Tęsknota Duszy???


Jak zmienił się twój światopogląd od praktykowania podróży poza ciałem lub innych zjawisk parapsychologicznych.

Moderator: Opiekunowie

Śniący

Avatar użytkownika

chosen one ;)

Posty: 260

Dołączył(a): So maja 30, 2009 11:11 pm

Lokalizacja: Obywatel Wszechświata

Post Śr cze 23, 2010 9:07 am

Re: Tęsknota Duszy???

Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.

Post Śr cze 23, 2010 8:54 pm

Re: Tęsknota Duszy???

Moim zdaniem jesteśmy dawać oraz otrzymywać taką miłość, to kwestia nastawienia do życia i ludzi oraz podejścia do różnych spraw, to również kwestia świadomości i mentalności.

Tylko potrzeba do tego zmiany naszych umysłów oraz praw jakie istnieją tutaj. Jest to do zrealizowania, bowiem jeśli w naszych umysłach pojawia się taka myśl to już jest obecna w tym świecie potrzeba tego to zrealizować.

Kochać bezwarunkowo to oznacza akceptować brzydotę innych oraz piękno, to też akceptacja różnego rodzaju poglądów.

Tylko jeszcze jedna rzecz: Zmiana umysłu, sposobu myślenia, pojęcie piękno czy brzydota to dzielenie na dwa naszego umysłu.

Zauważcie, że nasz umysł ludzi dzielić.
Sorry za offtop.

Werewolf

Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 359

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 10:43 pm

Lokalizacja: Łódź

Post Cz cze 24, 2010 9:09 am

Re: Tęsknota Duszy???

Bardzo mądre słowa, Śniący. Nie wiem czy mogę coś dodać. Najpierw trzeba się zastanowić ile z siebie dajemy światu. I zawsze dawać trochę więcej niż oczekujemy.

Moim zdaniem jest to tęsknota za pierwotnym stanem Jedni, tęsknota za "utraconym rajem" czystego umysłu. Budzi się we mnie zwykle wśród dzikiej przyrody, gdy jestem tylko ja i niebo... Takie bolesne ukłucie gdzieś na dnie duszy, wołające do całego wszechświata, tak jak wyrzutek na bezludnej wyspie woła do statku - "chcę wrócić".
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King
Poprzednia strona

Powrót do Inna rzeczywistość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO