Umysłowe połączenie


Chcesz przeprowadzić badania/eksperymenty, a nie masz z kim i nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj, a wszystkiego się dowiesz, pomożemy Ci w tym, z pewnością ktoś chętny zgłosi się do twojego zespołu.

Post Pt lip 16, 2010 10:04 pm

Umysłowe połączenie

Zastanawiałem się dzisiaj nad zrobieniem eksperymentu, który polegałby na połączeniu umysłów uczestników za pomocą jakichś "wtyczek energetycznych". Mam na myśli zrobienie sieci, do której moglibyśmy się połączyć kiedy chcemy i gdzie chcemy, po to, aby porozmawiać na jakiekolwiek tematy. Coś na wzór internetu i sieci telefonicznej na raz. :D

Można by zrobić według tego schematu:
http://zapodaj.net/47aff977fa51.png.html
Osoba wysyłająca (1.) przesyła przez interpretator (2.) słowa, które zamieniają się w ustalony wzór energetyczny/emocje. Informacje są przesyłane (3.) do głównego serwera (4.) i wysyłane do ludzi podłączonych do sieci (5.). Przechodzą one przez interpretator (6.) i są zamieniane w słowa, które odbierają osoby podłączone do sieci (7.).

Nie wiem ile w tym prawdy i czy to można w ogóle spełnić, ale nagle mnie olśniło! To tak jakby moje wnętrze samo podpowiedziało co mam robić. Było by to bardzo przydatne dla wszystkich Obemaniaków, aby porozmawiać, konsultować się podczas eksperymentów, przesyłać dane.

Co o tym myślicie? :D

Zbyszek

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post N lip 18, 2010 4:03 pm

Re: Umysłowe połączenie

Co myślimy?
Myślimy , ze takie ćwiczenia są dobre, do czasu aż się człowiek przekona, ze nadzmysłowe kontakty są możliwe. Potem każdy zwiewa od tego, bo mu zaglądają pokręceni znajomi i mieszają w głowie swoimi problemami:)
cialka.net

Post Pn lip 19, 2010 10:48 pm

Re: Umysłowe połączenie

Ale to byłoby stworzone w taki sposób, że można się odłączyć od "głównego serwera". To działało by na zasadzie, że jak chcesz pogadać lub posłuchać problemów, to się podłączasz do naszej "centrali". Niezwykle mnie ciekawi czy by to wypaliło.

Posty: 270

Dołączył(a): N lut 24, 2008 9:21 am

Post Wt lip 20, 2010 5:53 pm

Re: Umysłowe połączenie

Post Wt lip 20, 2010 8:36 pm

Re: Umysłowe połączenie

Nie do końca rozumiem jak to widzisz :)

W zasadzie taką sieć wszyscy tworzymy, tylko nie potrafimy się świadomie porozumieć. Nasze mózgi nieustanie bleblają. To jakby 6 mld osób stało przy telefonie i relacjonowało swój tok myślowy. Tyle, że ta sieć energetyczna jest doskonalsza niż sieć telefoniczna i koncentrując uwagę można porozumiewać się telepatycznie między dowolnymi nie bleblającymi umysłami. Powstrzymanie bleblania jest morderczo trudne, nasze mózgi są tak rozpasane...

Natomiast nieświadome spontaniczne porozumiewanie się telepatycznie jest niezwykle częste ;)

Post Wt lip 20, 2010 10:10 pm

Re: Umysłowe połączenie

No niby jest ta sieć, ale chodzi mi o coś odrębnego co przenosiłoby informacje, które nie są bleblaniem, czy jak to tam określiłeś. Dane tak zaszyfrowane, żeby dałoby się odczytać.

Poza tym zastanawiam się skąd ten pomysł wytrzasnąłem. Po prostu w pewnym momencie wleciało mi to do głowy i aż czułem, że wybuchnę jeśli się tym nie podzielę.
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 7:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Śr lip 21, 2010 10:46 am

Re: Umysłowe połączenie

To działaj, zapytaj się wyższego JA, skoro masz z nim układy i niech Ci powie jak się do tego zabrać :)

Post Śr lip 21, 2010 11:59 am

Re: Umysłowe połączenie

Tak jak już raz pisałem wrzuciłem na luz i zmieniłem swoje postępowanie. Teraz już niczego nie słyszę, żadnych podpowiedzi. Kompletnie nic - cisza w głowie jak za dawnych czasów. Kompletnie już tego wszystkiego nie rozumiem. Jeszcze dzisiaj wieczorkiem jak będę zmęczony (wtedy mi jest najłatwiej), to postaram się skomunikować z tym co do mnie jeszcze niedawno potrafiło gadać, a teraz siedzi cicho. I nie mów, że potrafię gadać z wyższym ja, bo nie wiem czy to na pewno to. Może to jakaś inna istota? Sam nie wiem. Trochę to ciężkie do ogarnięcia jest i już nie wiem co mam zrobić.

Post Śr lip 21, 2010 12:04 pm

Re: Umysłowe połączenie

Postanowiłem - dam sobie spokój z ezoteryką do końca wakacji i przez ten czas będę się zachowywał jak przeciętny człowiek, oraz nie będę wchodził na forum. Na prawdę przydałaby mi się przerwa, a jak znów do tego wrócę będę miał czystrze myśli i sobie to wszystko uporządkuję.
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 7:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Śr lip 21, 2010 1:57 pm

Re: Umysłowe połączenie

Świetna decyzja Cholek. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Pamiętaj luz i miłość :)

Powrót do Organizacja badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO