Wspólne śnienie i telepatia - eksperyment


Chcesz przeprowadzić badania/eksperymenty, a nie masz z kim i nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj, a wszystkiego się dowiesz, pomożemy Ci w tym, z pewnością ktoś chętny zgłosi się do twojego zespołu.

Post Pt lip 30, 2010 1:10 pm

Wspólne śnienie i telepatia - eksperyment

Zapraszamy do wzięcia udziału w kontrolowanym eksperymencie, podczas którego podjęta zostanie próba wyjaśnienia zjawiska wspólnych świadomych snów oraz telepatii w snach.

Poszukujemy osób, zarówno doświadczonych w świadomym śnieniu jak i bez doświadczenia. Jedynym wymaganiem jest umiejętność zapamiętywania swoich snów, zaangażowanie i chęć współuczestnictwa w niezwykłej przygodzie.

Opis projektu dostępny jest tu:
http://somnacin.blogspot.com/p/opis-projektu.html

Zgłoszenie udziału w projekcie można złożyć w tym miejscu:
http://somnacin.blogspot.com/p/wez-udzi ... ekcie.html

tom

Post So lip 31, 2010 2:29 pm

Re: Wspólne śnienie i telepatia - eksperyment

Czyżby "incepcja" Cie nakręciła? :PP
Aloha!

Zbyszek

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post N sie 01, 2010 6:37 pm

Re: Wspólne śnienie i telepatia - eksperyment

ha, interesująca inicjatywa. Ciekaw jestem ktosie przedrze przez śnienie, udowadnianie. Czytając artykuł trafiłem na to, co zawsze, -to tylko telepatia. Czarodziejskie słowo zadowalające publikę,jakby wystarczyło tylko je użyć i nie było już więcej co szukać
Myślę, ze już udowodniliśmy wspólne śnienie, zbierając we wspólnych ćwiczeniach setki dowodów. Wyjaśniliśmy swoimi przykładami role wspólnych snów i ich mechanizmy.
Ciekawe, będę podglądał przebieg,- ciekawi mnie interpretacja śnionych zjawisk i wszelkie organizowanie tych ekspo, może coś więcej podasz, napisanie , ze będą ekspo ,może nie wystarczyć do zainteresowania:)
cialka.net

Powrót do Organizacja badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO