Ostatnia wizyta: Nie Sie 16, 2009 11:03 pm Obecny czas: Nie Sie 16, 2009 11:03 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 6:19 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 490
Miejscowość: Sanok
czemuż koniecznie na komórce? nie śpisz sam w pokoju? nie dało by się na kompie puścić lub radiu jakimś?

dość ciekawe relaksujące ćwiczenie. pokrewne wielorybom.
wodospad-m
http://chomikuj.pl/Izanka/Medytacje/Adam+Bytof

jakby ktoś szukał:
Adam Bytof - Hipnagogia letnia noc 2004

http://chomikuj.pl/eljot1/Adam+Bytof+i+ ... letnia+noc
http://www.4shared.com/get/95513174/2a7 ... a_noc_2004

lub rapidshare (bez hasła)

http://rapidshare.com/files/226043262/A ... 4.rar.html

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 11:23 am 
Offline

Dołączenie: Sob Lip 04, 2009 4:54 pm
Posty: 34
No ja też nie mogłem zasnąć po pobudce, i łapał mnie wc*rw że nic sie nie dzieje i że nie da rady. A wtedy wyjście jest tuż tuż, trzeba się sprężyć i zrobić wślizg do OSPUO. Tylko że łatwiej powiedzieć niż zrobić, trza mieć samozaparcie żeby nie ruszyć się CF i nie da se spokoju :). "Odpocznij sobie, po co się trudzisz..."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Śro Lip 15, 2009 4:00 am 
Offline

Dołączenie: Śro Cze 03, 2009 10:19 am
Posty: 16
Hipnagogi i wieloryby nie działają na mnie, przynajmneij nie tak jak powinny. Ale wodospad dobry jest. xD

Jak słyszałem to większość dźwieków jest oparta na dudnienie a dudnienie reaguje głównie poprzez słuchawki gdyż na każde ucho jest inne dudnienei dlatego też powinno się słuchawki odpowiednio też zakładać aby nie psuć reakcji.

Poza tym dot mieszkania. Mieszkam w pokoju sam ale jak myślisz środek nocy reakcja innych na jakikolwiek dźwięk? Moja dziewczyna lekko zirytowana byłaby ;p


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Śro Lip 15, 2009 10:35 am 
Wodospad jest rewelacyjny - sluchalam wczoraj wersji dla kobiet i... odprezylam sie bardzo bardzo! Polecam! Adam Bytof ma swietny glos, nadajacy sie do tego typu nagran. Slychac, ze mowi to z pelnym poswieceniem. Ma bardzo cieply glos, ktory przemawia do mnie i przenika do mojego wnetrza. Po takim milym eksperymencie bardzo pozytywnie dzis mysle.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 5:00 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 23, 2009 1:36 pm
Posty: 42
Miejscowość: Wrocław
Dreamcatcher : Na moim przykładzie komputer stoi u rodziców w pokoju. Myślałem, żeby na odtwarzacz CD zgrać, ale niewygodnie.
Telefon nie jest zły. Tylko częstotliwości słuchawek słabe.

_________________
Życie ^^

"Do ataku! - krzyknął generał, po czym bohatersko spie***lił w krzaki"

"Albo znajdziemy drogę, albo ją stworzymy"

"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je"

"Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 8:19 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Cze 03, 2009 10:19 am
Posty: 16
Mam prosbę. Pomóżcie, czy to było obe gdy? Przygotowania tak jak do obe. Trochę przysnąłem i nagle budzę się czuje ze po nodze coś w rodzaju pająka wchodzi. I chwile leże. Zrywam się patrze nie ma i myślę: No nie taki duży nie mógł być. Wiec tak racjonalnie: no kurw... (niech bedzie kurde ;p) przecież to niemożliwe wiec wkładam rękę w rękę powoli lekko nie udało sie mocniej tez nie, az wkońcu z całej siły i przeszła. I mysle to nie jest na prawde realne. I bach pobudka.

To sen czy obe?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 9:02 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Lip 04, 2009 4:54 pm
Posty: 34
Faza jak nic była :). Straciłeś na chwilkę świadomość, ale zacząłeś myśleć logicznie, co jest znakiem już jako takiej świadomości.
Zresztą sam wiesz najlepiej, ufaj swoim doświadczeniom a dalej zajdziesz. I wychodź dalej!
Pozdro.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 4:37 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 23, 2009 1:36 pm
Posty: 42
Miejscowość: Wrocław
Wg mnie to "LD-ek" był. Sen :)

_________________
Życie ^^

"Do ataku! - krzyknął generał, po czym bohatersko spie***lił w krzaki"

"Albo znajdziemy drogę, albo ją stworzymy"

"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je"

"Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 8:45 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Lip 04, 2009 4:54 pm
Posty: 34
Wiesz, Monroe nie znał pojęcia LD i nie operował nim. LD to naukowa nazwa na OBE które zaczyna się w OSPUO, z utratą świadomości tak że nie pamiętasz procesu oddzielenia, lub odzyskanie świadomości w Poza. Tylko że naukowcom łatwiej przyjąć do wiadomości że "to inny rodzaj snu", niż "świadomość opuściła ciało". Wg. mnie w czasie snu nie siedzę sobie w całości w ciele...
Ale myśl co chcesz, ja osbiście traktuje LD na równi z "OBE"(wyjściem bezpośrednim)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Śro Lip 22, 2009 5:22 pm 
Duracell napisał(a):
Mam prosbę. Pomóżcie, czy to było obe gdy? Przygotowania tak jak do obe. Trochę przysnąłem i nagle budzę się czuje ze po nodze coś w rodzaju pająka wchodzi. I chwile leże. Zrywam się patrze nie ma i myślę: No nie taki duży nie mógł być. Wiec tak racjonalnie: no kurw... (niech bedzie kurde ;p) przecież to niemożliwe wiec wkładam rękę w rękę powoli lekko nie udało sie mocniej tez nie, az wkońcu z całej siły i przeszła. I mysle to nie jest na prawde realne. I bach pobudka.

To sen czy obe?



Jeśli chodzi o to wkładanie ręki w rękę - do tego jeszcze nie doszłam :)Ostatniej nocy tylko, podczas kilku snów - a pamiętam tylko cztery, miałam dziwne uczucia niepewności - czy śnię na jawie, czy nie...
Nie spałam za każdym razem bardzo głęboko, aczkolwiek muszę przyznać, że ciężko mi było wyjść z każdego snu - co przypłaciłam dziś zaspaniem do pracy ;-)
Czułam mrowienie na lewej dłoni, aż do łokcia.
Pająk?? Czy mój kot?? ;-)


Góra
  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 10:21 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 23, 2009 1:36 pm
Posty: 42
Miejscowość: Wrocław
MSA napisał(a):
Wiesz, Monroe nie znał pojęcia LD i nie operował nim. LD to naukowa nazwa na OBE które zaczyna się w OSPUO, z utratą świadomości tak że nie pamiętasz procesu oddzielenia, lub odzyskanie świadomości w Poza. Tylko że naukowcom łatwiej przyjąć do wiadomości że "to inny rodzaj snu", niż "świadomość opuściła ciało". Wg. mnie w czasie snu nie siedzę sobie w całości w ciele...
Ale myśl co chcesz, ja osbiście traktuje LD na równi z "OBE"(wyjściem bezpośrednim)


Ok. LD to OSPUO. WG Ciebie.

A jeśli 'wchodzę' do snu poprzez hipnagogia i nie czuję tego ODDZIELENIA? Bez utraty świadomości. LD to zwykły, kontrolowany sen wg mnie.

_________________
Życie ^^

"Do ataku! - krzyknął generał, po czym bohatersko spie***lił w krzaki"

"Albo znajdziemy drogę, albo ją stworzymy"

"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je"

"Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:09 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 158
Miejscowość: Pyskowice
Moim zdaniem - zresztą popartym, to tylko kwestia odpowiedniego nazewnictwa. Każdy sobie wymyśli własne słowo i do tego dopisze własną definicję. LD - to też jest OOBE, ale na innej płaszczyźnie :)Jak to DS napisał/powiedział: Moment zamyślenia - to też swego rodzaju podróż poza ciałem. Skupiamy się na tej chwili, często odczuwając zmysłami, widzimy obraz i czujemy, że tam jesteśmy.

To tylko kwestia interpretacji. Tak naprawdę nie ma słów, które opiszą dokładnie doświadczenia, których po prostu doświadczamy :)

_________________
Doświadczenia poza ciałem: (około) 29

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 5:15 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 490
Miejscowość: Sanok
KruKu napisał(a):
Jak to DS napisał/powiedział: Moment zamyślenia - to też swego rodzaju podróż poza ciałem. Skupiamy się na tej chwili, często odczuwając zmysłami, widzimy obraz i czujemy, że tam jesteśmy.

jeśli dobrze pamiętam pisał też tam coś podobnego o masturbacji :P

co do nazewnictwa ... po co się zamykać w ciasnych definicjach? jeśli powiemy sobie: "ot wreszcie osiągnąłem OOBE", to co to nam da poza podreperowaniem naszego ego? nauczmy się cieszyć nowymi doświadczeniami. uczmy się je pogłębiać.

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: próba obe.
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 9:29 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Lip 04, 2009 4:54 pm
Posty: 34
nikonem2 napisał(a):

A jeśli 'wchodzę' do snu poprzez hipnagogia i nie czuję tego ODDZIELENIA? Bez utraty świadomości. LD to zwykły, kontrolowany sen wg mnie.


Hmm, to powiedz mi gdzie wg. ciebie znajdujesz się w czasie snu. Tzn. gdzie znajduje się twoja świadomość? Skoro nie odbierasz bodźców z ciała to jesteś "w nim", czy "poza"?
Wg mnie nie czujesz oddzielenia, bo wchodzisz stopniowo, i jesteś skupiony na czym innym...
A zresztą, czy to ważne? Przyjemnej fazy życzę :).


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO