ostatnia faza?

Tu dzielisz się swoimi pierwszymi przeżyciami związanymi z OOBE

Moderator: Opiekunowie

Post N lut 21, 2010 1:04 pm

ostatnia faza?

co robić gdy się juz jest w takiej fazie że sie nie czuje calego ciala.. ? bo ja mam zawsze tak z 10 min ze nie czuje ciala kompletnie nic i czekam aż 'wyskocze' i usypiam :(

Post N lut 21, 2010 1:45 pm

Re: ostatnia faza?

Przecież w innych postach pisałeś że wychodzisz regularnie:

globi91 napisał(a):witam, nie wiedzialem do jakiego działu to dać, ale niech zostanie tu. Od 3 dni regularnie wychodze z ciała :)

globi91 napisał(a):ja w kazdym czasie nie moge wyjsc :) musze być trzeźwy umyslowo, i padnięty fizycznie :) i musi być cisza, to wszystko - oto moje wymagania, znajdz swoje i bedziesz działał :)

globi91 napisał(a):ja przełamywałem sie chyba dobre 3 miesiące :) strach mnie pożerał, gdy tak wirowalem, zawsze mi to wystarczalo ale po 3 miesiacach przełamywać dałem rady i poszedłem krok dalej :) a tym krokiem dalej byl astral :P:)

globi91 napisał(a):własnie jade BEZ ziółka 3 dzień i jestem po 1 bezproblemowym wyjsciu :) zaraz ide kolejne :)

dzieki , moze to bylo przyzwyczajenie

globi91 napisał(a):hmm no ok.. sproboje.. wychodze 3 dzien pod rząd, ale nie moge dostroić wzroku .. pustki mam

tu znowu piszesz że Ci się nie udało:

globi91 napisał(a):tak, czuje zimno, wiatr ze mnie otaczaa i fruwaaam, mysle,ok jestem poza to wstaje , wstalem patrze na lozko a tu nie ma ciala fizycznego .. czyli jestem w realu i troche mina mi zrzedła :( powiedz mi jak sie oderwać podczas paralizu bo wlasnie szukam na necie i dupa :(

coś mnie się wydaje że ściemniasz kolego ;)

Powrót do Pierwsze OOBE