Forum OOBE, out-of-body experience, świadome śnienie, świadome sny • Zobacz wątek - The Greatest Intention

The Greatest Intention

Ogłoszenia o ciekawych kursach, promocjach, szkoleniach, wyjazdach czy spotkaniach. Jest możliwość zamieszczenia reklamy za odpłatnością.

Moderator: Opiekunowie

Post So lip 04, 2009 8:25 pm

The Greatest Intention

Liczba osób wymagana do podniesienia świadomości całej populacji Ziemi która przyniesie pozytywną zmianę dla wszystkich ludzi wynosi pierwiastek z 1%

8366 Osób

Wszystkie czujące miłość i pokój na świcie w tym samym czasie.

Jedność

Miłość

Wspólnotę

Pokój

Pomyślność

8366 osób

Wierzących w to

Czujących to

Wiedzących to

8366 osób

Wielkie zamierzenie

Początek 22:00 GMT 11 kwietnia 2009

Przyłącz się pomagając wnieść Miłość i Pokój dla świata

Zmieńmy świat razem

http://www.thecrowhouse.com/intent.html

Moim marzeniem jest przeprowadzić eksperyment w intencji pokoju dla planety.

Zaczynając od soboty 11 kwietnia chciałbym zorganizować jak najwięcej osób jak to możliwe aby jednocześnie spędzili jedną godzinę w pokoju i miłości. Jedyne co trzeba wykonać aby wziąć udział to spędzić czas czując pokój na świecie. Jest to bardzo różne od modlenia się za pokój, czy modlenia się zewnętrznie. Potrzebne jest umieszczenie siebie w stanie emocjonalnym kiedy to czujemy, że nasze modlitwy zostały wysłuchane a pokój do jakiego dążyliśmy został osiągnięty.

Celem jest czuć pokój, miłość, szczęście na świecie; miłości i jedność pomiędzy ludźmi

Eksperyment zaczął się 11 kwietnia o 22:00 GMT (w Polsce jest wtedy północ http://wwp.greenwichmeantime.com/ ) i będzie kontynuowany o tej samej porze co tydzień.

Nie ma znaczenia, że późno zobaczyłeś tą wiadomość w każdej chwili możesz dołączyć.

Proszę rozpowszechnij tą informację w celu pozyskania jak największej liczby uczestników.

Możemy zrobić różnicę.

Opiekun

Pochwały: 1

Post N lis 29, 2009 2:35 pm

Re: The Greatest Intention

Właśnie przeglądałem Twoją stronę i natrafiłem na to.
Po 1 świetna inicjatywa, po 2 dobra strona :)

Post Pn lis 30, 2009 10:20 am

Pięknie to brzmi, ale mam ogromne wątpliwości. Ludzi pragnących pokoju, milości itp itd, jest z pewnością ponad 8000. Szczerze obstawialbym z setke (tysiecy ofc). Nawet chcialbym w to wierzyc, no ale...czas zmierzyc sie z rzeczywistoscia - za pomoca mysli duzo sie nie zdziala tak uwazam. Mysl>slowo>czyn

ps. Choc Sekret sie sprawdza momentami...

ps2. a fakt ze trzeba to w tej samej chwili odczuwac....no coz....wydaje sie banalny. Mysl pozostaje w astralu, zwlaszcza jesli czestotliwosc wysylanych sygnalow jest podobna, lub co lepiej identyczna. Jaki czas? A bo ja wiem...ale jesli powiedzmy nawet...20k ludzi (nie 100) mysli o dobrze, pokoju i milosci, jest niemozliwym by ta mysl zaniknela.
Still traveling on the astral plane, is it only in my brain? or is it somethin real. Flying through my mind and soul cannot stop myself.

Opiekun

Pochwały: 1

Post Pn lis 30, 2009 7:43 pm

Myśli maja dużą moc :)
W banalnych pomysłach jest najwięcej, bo po co kombinować?

Powrót do Ogłoszenia