Witam

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post Pt lis 27, 2009 12:06 am

Witam

Witam, choć od jakiegoś już czasu "siedzę" na tym forum.
OBE mnie fascynuje, ponieważ jest faktem - zjawiskiem, które każdy może sprawdzić osobiście.
Ogólnie mógłbym powiedzieć, że interesuje mnie wszystko co jest niezaprzeczalne i możliwe do sprawdzenia, a jednocześnie nie uznawane przez oficjalną naukę lub nieznane ludziom, bo się o tym nic albo mało mówi publicznie. Do tego zaliczam także HUNĘ, którą od strony praktycznej poznałem i stosuję w życiu, i która wydaje mi się bardzo podobna w działaniu do opisów OBEnautów dotyczących kontaktów z MTJ-em.
Jednak moją największą pasją w życiu, a zarazem pracą jest elektronika. Projektuję i tworzę nowe urządzenia elektroniczne (z zakresu pomiarów, kontroli i sterowania), głównie na potrzeby przemysłu. Dlatego mało czasu mogę poświęcić na zajmowanie się OBE.
Będę jednak wspierał wszelkie inicjatywy mające na celu propagowanie OBE wśród społeczeństwa, chętnie wykorzystam swoją wiedzę z zakresu elektroniki do przeprowadzania badań tego zjawiska, jeśli okaże się to pożyteczne.

Opiekun

Pochwały: 1

Post Pt lis 27, 2009 11:37 am

Re: Witam

Fajnie Jarku, że wyskakujesz z taką inicjatywą, to się ceni. Jeśli chodzi o hunę to muszę poczytać o niej, ale domyślam się, że podświadomie czy świadomie stosuję się do kilku jej elementów....
Zobaczymy....

Pozdrawiam :) :)

MSA

Post N lis 29, 2009 7:05 pm

Re: Witam

O, fajnie, też się interesuję elektroniką, obecnie jestem na etapie wybierania sobie jakiegoś odpowiedniego kierunku studiów na politechnice.
A przywitać się po 98 postach to ciekawa sprawa :)

Powrót do Archwium Powitań