Ostatnia wizyta: Nie Cze 22, 2008 6:17 pm Obecny czas: Nie Cze 22, 2008 6:17 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Cwiczenia przygotowujace pod mentalki
PostWysłany: Śro Mar 19, 2008 9:39 am 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 191
Podstawa jest wyostrzenie wrażliwości na wszelkie wpływy z zewnatrz mentalne jak I astralne.By wypracować sobie postawę czujnego postrzegającego, konieczne jest zdanie sobie sprawy z istnienia cial subtelnych.W całej psychice, umyśle ,we wszystkim co się w nas dzieje dopatrzyć się jakichś solidnych ram. Podział astralne ,mentalne, wspaniale oddają mechanikę zjawiska.Po mimo wątpliwości wielu z was co do ich istnienia ,przyjął bym te słowa na stale do słownika.
Podzielił bym uwagę na uczucia I mysli I świadomość siebie. Cały kram wewnątrz mnie podzielił na 3 części.Na początek to wyszedł bym z domu i szweda się miedzy ludźmi. Odwiedzał miejsca których się boje i które wywołują uśmiech na twarzy,Rozmawiał bym ze wspaniałymi ludźmi I z takimi na których widok nawet psy uciekają. lWczuwał bym się za każdym razem w delikatności sygnałów docierających do świadomości , tz, do mnie do DUCHA:. Co czułem w czasie rozmowy. Czy było fajnie czy mną zatrzaslo ze złości.Przypatrzył bym się nawet samemu przypatrywaniu. Co się dzieje jak się przypatruje wspomnieniom.Borował bym je godzinami.A wiec najpierw zebrał materiały a potem przypominając je sobie na pól śpiąco,przeżywał jeszcze raz.Co się dzieje jak je sobie przypominam.Będziecie lądować wtedy w te miejsca ponownie. Im więcej bylo emocji zawartej w zdarzeniu tym łatwiej przywołacie wspomnienia z tych miejsc czy rozmów.Buduje się wtedy podstawy wiedzy I uczy się rozpoznawać nieświadome procesy . Ten ruch myśli i migających zdarzeń jest wyjściówka każdego przyszłego odkrywcy czy mistrza. Nikt tego nie przeskoczy!!. Nie da się ukryć , sporo pracy czeka początkującego badacza. Efekty postrzega się szybko. Im częściej poświecimy czasu na postrzeganie zachodzących w nas zmian tym szybciej otworzymy oczy. Należy pamiętać. Nagroda jest wiedza ze się jest nieśmiertelnym. Dla oobe przydatna jest ciągła świadomość siebie a dla bycia mistrzem ,ciągła uwaga na zachodzących w nas zmianach.Musi to stać się nawykiem!!!
Tak prowadzone eksperymenty przez parę miesięcy ,naucza nas łączyć się w umyśle z innymi w realu . Będziecie się słyszeli i rozpoznawali ident wołającej was osoby.
Ważne.
Na pól śpiąco ,przywołujemy wspomnienia rozmów z osobami ,mając pewność ,ze nie jada teraz oni samochodem na zakręcie.W normalnym stanie świadomości nie takie ważne, choć ostrożność nie szkodzi.
z grubej rury. INSTYTUT NAUKOWY W KAŻDYM Z NAS

_________________
http://cialka.net/pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Cwiczenia przygotowujace pod mentalki
PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 4:30 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:55 pm
Posty: 130
Miejscowość: Przemyśl - Podkarpackie
Zbyszku, ciekawie to opisałeś:) nigdy nie zdawałem sobie sprawy, a raczej nie przywiązywałem uwagi aby analizować wszystko co dociera do mnie do wewnątrz. Od dziś zaczne tego typu samoanalizę, którą właśnie poleciłeś, napisz może coś więcej o tym bo wydaje się niezmiernie ciekawe:)
Ciężko w pogoni za codziennością, zatrzymać się choćby na chwilę i powspominać sobie a co dopiero zacząć to analizować, jednak wiem że warto znaleźć ten czas.
Pozdrawiam

_________________
"Każdy dzień nieustanną walką jest
i czy tego chcesz, czy nie
walczysz sam, no bo nawet własny cień
już opuścił dawno Cię"


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Wyniki Live • Silkroad • Chromvital • Counter Strike • Tworzenie Stron • Białaczka • kredyt mieszkaniowy • Nagłośnienie • Jak sprzedać mieszkanie • Detektyw • upominki • Golf 3 Klub Polska • RTV, AGD • tonery laserowe • Kredyt gotówkowy
phpBB SEO