Incepcja

Jedyny zakamarek forum w którym rozmawia się na temat inny niż mówi główna idea forum i to rozmawia się całkowicie legalnie.

Moderator: Opiekunowie

Post N sty 23, 2011 7:38 pm

Re: Incepcja

ka napisał(a):To jest strasznie indywidualna sprawa, jak ktoś coś odczuwa i jak odbiera.

Nie wiem czy paliłaś kiedyś marihuanę, ale da się tym dziadostwem tak upalić że czas zdaje się nie płynąć, u mnie działo się coś podobnego bez palenia, dzień za dniem, spałem po 4 godziny i byłem całkowicie wyspany- koszmar! :mrgreen:
Z boku to wyglądało trochę tak jakbym miał ADHD :D

nie palilam i jestem tego pewna,ze palic nie bede.No wlasnie,w tamten dzien mialam takie wrazenie,ze czas sie zatrzymal.
Bylo wspaniale,byc wypoczetym,miec zrobiona robote i poprosze o wiecej takich dni.Bede umiala ten czas z pozytkiem wykorzystac i dla mnie i dla innych :D :P

Opiekun

Pochwały: 1

Post Pn sty 24, 2011 11:24 pm

nie palilam i jestem tego pewna,ze palic nie bede.

Nigdy nie mów nigdy :)

Post Wt sty 25, 2011 12:04 am

grayy napisał(a):

juz kiedys,to powiedzenie slyszalam :lol: a slowa "nigdy"nie nalezy sie bac.Jezeli swiadomie chce prowadzic moje zycie,to slowo "nigdy"jest na wlasciwym miejscu. :P

Post Wt sty 25, 2011 12:07 am

kodar napisał(a):
grayy napisał(a):

juz kiedys,to powiedzenie slyszalam :lol: a slowa "nigdy"nie nalezy sie bac.Jezeli swiadomie chce prowadzic moje zycie,to slowo "nigdy"jest na wlasciwym miejscu. :P

ale slowa "nigdy"przeciez w mojej wypowiedzi nie ma :lol:
Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim czyli OFF-TOPIC