Ostatnia wizyta: Czw Paź 01, 2009 7:38 am Obecny czas: Czw Paź 01, 2009 7:38 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Odpowiedzi
PostWysłany: Śro Mar 26, 2008 4:25 pm 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 8:43 pm
Posty: 359
Miejscowość: Łódź
Jakiś czas temu stało się coś, czego osobiście nie umiałem zaklasyfikować, a w czym pomogło mi pare bardziej doświadczonych osób. Była to bowiem rozmowa z Opiekunem.

Położyłem się spać w innym otoczeniu niż zwykle, co zaskutkowało problemami ze snem. Przed zaśnięciem podałem sobie sugestie, że będę pamiętał o czym śniłem, że uświadomie to sobie. Raz obudziłem się w środku nocy, kilka razy nad ranem. Podczas jednego z takich przebudzeń (mogło odbyć się ono we śnie, ale znamienny jest fakt, że po odzyskaniu pełnej świadomości znajdowałem się w pozycji w której toczyłem mentalną rozmowę, czyli w siedzącej), koncentrowałem się na przypomnieniu sobie co mi się śniło, lub co robiłem podczas snu. Mój stan odbierałem jako na granicy snu i jawy, połprzytomny lub na granicy nieprzytomności. Usłyszałem w swojej głowie głos. Głos męski, ciepły, spokojny, przepełniony mądrością. Czułem, że mógłby być to głos mojego ojca, ale działał jeszcze mocniej. Powiedział mi " Wyszedłeś dziś z ciała i rozmawiałeś ze swoim Duchowym Przewodnikiem (tak nazywam MTJ)" Następnie przytoczył mi słowo w słowo całą rozmowę. Dotyczyła ona najważniejszych zagadnień i odpowiedzi na pytania, jakie zadaje sobie w życiu. Czułem się jak dziecko oświecone o czymś oczywistym. Gdy czułem że rozmowa dobiega końca, zadałem pytanie - "Czy człowiek jest w stanie osiągnąć doskonałość?" (chodziło mi tu o taką absolutną, boską doskonałość) - " A na to pytanie znasz odpowiedź. To nie leży w waszym zasięgu". Po przebudzeniu wszystko stało się mglistym wspomnieniem, a najważniejsza częśc rozmowy zupełnie uleciała mi z pamięci. Byłem na siebie zły, że nie mogę przypomnieć sobie czegoś tak ważnego. Około 2 tyg. później wróciło to do mnie. Przechadzałem się parkiem, wiał lekki wiatr, poważnie zastanawiałem się nad pewnymi ostatnio nurtującymi mnie zagadnieniami, pod wpływem odbywającej sie właśnie rozmowy z siostrą (która jest psychologiem - ale sama doświadczała podobnych stanów więc nie negowała tego o czym mówiłem). Wtedy mój mózg przywołał niejasne wspomnienie, z tej rozmowy - "Wszystko jest wszystkim" - tak proste zdanie, a niosące za sobą dla mnie tyle treści. Nie napiszę tu jak to zinterpretowałem, bowiem interpretacja może być błędna - ważne, że mocno mnie to oświeciło i zmieniło pewne poglądy. To wszystko ;)

_________________
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Odpowiedzi
PostWysłany: Śro Mar 26, 2008 8:27 pm 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
Hahaha niezłe! To mógłbyć głos Twojego ojca, ale z głębszego poziomu, z ciała przyczynowego lub wyżej. My duzo mądrzejsi jesteśmy na wyższych poziomach:). No chyba, że była to rozmowa ze sobą.

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Odpowiedzi
PostWysłany: Śro Mar 26, 2008 8:34 pm 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 8:43 pm
Posty: 359
Miejscowość: Łódź
To mógłby być głos mojego ojca, ale napewno nim nie był. Poprostu wywoływał u mnie podobne emocje, czułem podobne relacje.

_________________
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Odpowiedzi
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:22 am 
Offline
Twórca OBE FORUM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 30, 2009 9:11 pm
Posty: 153
Miejscowość: Obywatel Wszechświata
Głos był taki abyś najlepiej go odebrał i przyjął to co mówi, jak widać spełnił swoje zadanie :)

_________________
Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Odpowiedzi
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 11:45 am 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 02, 2009 11:50 am
Posty: 94
Miejscowość: wherever in the world
popieram sniącego, mam takie same odczucia

_________________
to czego najbardziej pragniemy jest głęboko ukryte w czeluściach naszego umysłu...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO