Forum OOBE, out-of-body experience, świadome śnienie, świadome sny • Zobacz wątek - Fałszywe OBE ;)

Fałszywe OBE ;)

Doświadczenie które trudno jest ci zidentyfikować i zamieścić w odpowiednim dziale, jest czymś zupełnie nowym i unikatowym. Najważniejsze, by takich doświadczeń było jak najwięcej wtedy z pewnością odkryjemy coś nowego i fascynującego.

Moderator: Opiekunowie

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post Śr wrz 15, 2010 7:09 pm

Fałszywe OBE ;)

Dawno dawno temu, to znaczy jakieś 5 lat temu :) miałem ze trzy wyjścia z ciała w których lądowałem w swoim pokoju, następnie wychodziłem przez okno na zewnątrz, przelatywałem kilkadziesiąt metrów i lądowałem między dwoma budynkami. Obok budynków szła ciemna jakby asfaltowa, ale bardziej nierówna droga, zawsze też stał tam absurdalny zaokrąglony wysoki na metr-dwa murek z ciemnego kamienia.

Zawsze gdy się budziłem wiedziałem że nie było to prawdziwe wyjście bo w miejscu gdzie były owe dwa domy, droga i absurdalny murek była tylko zielona łąka.

Wróciłem nie tak dawno do domu w którym owe "fałszywe OBE" miały miejsce i..
i zobaczyłem że wybudowano na owej łące dwa domy, poprowadzono tam drogę i posypano ją ciemnoszarym łupkiem. Ponieważ przy budowie jednego z domów nawieziono tam bardzo dużo ziemi powstała skarpa która została zabudowana murkiem z ciemnej kamiennej kostki, w kształcie łuku o wysokości ponad metra.
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Opiekun

Pochwały: 1

Post Cz wrz 16, 2010 9:07 am

Re: Fałszywe OBE ;)

Bywa, w końcu żyjemy w wielkiej teraźniejszości (jak dla mnie) :)

Post N wrz 19, 2010 11:37 pm

Re: Fałszywe OBE ;)

Cóż - widocznie wyjścia masz do przyszłości, hehe, oby więcej takich obe.

Powrót do Poza schemat