Ostatnia wizyta: Nie Sie 16, 2009 7:56 pm Obecny czas: Nie Sie 16, 2009 7:56 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Proszę o pomoc! LD czy OBE?
PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 5:02 am 
Offline

Dołączenie: Czw Maj 28, 2009 5:47 pm
Posty: 1
To dla mnie bardzo ważne ponieważ muszę znać różnice i jeżeli się mylę muszę popracować nad techniką.

15minut temu mialem swoje pierwsze OBE? Proszę abyście powiedzili mi czy nie pomyliłem tego z LD.

Wczorajszego wieczoru troche podrinkowałem. Rozbudzilem sie o godzinie 6 i dopilem resztę napoju. Ulozylem sie spowrotem do snu jednak po chwili czulem ze nadal strasznie chce mi sie pić ( potocznie suszyło ). Już przysypiałem, ale w myslach mówie sobie. Adam nie spij jeszcze idz szybko do kuchni zrob sobie picie bo będziesz się męczył. Ale jakoś strasznie mi sie nie chcialo. Leże w lóżku.. słońce ostro bije przez okna i slysze glosy mojej babci która często bywa u nas w domu. Kręci sie po pokoju jakby szukała na silę jakiś ciuchów które mogłaby uprasować dla wnuczka :)
Slyszę ją coraz bliżej lóżka i jej szepty coraz głośniejsze jakby namawiała mnie abym wstał. W pewnym momencie bylem przerażony bo slyszalem ją już tak wyraźnie jakby szeptala mi do ucha. Nagle przerwałem to swoją świadomością i ocknełem się w silnych wibracjach. Juz raz ich doswiadczylem, ale bylem na tyle wystraszony ze przerwalem je i rozbudzilem się. Teraz pozwolilem im trwac. Trwaly bardzo krótko... Nagle zrobiło się błogo i cicho więc poruszałem rękami z pelną swiadomoscia ze leze na lóżku i sie nie ruszam. Potem sie podnioslem i wstalem ale w ciele niefizycznym mialem zamkniete oczy. Potem odrazu wizualizacja i stoje w oswietlonym wczesnym porankiem pokoju. Spojrzalem sie siebie. Nie widzialem twarzy tylko wsytającą głowę z pod pościeli. Wyszedlem z pokoju i jak co rano do lustra... Usta mialem wykrzywione, spojrzalem na ręce.. były zniekształcone jak w lustrach w wesołym miasteczku. Nie miałem przyrodzenia!! tylko płaską skórę. Niczym model na wystawie. Widzialem bardzo dobrze jaki jest moj cel. Sprawdzenie jaką naklejkę na biurku ma mój kolega. Tak się umówilismy :). Lece po klucze od domu... ale zaraz przeciez moge latac .. i to przez sciany. Polecialem całkiem szybko przez okno ale rzucalo mnie na prawy bok .. cieżka sprawa te latanie. Wkoncu jestem u niego na osiedlu ( zeby nie przedluzac) sprawdzilem co chcialem i bylem taki spelniony ze juz nie wiedzialem co mam robic wiec ruszalem palcami bardzo dobrze czulem ze ruszam juz palcami fizycznymi. Wybudzilem sie po chwili patrzylem na dlonie, ale jeszcze nie moglem nimi ruszac. Dopiero po chwili udalo mi sie wrocic do kontroli nad cialem.

Podsumowanie:
-Pamietam wszystko od początku do konca idealnie jednak mam wrazenie ze to byl normalny jawny sen. Tyle, że czemu mialem swiadomosc cały czas? od momentu glosow babci do konca rozbudzenia?

Proszę o wasze zdanie
Pozdrawiam OBE maniakow!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Proszę o pomoc! LD czy OBE?
PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 12:16 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 28, 2008 12:00 pm
Posty: 27
Miejscowość: Nieznana
OOBE jak nic :D
DUzo zrobiles podczas 1 OOBe, ja pamietam podczas pierwszych prób tak sie bałam , ze nie opuszczalam swojego pokoju.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Proszę o pomoc! LD czy OBE?
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:17 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 16, 2009 7:49 am
Posty: 28
OBE na bank. Jeżeli to był pierwszy raz kiedy miałeś LD/OBE, to w LD wytrzymałbyś bardzo krótko i byś się obudził, a poza tym pewnie miałbyś słabe dostrojenie. Przynajmniej mi się tak zdaje.

_________________
LD: 2
OOBE: 0


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO