Wyszedłem?

Tu dzielisz się swoimi pierwszymi przeżyciami związanymi z OOBE

Moderator: Opiekunowie

Post Wt lis 16, 2010 4:27 pm

Wyszedłem?

Witam,
Wczorajszej nocy miałem dziwne doświadczenie...
Pamiętam, że o czymś śniłem.. następnie dostałem paraliżu sennego.. nie mogłem się ruszać.. ale uświadomiłem sobie że to paraliż.. zacząłem z nim walczyć.. nagle tak jakby podniosłem się i uniosłem ręce do walki.. powiedziałem w myślach "no to chodź!" i nagle się urwało otworzyłem oczy i leżałem normalnie
Dziwne ponieważ nigdy w paraliżu sennym nie udało mi się niczym ruszyć a wczoraj jakbym się poprostu podniósł i chciał walczyć..

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post Śr lis 17, 2010 12:31 pm

Re: Wyszedłem?

Technicznie ujmując wyszedłeś :)

Tylko miałeś za mało czasu aby cokolwiek, zrobić, zobaczyć, poczuć.

Z paraliżu sennego właśnie łatwo jest wyjść z ciała, paraliż senny jest po to abyś nie poruszał ciałem fizycznym-nie obudził się. Za to będąc w stanie paraliżu tak naprawdę zazwyczaj da się poruszać ciałem niefizycznym tylko trzeba się nauczyć przełączania między poruszaniem ciałem fizycznym a niefizycznym. Najłatwiej dla większości ludzi jest to do zrobienia przez wywołanie wibracji.

Powodzenia :)
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post Śr lis 17, 2010 12:34 pm

było to dziwne strasznie....
moje ciało astralne było całe czarne... czyłem że mam coś na twarzy.. tzn że jest wykrzywiona żuchwa...

Post Śr lis 17, 2010 10:40 pm

amokk napisał(a):było to dziwne strasznie....
moje ciało astralne było całe czarne... czyłem że mam coś na twarzy.. tzn że jest wykrzywiona żuchwa...

Zdarza się :P Pamiętam jak pare lat temu w obszarze przycielesnym zacisnąłem zęby i mi się pokruszyły, nawet przez chwile bałem się że kiedy sie obudzę poczuję ból - oczywiście to była tylko iluzja. Innym razem emocje ze snu(jakiś nieprzyjemny, lękowy) przeniosły się na stan, w którym są wibracje i poczułem, że po pokoju lata nietoperz, w dodatku było ciemno a on latał tak blisko że zahaczył mnie skrzydłem :P Tak czasem bywa i nie ma się co przejmować bo np. innym razem może wpaść z wizytą MTJ ;)

Pozdrawiam i powodzenia.
Temet nosce.

Post Pn lis 22, 2010 3:03 pm

Dziś w nocy miałem znów przedziwną sytuacje, mianowicie
Śniłem o czymś i uświadomiłem sobie, że to sen i moge zrobic wszystko (świadomy sen) w głowie pojawiła się myśl 'tylko się nie obudź'...
Zaczęło mi piszczeć w uszach.. pisk był tak nieznośny że koniec... pomyślałem 'teraz się podnieś' i podniosłem się..
Wnioskuje, że wyszedłem po raz kolejny raz ale co dziwne - nie widziałem swojego śpiącego ciała na łózku - co mnie troche zaniepokoiło i chyba wróciłem ponieważ znowu zacząłem słyszeć NIEZNOŚNY pisk w uszach...
obudziłem się

ka

Opiekun

Post Pn lis 22, 2010 5:56 pm

Często tak się zdarza że nie widać ciała, dużo tłumaczenia czemu tak się dzieje.

Ten pisk to ignoruj z czasem powinien zniknąć.
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post Pn lis 22, 2010 5:57 pm

był naprawde nie do zniesienia...!!!!!

pierwszy raz miałem tak że sie ocknąłem w śnie
i dlaczego nie widziałem swojego leżącego ciała??
to chyba mnie najbardziej przeraziło że go nie ma i wróciłem.. tak mi sie wydaje..
strasznym amatorem w tym jestem

przypomniało mi sie właśnie jeszcze coś... żeby sprawdzić czy wyszedłem próbowałem się "rzucić" w powietrze na plecy zeby zobaczyc czy sie bede unosił i wtedy chyba mnie wróciło..

Post Wt lis 23, 2010 10:21 am

ka jako zaprawiony w bojach mógłbyś przybliżyć dlaczego się tak dzieje że czasem nie widać ciała fizycznego leżącego np. na łóżku :?:

ka

Opiekun

Post Wt lis 23, 2010 6:17 pm

No dobra.

Najmniej 3 możliwości.

1)Jest to OBE treningowe, czyli śnisz o tym że masz OBE. To jest dość często aby przygotować do prawdziwego wyjścia, taka piaskownica.

2)Zmysły osoby która wyszła nie są na tyle rozwinięte aby zobaczyć ciało, lub też aby nie było szoku interpretator wycina ten fragment rzeczywistości.

3)Wyjście ma miejsce w "za wysokim astralu" aby można było dostrzec ciało. Często wtedy też pokój wygląda absurdalnie. Interpretator pokazuje że jesteś w pokoju, ale też stara się pokazać że to nie jest tak jak myślisz i potem jest pokój z "kwiatkami" :D

Powrót do Pierwsze OOBE