Dziwne doświadczenia

Moderator: Opiekunowie

Opiekun

Post Wt cze 22, 2010 5:59 pm

Dziwne doświadczenia

Witam.

Sprawa wygląda tak - przez większość dnia odczuwałem wewnętrzny ból, blokady w okolicach splotu słonecznego i serca... Nic mnie nie cieszyło, słowem, nastrój do bani i to krańcowo. Położyłem się, żeby nieco odsapnąć, zyskać trochę energii i chęci do życia. Po położeniu się zacząłem odczuwać wibracje w dużym natężeniu, potem wypalanie od wewnątrz, zaczynające się w najbardziej bolesnych punktach i powoli rozchodzące się po całym ciele... Łączyło się z tym uczucie kręcenia się, zapadania, unoszenia, chwilowe utraty poczucia czasu i miejsca. Przepływ energii był tak silny, że czułem jakbym miał wewnątrz siebie wodospad, wewnątrz kończyn zacząłem czuć orzeźwiający chłód, czułem bardzo mocno pulsowanie energii wewnątrz i pomiędzy dłońmi... Po wstaniu czuje się jakbym był w "zupełnie innej bajce" wszystko jakby soczystsze, wewnątrz spokój, ruchy strasznie spowolnione przez pewien czas, brak zainteresowania ludzkimi sprawami.

Dziś była powtórka, bardzo podobnie.
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co to może być? I jak powinienem działać? Proszę o odpowiedzi osoby naprawdę obeznane w temacie.
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King

chosen one ;)

Post Śr cze 23, 2010 8:54 am

Re: Dziwne doświadczenia

W nawiązaniu do naszej rozmowy ;)

Są prawie wakacje, zaczynasz wchodzić na inne obroty, kończy się ciągłe napięcie i stres.
"Po położeniu się" czyli pozwalając sobie wreszcie na relaks zaczynasz odczuwać co tak naprawdę dzieje się w Tobie i ile tłamsisz w sobie.
No cóż jest trochę przy tym fajerwerków ale widocznie nazbierałeś tego niezły zapasik :D
Także niech to się wybrzmi, i będziesz jak młody bóg, przynajmniej na okres wakacji ;)
Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.
http://www.snienie.net

Post Śr lip 14, 2010 1:48 pm

to o czym mówisz doznałem poprzez ładowanie czakr tylko ze czułem się jak młody Bóg przez 1 dzień -maaałło mi :( :(

Post Wt sie 10, 2010 7:26 am

Wniosek z tego taki, ze coś szwankuje w czakrach. Poza tym z tym ładowaniem czakr to nie mozna pzresadzać. Np czakrę serca powinno się ładować przez jej tylną cześć a najlepiej około czakry a nie bezpośrednio na nią.
I koniecznie najpeirw oczyścić czakry, bo w pzreciwnym razie całe te złogi i energetyczne brudy mozemy wcisnać w czakrę.

Post Wt sie 10, 2010 8:52 am

Od jakiegos czasu słucham nagrań Monroa Wawe z serii Gateway experience. Bardzo przeszkadzał mi ból kolan. Po prostu po jakimś czasie gdy leże na łóżku i szybko nie usnę to zaczynaja bolec mnie kolana, tak mocno że muszę wstac. Doszedłem juz do tego że byłem w stanie przesłuchac i wykonac jedno cwiczenie a ból dopiero przychodził gdy mialem zamiar ułożyc się do snu. Musiałem wstac pochodzic, zjeśc coś, lub zapalic papierosa. Bardzo mnie to denerwowało. Kilka dni temu po wykonaniu cwiczenia paląc własnie papierosa pomyślałem, że muszę coś z tymi moimi kolanami zrobic (lekaże zalecali żele przeciwbólowe ). Polożyłem się do łóżka i ukazał mi się obraz moich kolan pod kołdrą emanujących słabe białe światło ( tak naprawdę leżałem pod kocem). Od tej nocy kolana mnie nie bolą lecz czuje tylko że się rozgrzewają dośc mocno. Może mi ktoś wytłumaczy jaki mechanizm zadziałał ? Mogę teraz przed snem poleżec sobie spokojnie i przemyślec parę żeczy :)

Post Wt sie 10, 2010 9:04 am

Przede wszystkim pomyśl o rzuceniu palenia.

Po drugie mozesz mieć złogi energetyczne w stawach kolanowych i kiedy sie je poruszy np ćwiczeniami czy medytacją to owszem mogą boleć. Moze warto zrobic sobie zabieg Reiki lub bioterapii na kolana, albo poćwiczyc z nimi metodę Silvy. Albo siegnać po uzdrawianie praniczne, które oczyszca energie. Zrób sobie też oczyszczajacą kąpiel w ostrozeniu. Zalewa się 3 czubate łyżki ziela ostrożenia warzywnego i po zaparzeniu pzrecedza i do wanny. Do tego garść soli i wymoczyć się w tym wywarze przez jakieś 15-20 minut. Potem można zostawić wodę z kąpieli na około godzinę i po niej poznac czy cos w energetyce się działo. Czasem pokazuje też klatwę czy urok jeśli takowe są na nas rzucone. Ale tak czy siak oczyszcza dobrze.

Post Wt sie 10, 2010 9:21 am

Dzięki Szamanko za dobre rady. Palic nie powinienem, wiem otym, mam problem z platem środkowym prawego płuca. Jestem jednak bardzo psychicznie uzależniony od nikotyny. Myślę o tym, jednak trudno ... jeździłem nawet na akupunkturę. Moja przygoda z moim wnetrzem dopiero się zaczyna. Kolana mnie bolą od kilku( nastu) lat czasami też w dzień. Skorzystam zapewne z kapieli ziołowej. Jak na razie jest postęp w samoleczeniu, wczoraj czułem już tylko silne ciepło zamiast bólu. Możesz mnie pokierowa na informacje na temat metody Silvy, ale takie dla "technicznego" faceta ?

Post Wt sie 10, 2010 9:26 am

Myślę, ze tutaj znajdziesz wszystko o Silvie: http://www.silva.alpha.pl/

Co do palenia, to ja paliłam wiele lat i różnych metod się chwytałam by zwalczyć nałóg z marnym skutkiem. Poddałam się na blisko rok i kopciłam jak stara lokomotywa. A pewnego dnia powiedziałąm sobie, zę juz dość i... zmieniłam spsoób myslenia o sobie. Uznałam, ze jestem osobą wolna od nałogu i nigdy wiecej nie zapaliłam. A aby mnie nie kusiło na wszelki wypadek złożyłam komuś uroczystą obietnicę. I to dodakowo wspomaga. Nie zapaliłam nigdy więcej, nie przytyłam ani anwet nie odczuwałam skutków ciagnięcia do fajeczki. Ot jestem wolna od nałogu, jestem niepaląca i tyle. Nie wziełam też żadnych wspomagaczy. I nie mów, ze mam silna wolę, bo nie mam. Ale kwestia zmiany myslenia pozwolila mi łagodnie i bez stresu pozbyć się nałogu.

Powrót do Praca z energią