyspana. Kiedy kladac sie do lozka mysle, ze ilosc godzin snu nie ma znaczenia, tylko relaks ma znaczenie,to, czy uda mi sie go osiagnac to jestem potem wyspana . Tak myslac latwo mi oczyscic umysl przed snem,bo nie mam tego nacisku psychicznego, ze czas juz spac, zeby moc sie wyspac , nawet jak leze dosc dlugo przed zasnieciem to wiem,ze bede wyspana , bo jestem zrelaksowana przed snem.



http://cherubinka-herbinka.blogspot.com/

_________________


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: nowa technika na lucida :)
PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 8:12 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Kwi 11, 2009 7:28 pm
Posty: 4
Miejscowość: Kraków
no mi z WILDem nie wychodziło ostatnio to sobie to dzisiaj przetestuję i napiszę co i jak :)
pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO