Wykorzystanie OBE do nauki, np. języków obcych.


Chcesz przeprowadzić badania/eksperymenty, a nie masz z kim i nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj, a wszystkiego się dowiesz, pomożemy Ci w tym, z pewnością ktoś chętny zgłosi się do twojego zespołu.

Post Śr lip 29, 2009 4:35 pm

Re: Wykorzystanie OBE do nauki, np. języków obcych.

Witam Obemaniaków
Heh brzmi jak w "Matrix-ie" Dogger!!! - ładuj skoki!!!!
taki system nauki to była by dopiero R E B E L I A a właściwie REWOLUCJA, (ciekawe co na to Darek?)
Ja popieram, popieram, a puki co co jeszcze stoję przed wyborem pigułki, czerwona niebieska? sam nie wiem co robić możne ktoś mi pomoże i mnie wyciągnie.
Jednak języki obce wklepuje manualnie i pomagam sobie na Palabras'ie.
Ale jeśli to możliwe to bardzo chętnie się dołączę.

Pozdrawiam Maciek

Post Cz sie 13, 2009 12:49 pm

Re: Wykorzystanie OBE do nauki, np. języków obcych.

to wymaga nie byle zaawansowania. Tzw. OBE lotnicy to w 70-90% wyznawcy obe-religii mający drobne lub brak doświadczenia.
Ci, zachodzący głębiej nie interesują się już takimi korzyściami. Bo wykorzystywanie doświadczeń do takich materialnych celów jest w pewnym sensie duchowym wygodnictwem.

Ktoś, kto ma na celu zdobyć numerki do lotka albo otrzymanie języka w ROTcie, daleko nie zajdzie ;)

a czy możliwe? mówi się że ROTa składa się z emocji i obrazów...
miałem taki jeden przekaz. reszta kontaków odbywały sie werbalnie.
trudno powiedzieć...

Post Pn sie 17, 2009 11:35 pm

Re: Wykorzystanie OBE do nauki, np. języków obcych.

"Duchowe wygodnictwo" - co to ma znaczyć?
Ja nie mam nic przeciwko wygodzie, ułatwianiu sobie życia, gdzie tylko jest to możliwe.
Jak chcesz się umartwiać, to proszę bardzo, ale nie wmawiaj innym, że tak należy.

"...daleko nie zajdzie" - a dokąd ma zajść?

Takie teksty przypominają mi dość nietrafione wypowiedzi znanych osobistości nt np.
- komputerów - 640kB pamięci wystarczy każdemu - powiedział szef Microsoftu kiedyś tam dawno temu;
- pociąg nie będzie mógł się poruszać po gładkich szynach, bo będzie się ślizgał.. :)
- ... wiele innych bzdur, które czas zweryfikował.

Myślę, że z OBE bedzie podobnie. Dziś wiedza dość tajemna dostępna nielicznym, wybrańcom, dla rozwoju duchowości osobistej, broń boże do "przyziemnych" celów materialnych...

Z czasem będzie znana każdemu, stanie się tak powszechna, jak dziś elektryczność.
Być może będzie to kolejny skok cywilizacyjny, być może nastąpi to właśnie w słynnym roku 2012 :)
Cała ludzkość dowie się o istnieniu innej rzeczywistości niefizycznej, pojawią się niezaprzeczalne dowody na jej istnienie, itd.
Pojawią się nowe możliwości działania, życia, wszystkiego.
Numerki Lotto i języki obce będą dostępne dla każdego, choć pewnie już się na niewiele przydadzą w świetle nowych możliwości egzystencji człowieka, np. porozumiewania się niewerbalnego.
Tworzenia w OSPUO wszystkiego czego się zapragnie bez potrzeby płacenia za to (ad. numerki Lotto).

Czy jednak wówczas zapanuje pokój i miłość wszystkich do wszystkich i wszystkiego?
Mam nadzieję, choć nie jestem wolny od wątpliwości.
Poprzednia strona

Powrót do Organizacja badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO