[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead






"Avatar" - i jego MOC!


Jedyny zakamarek forum w którym rozmawia się na temat inny niż mówi główna idea forum i to rozmawia się całkowicie legalnie.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn sty 11, 2010 4:54 pm

Re: "Avatar" - i jego MOC!

Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post Pn sty 11, 2010 8:45 pm

Re: "Avatar" - i jego MOC!

...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)
Avatar użytkownika

Posty: 96

Dołączył(a): Cz mar 20, 2008 3:16 pm

Lokalizacja: Warszawa

Post Cz sty 21, 2010 11:49 am

Re: "Avatar" - i jego MOC!

Posty: 270

Dołączył(a): N lut 24, 2008 9:21 am

Post Cz sty 21, 2010 6:42 pm

Re: "Avatar" - i jego MOC!

hehe a wg Watykanu film jest pusty i bezwartościowy

http://www.tvn24.pl/24467,1637413,0,1,w ... omosc.html

Post Cz mar 04, 2010 2:13 pm

Re: "Avatar" - i jego MOC!

Jestem właśnie kilka dni po seansie tego wspaniałego filmu i jestem pod takim samym wrażeniem jak kilkoro z Was wypowiadających się tu powyżej. Siedziałam w kinie i myślałam o tym, jak wielkie przesłanie ma ten film, płakałam jak pokazywali Pandorę, czułam że tam byłabym szczęśliwa, ze tam mógłby być mój dom.
Jako, że interesuję się trochę channelingiem i czytałam Księgi Setha (niedostępne języku polskim niestety więc dostęp do tych ksiąg jest utrudniony, a szkoda :() i porównałam to z tym, co Seth mówił o tego typu filmach, nie zacytuję dokładnie bo już nie pamiętam, ale powiedział że żaden film ani żadna książka nie jest wytworem wyobraźni człowieka, ze te filmy są tworzone jakby podprogowo, twórcy nie zdają sobie z tego sprawy ale pomysły na te filmy czerpią albo z innych żyć (więc wspomnień zakodowanych w podświadomości) albo wyłapują przekaz istot nam przychylnych które podsuwają takie pomysły, obrazy po to aby nas przygotować na prawdę, którą wcześniej czy poźniej odkryjemy.

Tak czy siak, jeden z lepszych filmów jakie widziałam w życiu

Post Pt mar 05, 2010 8:41 pm

Re: "Avatar" - i jego MOC!

Piękny film ten avatar wspaniała opowieść o idealnej rasie mającej cele i marzenia tylko te niebieskie dzikusy musiały wszystko zaprzepaścić .

Posty: 19

Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 10:01 am

Post Pt lip 09, 2010 8:45 am

Re: "Avatar" - i jego MOC!

Mnie Avatar też "poniósł". Pokazał pazernośc "wielkich" tego świata. Fabuła raczej nic odkrywczego, jak dla mnie zlepek wątków które znałem z literatury SF. Sam film mnie wciągnął i byłem pod pozytywnym wrażeniem. Szczególnie pięknie wykreowana przyroda, to mi sie bardzo podobało. Film gra na naszych tęsknotach, pokazuje niedoskonałości i układy życia na ziemi gdzie "interes" zawsze bierze górę a jednostka się nie liczy. Każdy chciałby życ w zgodzie z przyrodą i planetą. Dla zainteresowanych takim tematem polecam książki Władimira Megre " Anastazja", fajny klimat książek mnie bardzo wciągneło. Chociaż ostatnia książka moim zdaniem jest już napisana na siłę.

Post Śr sty 05, 2011 8:26 pm

Re: "Avatar" - i jego MOC!

Post Pt sty 07, 2011 9:10 pm

Re: "Avatar" - i jego MOC!

Przyznam, że film był boski, i że po oglądnięciu niego przez następne kilka tygodni miałem sny wspanialsze niż zwykłe. (a wierzcie mi że z reguly są piękne)
Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim czyli OFF-TOPIC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO