Ostatnia wizyta: Czw Paź 01, 2009 7:43 am Obecny czas: Czw Paź 01, 2009 7:43 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: "Wstawki" w stanie pomiędzy jawą a snem
PostWysłany: Śro Lip 01, 2009 6:57 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 09, 2008 8:17 am
Posty: 158
Miejscowość: Pyskowice
A te tkz. przez was "wstawki" to nie jest nic innego jak hipnagogia?

_________________
Doświadczenia poza ciałem: (około) 29

------------------Nielicząc--bezwiednych--------------------------

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: "Wstawki" w stanie pomiędzy jawą a snem
PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 10:51 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:14 am
Posty: 141
U mnie wstawki zdarzaja sie ostatnio dosyć częst, tyle że juz parktycznie nie zwracam na nie uwagi. Najczęściej przed snem, ewentualnie w chwilach relaksu odpływam i wtedy coś tam słyszę. Niektóre twarze, które widzę są bardzo realistyczne jakby zywcem wyjęte z tej rzeczywistości albo innych planów. Zastanawia mnie też jedna rzecz ostatnio moje sny są bardzo realne, aż nawet za bardzo. Może latam sobie po swoim ospuo a potem z rana nazywam to snem, albo jeszcze lepiej fazuje mnie daleko po astralu....

_________________
http://www.krainasnow.com


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: "Wstawki" w stanie pomiędzy jawą a snem
PostWysłany: Śro Sie 26, 2009 11:49 am 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 02, 2009 11:50 am
Posty: 94
Miejscowość: wherever in the world
to wszystko conchita jest możliwe, zauważcie moi drodzy, że tak naprawdę tajemnica śnienia, świadomego snu itd, nie została do końca odkryta, wszystko to co wiemy, to są szczątki informacji, dla wielu ogromne, ale dla innych niewystarczające. To co się dzieje gdy się relaksujemy, odpływamy itd jest tak nieuchwytne jak powiew wiatru.. Stricte, doświadczać doświadczać i pracować, być może kiedyś się uda nazwać to co nie zostało jeszcze nazwane. Pozdrawiam Sinobrody

_________________
to czego najbardziej pragniemy jest głęboko ukryte w czeluściach naszego umysłu...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: "Wstawki" w stanie pomiędzy jawą a snem
PostWysłany: Śro Sie 26, 2009 3:31 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lip 20, 2008 4:54 pm
Posty: 37
Miałam dość dawno parę takich "wstawek" podczas próby OBE. Wydawało mi się, że jestem facetem, który znajduje się w obozowisku w lasach nieopodal Uralu i planuje podróż do rodziny, domu gdzieś blisko Morza Kaspijskiego.
Jeszcze "byłam" kobietą, która niedawno opuściła męża, jest w 2 miesiącu ciąży i wysyłała swoją córkę pierwszy raz do szkoły. Po tym cieszyłam się, że jestem sobą.

To było zaskakujące, bo nie było w tym nic na co składa się moje "ja" (doświadczenia, charakter, itp.) ale nie przyłożyłam do tego wielkiej wagi. Pewnie dlatego nie pamiętam tak dokładnie tych rozważań, doświadczeń przywoływanych przez te osoby (?), lecz pamiętam, że zrobiło to na mnie wielkie wrażenie.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: "Wstawki" w stanie pomiędzy jawą a snem
PostWysłany: Śro Wrz 02, 2009 1:28 pm 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 495
Miejscowość: z Ducha
I to właśnie miałam na myśli Selisona :). Robi to wrażenie, szczególnie po wskoczeniu we własne "ciało", i choć nie ma to jakiegoś większego znaczenia dla nas tu i teraz (łatwo stąd je zapomnieć) to ciekawe są to rzeczy, które mogą się pojawiać... :)

_________________
*** na drugim końcu galaktyki ***


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO