Ostatnia wizyta: Czw Lip 02, 2009 10:52 am Obecny czas: Czw Lip 02, 2009 10:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Co to było? Kto to był?
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 1:41 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 143
Miejscowość: Pyskowice
No więc zacznę może tak....

Od paru dni wczytuję się w drugą część trylogii Roberta Monroe. Pod wielkim wrażeniem opisanych przez niego przeżyć zacząłem z całych sił błagać NI o wyciągnięcie mnie z ciała. Rozmawiałem z nimi.... Tzn. wiecie opowiadałem im dlaczego nie potrafię wychodzić itd. wszystko w myślach z nadzieją że usłyszą.... Później zdarzyło się coś z moją dziewczyną, nie ważne... Martwiłem się bardzo i zacząłem prosić "ich" o przeniesienie mnie do mojej dziewczyny o jakiś znak że nic jej nie jest. Poszedłem na łąkę, usiadłem po turecku i zacząłem się relaksować, medytować. Kiedy otwierałem oczy obraz zaczął mi się rozpływać, ale nic po za tym. Uspokoiłem się i za chwilę moja dziewczyna zadzwoniła i wszystko ok. Poszedłem do domu. I teraz najlepsze:
Położyłem się goło 22:00 i czytałem jednocześnie relaksując nogi. Po paru minutach były jak kamień, praktycznie nic nie czułem. Aż tu nagle coś złapało za moją lewą stopę i rozciągało całą nogę. Ja myśląc że to "oni" mówię w myślach - CHWILĘ TYLKO ROZDZIAŁ SKOŃCZĘ- kiedy odłożyłem książkę.... The End.... Poszedł sobie i tyle.... W ogóle nie wiem czy to byli oni... Aha podczas rozciągania nogi, zacząłem widzieć podwójnie wyszstko, tak jak bym tracił przytomność..... Co to było?

_________________
Doświadczenia poza ciałem: (około) 27

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to było? Kto to był?
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 11:24 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:49 am
Posty: 19
Miejscowość: Iława
heh miałem podobne doswiadczenia... relaksowałem się... i ktoś mnie łapał za stope... ale nigdy nie ciągną... :)

_________________
Poza granice pojmowania...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Co to było? Kto to był?
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:29 am 
Offline
Twórca OBE FORUM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 30, 2009 9:11 pm
Posty: 73
Miejscowość: Obywatel Wszechświata
wszyscy którzy próbują wychodzić, przyciągają wzrok rożnych istotek "z tamtej strony", jak widać jakieś istotce przypadła do gustu twoja noga ;)

KruKu napisał(a):
zacząłem widzieć podwójnie wszystko, tak jak bym tracił przytomność


to mogło być skutkiem tego "ciągnięcia", przesunięcie energetyki

_________________
Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO