Ostatnia wizyta: Czw Wrz 03, 2009 12:02 am Obecny czas: Czw Wrz 03, 2009 12:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moja technika
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 5:11 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 16, 2009 7:49 am
Posty: 28
Przez przypadek dzisiaj rano odkryłem tą technikę. Dzięki niej pierwszy raz w życiu miałem paraliż senny!

Najważniejsze, żeby być zmęczonym do tego stopnia, że w kilka minut możemy zasnąć. A więc kładziemy się wygodnie (tak jak nam się najlepiej zasypia) i najlepiej włączamy cicho telewizor (dzięki niemu nie zaśniemy do końca). Zamykamy oczy i przysypiamy trochę (ale tak, żeby nie zasnąć od razu). Gdy troszeczkę przyśniemy budzimy się i nie zmieniamy pozycji, ani nie otwieramy oczu! Następnie po ok 5-10 sekundach przysypiamy znowu. Po kilku takich przyśnięciach zaczynamy mieć paraliż senny!

Jak to działa?
Podświadomość przy tym jak zasypiamy sprawdza co jakiś czas, czy świadomość śpi. Robi to tak, że wysyła do nas sygnały, że np. chcemy zmienić pozycję. W tej technice "przesypiamy" to, że podświadomość sprawdza czy śpimy, czy nie.

@Edit
Wprowadziłem parę zmian.

_________________
LD: 2
OOBE: 0


Ostatnio edytowany przez Cholek, Wto Maj 19, 2009 6:26 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja technika
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 8:42 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 15, 2009 5:30 pm
Posty: 111
Miejscowość: Kielce
Wystarczyło troszkę poczytac, ale dobrze że sam do tego doszedłeś :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja technika
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 8:44 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Kwi 18, 2009 6:54 pm
Posty: 12
Miałem podobnie ostatnio.Z jednym wyjątkiem-telewizorem byli sąsiedzi,który obudzili mój umysł.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja technika
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 6:24 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 16, 2009 7:49 am
Posty: 28
Troszeczkę ta technika niedopracowana, ale idealna dla mnie. Inne sposoby na mnie nie działają, a ja często jestem zmęczony.

_________________
LD: 2
OOBE: 0


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja technika
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 1:54 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 15, 2009 5:30 pm
Posty: 111
Miejscowość: Kielce
Tak na marginesie to takie przysypianie nie jest łatwe dla wielu, inaczej mówiąc tracą świadomośc na dłuższy czas niż tylko na chwilę :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja technika
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 1:58 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 16, 2009 7:49 am
Posty: 28
No to też zależy dla kogo. Ja akurat z łatwością potrafię kontrolować przysypianie.

_________________
LD: 2
OOBE: 0


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja technika
PostWysłany: Śro Maj 20, 2009 12:46 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 15, 2009 5:30 pm
Posty: 111
Miejscowość: Kielce
A kiedy stosujesz ją?? Spoko kiedy jesteś zmęczony ale dokładniej? w południe? nad ranem? wieczorem? przy 4+1 czy zawsze? tylko nad ranem?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja technika
PostWysłany: Śro Maj 20, 2009 7:04 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 16, 2009 7:49 am
Posty: 28
Wtedy kiedy jestem super zmęczony i w 5min mogę zasnąć. Na razie tak bardzo byłem zmęczony tylko przy odkryciu tej techniki, więc nie jest jeszcze dobrze sprawdzona.

_________________
LD: 2
OOBE: 0


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Moja technika
PostWysłany: Śro Maj 20, 2009 8:57 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 15, 2009 5:30 pm
Posty: 111
Miejscowość: Kielce
No czyli nad ranem, wiesz większośc moich wyjśc było właśnie rano, a dzisiaj np w południe podczas takiej długiej drzemki (przełomowy dzień moich podróży puki co). Nie mam też problemów raczej wtedy tak jak ty, ale nie zawsze się to udaje.
Potestuj w innych warunkach np przed snem wieczorem nawet jak będziesz tak zmęczony, że będziesz w stanie zasnąc nawet w minutę wątpie, że uda Ci się ten trik z przysypianiem, zobacz też w technice 4+1 czy daje rade, w najróżniejszych warunkach testuj testuj sprawdzaj.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO