moje miejsce, mój świat


Dział któremu nie nadano znaczenia z czasem okaże się co z tego wyniknie jakie znaczenie przypiszą mu użytkownicy forum, lecz jedno jest pewne będzie dotyczył podróży astralnych.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn wrz 14, 2009 9:36 pm

moje miejsce, mój świat

Każdy człowiek potrzebuje miejsca spokoju, oazy, w której może się schronić i wypocząć przed wyzwaniami codzienności. Ja takie miejsce stworzyłem i często w nim wypoczywam, co sprawia mi wiele przyjemności. Jak to zrobić? To bardzo proste. Zamykasz oczy, relaksujesz się, a reszta zależy już tylko od inwencji twórczej. Stworzone miejsce może z czasem ewoluować, zmieniać się z każdą twoją wizytą. Najlepiej by ta oaza była wśród przyrody (las, łąka, jezioro albo jakiś mix). Ciekawe jest to, że im dłużej się przebywa w swojej krainie, tym bardziej staje się ona realna.
Gdy kilka lat temu złamałem nogę, bawiłem się tam bardzo długo i często. Był to jedyny sposób, by pobiegać, popływać, lub po prostu normalnie chodzić.

Serdecznie zachęcam do zabawy twórczej.

Post Cz wrz 24, 2009 5:23 pm

Re: moje miejsce, mój świat

Dawno nie byłem na forum i przyszedłem zobaczyć czy są jakieś ciekawe tematy i wpadłem na ten. I mam takie jedno pytanko. Tobie chodzi o to, że wychodzisz z ciała, czy tylko sobie wyobrażasz?

Powrót do Przestrzeń astralna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO