Ostatnia wizyta: Czw Wrz 24, 2009 12:02 am Obecny czas: Czw Wrz 24, 2009 12:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ciekawa sytuacja
PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 9:41 am 
Offline

Dołączenie: Śro Sie 26, 2009 3:19 pm
Posty: 21
Całkiem niedawno zdarzyła mi się dość ciekawa sytuacja. Spałem w swoim drugim domu na wsi.
Co jakiś czas budziłem się bez kontroli , kończąc w ten sposób dziwne sny , które tej nocy niewątpliwie
dominowały. Nad ranem podczas kolejnego snu udało mi się odzyskać świadomość. Latałem po podwórku
(na którym znajdował się właśnie ten dom). Była brzydka , pochmurna pogoda , a ja krążyłem kilka metrów
nad ziemią , czując się lżej niż zazwczyczaj. Pomyślałem , że znajduję się w ciele mentalnym. Tym bardziej ,
iż przecież nie uczestniczyłem w akcji snu , a jedynie obserwowałem wujka gadającego przez telefon komórkowy. Oczywiście często miałem tak , że byłem jednodocześnie obserwatorem , oraz uczestniczącym.
Myślałem jakby dwoma osobami. Jedna tylko obserwowała , druga natomiast czuła. Obserwator jest lekki jak piórko , a czujący cięższy , bardziej uziemiony. Ruch czującego to ruch typowy dla ruchu ciałka astralnego(przy rozczepieniu tego typu odczuwam ruch dwoch cialek.) Zresztą to ciało astralne związane jest
z emocjami , odczuciami itp , a ciałko uczestniczące emanuje własnie uczuciami , doznaniami itp. Poza tym
taką rzecz łatwo można wyczuć.
Jednak co innego mnie w tym wszystkim zaskoczyło. Otóż po przebudzeniu okazało się , że wujek rzeczywiście był na podwórku(przyjechał z rana , nie był w domu dwa tygodnie). Nie wiedziałem o tym , że
ma przyjechac. W śnie widziałem jak stał przy swoim samochodzie , który parkuje zawsze w tym samym miejscu i teraz w świecie realnym znowu znajdował się na swoim miejscu. Co ciekawe pogoda również się zgadzało. Było pochmurno. Czyżbym jakoś wyczuł mentalnie przyjazd wujka?
Na zakończenie napiszę , że pogoda generalnie wpływa na sny. Kiedy jest brzydko , panuje niskie ciśnienie , wtedy nasze sny są pełne chaosu i braku logiki(tak jak własnie tej nocy). Natomiast kiedy na niebie jest pełnia , mi przynajmniej fazuje sie lepiej.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ciekawa sytuacja
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 4:31 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 549
Miejscowość: Sanok
tylko pytanie czy wuj faktycznie rozmawiał przez telefon?

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://muszia.wrzuta.pl/audio/a0B4fQfa5 ... nie_bo_nie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ciekawa sytuacja
PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 7:49 am 
Offline
Opiekun
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 02, 2009 11:50 am
Posty: 94
Miejscowość: wherever in the world
miałeś przykład tego iż wyszedłeś niemniej zostałeś w naszym świecie obserwatorem.

_________________
to czego najbardziej pragniemy jest głęboko ukryte w czeluściach naszego umysłu...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Ciekawa sytuacja
PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 5:57 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Sie 26, 2009 3:19 pm
Posty: 21
czyli wyszedlem cialkiem mentalnym? a skad wiadomo , ze nie zrobilo mi sie po prostu ospuo? Bo w sumie moglem to jakos wyczuc , i jakby przez to mogl mi sie w glowie zrobic obraz jakis.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO