Proszę o wyrażenie swojego zdania!


Dział któremu nie nadano znaczenia z czasem okaże się co z tego wyniknie jakie znaczenie przypiszą mu użytkownicy forum, lecz jedno jest pewne będzie dotyczył podróży astralnych.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt cze 16, 2009 11:06 am

Proszę o wyrażenie swojego zdania!

WItajcie!
Jestem w trakcie czytania książki Richarda Webster "Podróże Astralne"
Co mnie zaciekawiło, opisuje on wielokrotnie przypadki iż podczas wyjścia osoba wychodząca jest widziana przez innych.

"We śnie odbyła podróż astralną do córki i znalazła ją i jej męża na wakacjach w górach. Wtedy powróciła do ciała [...] Gdy tylko wstała, córka zadzwoniła, by dowiedzieć się, czy wszystko w porządku. - Wybrałam się z mężem na długą wycieczkę i nagle clę zobaczyłam - przyznała."

"jego ojciec co noc odbywał podróż astralną [...] Mój kolega zawsze wiedział, kiedy jego ojciec jest obecny w pokoju. "

"Alphonse de Liguori, znany, wybitny neapolitański biznesmen, siedział w więzieniu w Arezzo. Przestał jeść i leżał cicho w swojej celi przez pięć dni. Kiedy się wreszcie podniósł, powiedział współwięźniom, że poprzedniego dnia stał przy łożu śmierci papieża Klemensa XIV. Potwierdzono jego obecność przy łożu papieskim"

"Chociaż była doskonałą nauczycielką o imponujących kwalifika­cjach, zwolniono ją co najmniej z dziewiętnastu szkół. Działo się tak dlatego, że uczniom wciąż pojawiał się jej sobowtór"

"Stając twarzą w twarz ze swoim astralnym sobowtó­rem, możesz się poczuć bardzo niezręcznie. Guy de Maupassant powiedział pewnemu przyjacielowi, że bardzo się irytuje, widząc zawsze po powrocie do domu swojego sobowtóra siedzącego w fotelu"


Opisuje takze przypadek, gdzie chciano aresztować pewnego czlowieka, ktorego widziano podczas wlamania do banku , njak sie okazalo byl to astralny sobowtór.
Autor pisze także, aby nie wybierać się w niektore miejsce czy do niektórych osob, bo nigdy nie wiadomo czy one nas nie zobaczą tak realnie jakbyśmy rzeczywiscie tam byli :o

Co o tym sądzicie, zgadzacie sie z tym?

Post Wt cze 16, 2009 11:45 am

Re: Proszę o wyrażenie swojego zdania!

Myślę, że wszystko zależy zarówno od obserwatora jak i od osoby obserwowanej. Nie ma zbyt wielu ludzi, którzy mają (bez treningu) zdolności widzenia innych ciał niż fizyczne, więc nowicjuszom w temacie obe raczej nie grozi wykrycie. Na pewno świadomie da się pokazać innym, lecz trzeba się najpierw tego nauczyć. Oczywiście wszystko zależy od osoby i pewne rzeczy mogą się dziać poza świadomością.

Mnie nigdy nikt nie widział i nie próbowałem być widocznym, wiec to co napisałem to tylko moje subiektywne zdanie. Może wypowie się ktoś, kto ma w tym temacie jakieś doświadczenie i mnie skoryguje.
Avatar użytkownika

Posty: 127

Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 10:14 pm

Lokalizacja: Piła

Post Śr cze 17, 2009 11:31 pm

Re: Proszę o wyrażenie swojego zdania!

Ja tam uważam że wszystko jest możliwe :PWiele takich przypadków jest opisanych np. Robert Monroe pisał o tym jak uszczypnął jakąś kobiete podczas OBE a ona miała później siniaka właśnie w tym miejscu. Jeszcze ciekawszą sprawą jest np. bilokacja. Potrafił ją uzyskać np. Ojciec Pio.

Moim zdaniem to wszysko można wypracować... tylko po co :roll:
Temet nosce.

tom

Post Cz cze 18, 2009 11:34 am

Re: Proszę o wyrażenie swojego zdania!

Z perspektywy końca fizycznej egzystencji, śmierci, o wszystkie nasze osiągnięcia życiowe można by spytać "po co to było" :)
Dla zabawy, doświadczania... o to w tym chodzi :))
Też zakładam, że nie ma rzeczy niemożliwych :)
aloha!

Post Cz cze 18, 2009 3:20 pm

Re: Proszę o wyrażenie swojego zdania!

Dziekuje Wam za odpowiedzi:)
Jeśli chodzi o moje OOBE, wolałabym jednak pozostać dla innych niewidzialna;) Nie wiem....jakoś tak uważam "to" za moja mała intymna sprawę:)

Powrót do Przestrzeń astralna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO