[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead






ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D


Chcesz przeprowadzić badania/eksperymenty, a nie masz z kim i nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj, a wszystkiego się dowiesz, pomożemy Ci w tym, z pewnością ktoś chętny zgłosi się do twojego zespołu.

Post Pn cze 08, 2009 12:04 am

ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Leżę sobie w wannie medytując przyjemnie a tu niepostrzeżenie wpada mi do głowy pewien pomysł. Mowa jest : REBELII nadszedł czas, głoszenia o oobe, uświadamiania etc. fajnie by było zrobić badania, ale potrzebna jest kasa.... czyżby?? Wten przypomniał mi się pewien bardzo ciekawy artykuł który sugeruje jeszcze ciekawsze rozwiązanie, a przesłanie jego brzmi:

W LUDZIACH NAJWIĘKSZY POTENCJAŁ!!!

(tutaj link do artykułu
http://www.michaeljournal.org/wyspa.htm
jest trochę offtopic, dotyczy wymiany pieniężnej ale BARDZO warto przeczytać! (odnośnie "precz systemowi") poza tym uwypukli to co mam na myśli)

Kasa wszak potrzebna, ale jak spojrzeć na to od podszewki strony to służy nam jedynie jako środek wymiany. Fajnie by było stworzyć taki drugi ośrodek jak kochany ojciec Monroe, by przeprowadzać badania, z aparaturą etc. ale przecież na czym to się opierało: NA WSPÓŁPRACY LUDZI PRZEDE WSZYSTKIM! Nad tymi co siedzieli za ekranikami i monitorowali, tymi co eksperymentowali, tymi co uczyli wyjść z ciała, co analizowali, spisywali etc. W NAS MOC! Możemy zrobić to samo, bez potrzeby kasy, mamy siebie, mamy czas, mamy wszystko czego nam trzeba :)

Grupa obemaniaków jest podzielona na tych co wyszli i tych co chcą wyjść - dlaczego nie połączyć sił, zorganizować się, obmyślić plan i zacząć ze sobą współpracować? Zdalnie, bo czy trzeba siedzieć w jednym miejscu żeby do czegoś dojść? Przy oobe zwłaszcza hehe :D

Można to wszystko zrobić w profesjonalny sposób, z opracowaniem programu wyjść, listą osób które chętnie się tego podejmą, z jakimś zarysem badań, relacjami, raportami, tworzeniem bazy danych na ten temat. Do tego nie potrzebna żadna aparatura czy hałs czynszowy!!

Opierać się to może na współpracy dobranych osób - tej co wyszła i tej co chce. Taki więc ośrodek Monroe tylko że zdalny. Sam Darek jest jeden i za nogi wyciągać nie będzie miliona osób, ale jeśli każdy każdemu pomoże to już coś!!

Sama na swoim koncie mam takie doświadczenia - zaliczone wibracje i ileś tam LDków. Wzięłam się na nowo od niedawna za ten temat i wiem że prędzej czy później mnie moi kochani niefizyczni przyjaciele wyciągną. A czy nie byłoby ciekawiej zorganizować taką współpracę między obemaniakami? Myślę wielu może to pomóc i przyspieszyć, choćby właśnie przez taką monitorowaną współpracę opiekuna z podOBiecznym :) (jedna idea, może być więcej!)

To taki luźny pomysł. Niby nic, ale jak się weźmiemy kupa luda do roboty to można coś genialnego stworzyć! CO WY NA TO ????

Post Pn cze 08, 2009 12:48 am

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Podoba mi się :D Gdyby dało się coś takiego zorganizować poproszę o wpisanie na listę :)
Po stokroć wolę, żeby mnie z ciała znajomy w forum byt wyciągał niż jakiś charczący stwór :lol:
Jak to się mówi: w jedności siła :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 7:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Pn cze 08, 2009 12:53 pm

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Myślałem o tym, ale w przyszłości dalekiej lub niedalekiej czas pokaże. Już jak coś robić w tym kierunku to z konkretami, planami i funduszem :/

Post Pn cze 08, 2009 6:00 pm

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Witaj Marzena, podoba mi się że wychodzisz z inicjatywą :)
Jestem jak najbardziej za, jednak nie rozpędzajmy się od razu.
Proponuję najpierw umawiać się regularnie na spotkania w oobe, albo w mentalu. Podobne eksperymenty robiliśmy już jakiś czas temu z bardzo zadowalającymi wynikami.

Marzena, w dziale organizacja-badan-f51.html (ORGANIZACJA BADAŃ) warto by wyjść z konkretnym planem, włączając w to dzień, godzinę oraz cel eksperymentu. Myślę że wielu chętnych się zgłosi. Ja jestem zainteresowany w każdego rodzaju eksperymentach.

Kto wie, być może za lat kilka albo kilkanaście założymy prawdziwy ośrodek badan ESP, potrzeba pieniędzy ale przede wszystkim doświadczonych i wykształconych ludzi. Gdyby wśród nas znaleść jakiegoś biologa (najlepiej neurobiologa), analityka medycznego, psychologa itp itd, to wspólnymi siłami (i finansami) można wiele zdziałać. Tym bardziej że Unia dopłaca za tego typu przedsięwzięcia.

Pozdrawiam !

Post Wt cze 09, 2009 10:36 am

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Spotkania w mentalce. Nie wiem czemu ale to moje ulubione. Za jakiś miesiąc może jak już zacznę znowu wychodzić i jak uporządkuję sobie kilka spraw po tamtej stronie to czemu nie.
Podaj tylko dni itd., a tak po za tym były już podobne akcje organizowane. Jedna większa, która połączyła aż trzy fora.
Wyniki niesamowite. A szczegóły na moim blogu. ;)

Zbyszek

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Wt cze 09, 2009 12:55 pm

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

heh, a ile było wrzasku potem przez te łączenie forów. Ludzie się przemieszali i zmieniali tematy . Na forum Brusa trochę furkotało jak Leon porozstawiał swoje magnesy.
Bez starych wyjadaczy, ich doświadczenia, będzie ciężko coś zorganizować.
Wystarczy, ze jakiś smyk strzeli gupie uwagi o musku, albo ze wszytko to nieprawda i się rozwieje cala imprezka.

Ludzie się wtedy rozejdą, tak jak w to zrobiło swego czasu AP.
Samemu to raczej sie juz nie wciagne we wspolne akcje, znajomi chyba tez maja dosyc, zajeci dzieciakami i praca, ale beda sie pewnie przygladac i wspierac radami.
.
cialka.net

MSA

Post So lip 11, 2009 11:09 pm

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Póki co nie latam jeszcze regularnie, mentalek mógłbym spróbować.

A jeśli chodzi o zakładanie Instytutu to bardzo chętnie, sam myślałem nawet że fajnie byłoby zrobić coś w PL.

MSA

Post Wt maja 04, 2010 3:02 pm

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Ostatnio nieco się pozmieniało, i wygląda na to, że pójdę drogą podobną do tej Roberta Monroe - a przynajmniej chcę. Mowa o pewnej finansowej niezależności i mniejszym poleganiu na pracy na etacie (jeśli w ogóle).

Jeżeli by mi to wyszło, to na pewno jakieś środki na Instytut się znajdą :D. Jak to mówią: pożyjemy, zobaczymy...

Zbyszek

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Cz maja 06, 2010 8:05 am

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Grupy eksperymentujace?
Na ostatnim zlocie znalazło się 10 chętnych, na pól godziny wspólnych ćwiczeń a było parę dni imprezy. Trzeba jakiegoś podrywaczy dusz, bo ludzie robią to oobe ale w nie jakoś nie wierzą. Potwierdzenia są zwiewne i trzeba trochę czułości do człowieka a z tym jest ciężko.
cialka.net

Post Cz maja 06, 2010 1:51 pm

Re: ZESPÓŁ BADAWCZY - pomysłoidea, luda zakasać rękawy :D

Ja już jakiś czas badam ezoterykę (co prawda nie umiem wychodzić z ciała, LD ciężko przychodzi, medytacja jest bardzo słaba, a mentalki mi się objawiają tylko jak idę do szkoły) i z chęcią bym się przyłączył do grupy badającej OOBE.

Powrót do Organizacja badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO