Ostatnia wizyta: Pon Gru 28, 2009 10:21 am Obecny czas: Pon Gru 28, 2009 10:21 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: BIEL
PostWysłany: Śro Maj 06, 2009 2:29 pm 
Biel



Siedziałem na krześle , przy dużym oknie. Z zewnątrz podało na mnie mocne białe swiatło.
Czułem ciepło uderzające z za szyb. Z całą pewnością nastałą pora południa. Słońce będąc
na samej górze świeciło tak mocno , iż wszystko skąpane było w bieli. To nie było zwykłę południe.
Patrząc w okno nie widziałem błękitu nieba , ale bardzo mocną biel. Kiedy wyszedłęm z domu poczułem
charmonię z otoczeniem. Rozglądając się na boki zauważyłem , że wszystko dookoła jest tak mocno oświetlone
, iż niektóre rzeczy był przezemnie dość trudno dostrzegalne. Odniosłem wrażenie jakoby swiatło wręcz osiadało
na tym wszystkim co mnie otaczało. Mój zasięg wzroku był dość mizerny. Wszystko przez niezwykłą mgłe , niezwykle jasną (jaśniejsza od
od normalnej mgły) , lecz nieco ciemniejszą od koloru nieba(tego specyficznego).Po kilku minutach zrobiło mi się jeszcze cieplej.
Spojrzałem w górę i zobaczyłęm coś niezwykłego. Niebo było wręcz na wyciągnięcie dłoni. Na wysokośći około 20 metrów znajdywała się
owa biel. Zajmowała całe niebo , a zrobiona byłą z jakby grubej bardzo jasnej mgły. Wszystko to kojarzyło mi się z jakąs subtelną , delikatną
rzeczą np wanilia. Całość sprawiała wrażenie jakoby można by było dotknąc i poczuć ową swiatłość. Zacząłem powoli unosić się do góry
aby wejść w tę jasną strefę. Im znajdowałem się bliżej celu , tym mocniej czułem ciepło wydobywające się z góry. Kiedy już cały zanużyłem
się w bieli poczułem , że zanikam. Miałem wrażenie jakbym się rozpuszczał w tym cieple jednak było to naprawdę przyjemne uczucie. Wraz
z uczciem rozpuszczania towarzyszyło mi uczucie jakoby mój umysł też odpływał. Doznałem szoku! pomyślałem , że sie rozpadam a
właściwie zanikam. Przestraszyłem się tej całęj sytuacji i swiadomie powróciłem do ciała.

sorry ze tak ale chwilowo nie mam worda.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: BIEL
PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 3:50 pm 
nikt nie skomentuje?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: BIEL
PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 4:33 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 01, 2008 3:20 pm
Posty: 41
Miejscowość: Lublin
ehh a byles tak blisko Nirvany... ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: BIEL
PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 4:40 pm 
trudno i na to przyjdzie czas , jescze nie teraz , teraz musze lanswoac oobe.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: BIEL
PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 3:09 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Mar 29, 2009 8:38 pm
Posty: 27
Zajrzyj do tematu "Strefy w OBE podróży" w dziale "Najdalsza podróż". Tam jest mowa o strefie bieli.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: BIEL
PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 6:33 pm 
juz to czytałem


Góra
  
 
 Temat postu: Re: BIEL
PostWysłany: Śro Maj 20, 2009 7:33 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 26, 2008 7:40 pm
Posty: 35
Dzeyson strefa bieli jest jednym z elementów albo wstępem do dalszej podróży. Rysowałem kiedyś schemat gdzie biel była niemalże "tuż za horyzontem". Faktycznie biel jest bardzo ekspresyjna i wywołuje wiele uczuć typu miłość, zjednoczenie itp. Za bielą w zasadzie u mnie jest czerń. Z relacji kilku osób też rysuje się podobna zależność. Są światy niczym gwiazdy w nieskończonej przestrzeni. Dawniej myślałem że jest jakiś super świat gdzieś w centrum tego "wszechświata". Teraz wiem że to po prostu były kolejne światy nieco większe od innych w które wpadałem na swojej drodze. Lecąc dalej czerń staje się jeszcze bardziej intensywna. Kilka razy udało mi się tam dotrzeć. W przestrzeni zobaczyłem ogromne świetliste szkieletowe konstrukcje. Jakby globusy z siatką i równoleżników i południków opasane olbrzymi pierścieniami. Wszystko olbrzymie,niesamowicie białe i świetliste. Niczym powykręcane światło lasera w nieasmowitej ciemności. Wokół dużo poruszających się obiektów. Gdzieś za tymi konstrukcjami był gigantyczny wir skondensowanej ciemności który wciągał mnie z olbrzymią siłą. Moja jedyna podróż w jego pobliże skończyła się wtedy paniczną ucieczką :/. Bieli więcej nie widziałem poza tymi olśniewającymi konstrukcjami.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: BIEL
PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 7:32 am 
ale ty tez miales tą biel tak nad sobą na niebie odleglosc mniej wiecej 25-50 metrów? cy tylko byłą u ciebie nad horyzontem? przczytalem kiedys u darka i discovera to pisali podobnie o tej strefie jak ja


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO