panowanie nad umyslem

Moderator: Opiekunowie

Post So sty 09, 2010 11:34 am

Re: panowanie nad umyslem

My-way oczywiście, że można! Sprawdziłem ... ale najlepsze jest to, że jak się zbliżysz do monitora i rozluźnisz oczy tak jakbyś patrzył za monitor i zobaczysz tę tancerkę podwójnie to można zrobić tak żeby obie kręciły się w przeciwne strony :P Chyba naprawdę to dobry trening dla półkul mózgowych.

Pozdro
Temet nosce.

Post Pn sty 11, 2010 12:12 pm

Obrazek jest w formacie gif. Oznacza to, że animacja może być zbudowana wyłącznie z pojedynczych klatek (w tym wypadku 34). Jedyne co możemy ustawić to odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi klatkami oraz zapętlenie animacji. Nie jest to flash w którym moglibyśmy oprogramować animację, czyli dodawać jakieś warunki, randomy itp. Więc coś może być na rzeczy :)
Nie jestem grafikiem, więc jeśli się mylę, niech ktoś bardziej kompetentny mnie poprawi.

Edit:
Zaciekawiło mnie to na tyle, że dokonałem edycji obrazka Gimpem i mogę w 100% potwierdzić, że nie ma żadnego wałka, ruch tancerki w pełni podlega naszej interpretacji. Moment, w którym dokonujemy wyboru co do kierunku ruchu następuje kiedy tancerka jest ustawiona bokiem, tzn. widzimy jej profil. Gdy od tej chwili zaczynałem powoli przesuwać klatki w zależności od kierunku jaki sobie w myślach obrałem zawsze wszystko się zgadzało. Trik leży w tym, że tancerka jest cała w jednolitym kolorze, co zaś powoduje, że wygląda jak ustawiona zarówno przodem jak i tyłem. Widocznie podczas szybszego ruchu, interpretacja dokonywana jest automatycznie, dlatego trza się bardziej skupić, żeby zmienić kierunek :)

Opiekun

Post Pt sty 15, 2010 12:55 am

men nie byłby menem, gdyby nie zajrzał pod spódnicę ;) Musiał rozebrać ją, żeby zobaczyć jak wygląda naprawdę :D . Ah, te chopy!

pozdrawiam
Rona
Nie pozbędziesz się swoich demonów, dopóki nie pogodzisz się z tym, że wraz z nimi odfruną również anioły. (Sheldon Kopp)
Poprzednia strona

Powrót do Praca z energią