Ostatnia wizyta: Czw Wrz 03, 2009 12:05 am Obecny czas: Czw Wrz 03, 2009 12:05 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dla miłośników Huny:)
PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 3:37 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 28, 2008 12:00 pm
Posty: 27
Miejscowość: Nieznana
Ktos kto intersuje sie Huną i ma dobry kontakt ze swoją podświadomością może wykorzystać to do osiągania OOBE.
Na jeden ze stron użytkownik Dream Maker podaje włąśnie taki sposób, by poprzez taki dialog uzyskać OOBE.
Każdy może zadawać podświadomości oczywiście inne pytania.
Np ja robić to w ten sposoób, ze kładąc sie, najpierw rozluźnić, wejść w stan alfa (wtedy najłatwiej o kontakt) i poprostu zadaje się podświadomości pytania czy może mnie wprowadzić w stan OOBE Można poprosić ją także o pomoc Opiekunów, by przywołała ich do nas, zapewnić że bardzo się tego chce i jest to bezpieczne.
Sama wiem w własnego doświadczenia, że szczera rozmowa z Podświadomością jest skuteczna!
p.s. pomocne w osiągnięciu dobrego kontaktu jest nie tylko rozluźnienie ale także słuchanie wcześniej muzyki, która szczegolnie jest dla nas "miłą" i wprawia nas w odpowiedni nastrój.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Dla miłośników Huny:)
PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 2:11 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Cze 13, 2009 2:04 pm
Posty: 1
no OBE napewno nie jest takie łatwe,ja tysiące razy próbowałem wyjść z ciała,medytuję od kilku lat,i nawet eldeka nie miałem-smutne ale prawdziwe,stan poszerzonej świadomości potrafię osiągnąć,no i alfę ;),głęboki trans także,ale OBE ni miałem :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Dla miłośników Huny:)
PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 2:58 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 504
Miejscowość: Sanok
eee. jeśli się uwierzy można wyjść i za pierwszym razem. choć fakt nie często się to zdarza.

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO