Czołem !


Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post So lut 06, 2010 12:54 am

Czołem !

Czołem Bracia i Siostry ! :D

Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłem mówiąc do kogoś w ten sposób.

Przypadkowo trafiłem na filmik na youtube właśnie o wychodzeniu z ciała, czy też świadomym śnie. Następnie trafiłem na filmiki Pana Darka i on we mnie rozbudził niesamowitą chęć poznania tego świata właśnie swoim szczerym prostym przekazem! Bardzo mnie ciekawi ten temat, intryguje, gdyż on jest dla mnie nowy i nie wyobrażalnie fascyjnujący. Z drugiej strony wydaje mi się, że jest niebezpieczny, mroczny i straszny.

Dzisiaj planuje swoją pierwszą noc 4+1 dąże do niej z zapałem, ale nie licze odrazu, że będą niewiadomo jakie efekty. Idę spać jak coś się wydarzy napisze :!:
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 54

Dołączył(a): So cze 20, 2009 9:50 am

Post N lut 07, 2010 3:52 am

Re: Czołem !

Witaj

Zawsze znajdziesz tu kogoś, kto pomoże rozwiać wątpliwości :-)

pozdrawiam
Rona
Nie pozbędziesz się swoich demonów, dopóki nie pogodzisz się z tym, że wraz z nimi odfruną również anioły. (Sheldon Kopp)
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 7:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post N lut 07, 2010 12:35 pm

Re: Czołem !

Ja również witam :)

Post Pn lut 08, 2010 12:30 am

Re: Czołem !

Zapomniałem dodać, miałem taki stan którego nie umiem opisać, poprostu budze się w nocy otwieram oczy i niemoge się ruszyć, z paniki chce coś powiedzieć, bo obok spała moja dziewczyna i nawet niemoge nic powiedzieć! , po kilkunastu sekundach wróciło wszystko do normy, byłem tak przestraszony, że masakra ! :o

Post Pn lut 08, 2010 12:42 am

Re: Czołem !

Witaj:)
To co opisujesz to paraliż przysenny od tego już mały krok do wyjścia z ciała.

Post Pn lut 08, 2010 6:28 pm

Re: Czołem !

Post Śr lut 10, 2010 9:30 pm

Re: Czołem !

Witaj Witaj ja też jestem stosunkowy w tych klimatach OOBE zajmuje się od początku 2010 roku. Doszedłem bardzo daleko i cały mój światopogląd uległ zmianie a ja sam stałem się lepszym człowiekiem, z każdym dniem moje życie idzie z zawrotnym pędem w stronę szczęścia. Wolność Miłość i prawda na temat tego co nas otacza to sobie cen ponad wszystko.
Pozdrawiam Captain Noni.
PS nie którym się nie udaje osiągnąć OOBE nawet kilka lat treningów. Nie wiem co oni robią ale walą głupa w moim przypadku wyjście już pierwszego dnia potem nic nic nic a po 3 tygodniach ostrego treningu trafiłem świadomie do Ospuo mojego przyjaciela i każdy szczegół tej przygody pamiętaliśmy tak samo a sama projekcja rzeczywistości była idealna jak w realu!! Przeraziło nas to że to wszystko prawda i że oboje byliśmy poza ciałem w innym wymiarze i mamy takie same wspomnienia. Potem ja sam z pomocą MTJota przefazowałem się naprawde daleko zrobiłem to na siłe ponieważ opiekunowie wiedzieli że nie jestem gotowy zobaczyć to co zobaczyłem i to co poznałem (prawde) po tej podróży zaprzestałem OOBE a nawet pamiętania jakich kolwiek snów. Ta podróż okazała się lekcją życia i dzięki niej żyje na 100% jak nigdy wcześniej! Jestem na maxa szczęśliwym człowiekiem. Nie żąluje przygody z OOBE choć nie zajme siętym prędko musze najpierw stać mocno w tym rzeczywistym świecie by podrózować bezpiecznie tam. Tzn rodzina dom praca...

Post Pt lut 12, 2010 8:26 pm

Re: Czołem !

Z ciekawości co takiego zobaczyłeś ,że tak Cię to przeraźiło jeśli możesz napisz plizzz

Powrót do Archwium Powitań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO