Wpływanie na świat fizyczny poprzez sen?


Miałeś chodź cień przekonania, że byłeś w świecie wykreowanym przez kogoś innego lub wręcz znałeś tę osobę i razem zweryfikowałeś tę informacje, koniecznie o tym napisz lub razem napiszcie jeśli osoba ta jest też zarejestrowana na forum.

Moderator: Opiekunowie

Post N sie 29, 2010 10:05 pm

Wpływanie na świat fizyczny poprzez sen?

Witam wszystkich ;] Nie jestem pewien czy dobrze wybrałem dział ale lepszego nie widziałem. Jakieś 4 może 3 miesiące temu miałem LD. Był to mój najwspanialszy i najbardziej wyrazisty świadomy sen jak do tej pory. W owym śnie spotkałem koleżankę z klasy. To było tuż po odzyskaniu świadomości. Nie prosiłem jej sama się pojawiła.Zbliżyłem się do niej i zaczęliśmy się całować. Od razu dodam, że nie trzymam się z nią z byt blisko. Prawie nie rozmawiamy. Gdy się obudziłem był ranek. W szkole tego samego dnia spotkałem ją i jakby zaczęła sie bardziej mną interesować. Zaczepiała mnie rozmawiała ze mną. Podobną przygodę miał mój kuzyn. Mówił, że śniła mu się jego była dziewczyna. Gdy się obudził przyszedł od niej sms a się nie kontaktowali cały rok. Liczę na wasze zdanie czy to tylko zbiegi okoliczności?
Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post Pn sie 30, 2010 8:26 am

Re: Wpływanie na świat fizyczny poprzez sen?

no panie szefie - trzeba kuć żelazo póki gorące ;)
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)
Avatar użytkownika

Posty: 96

Dołączył(a): Cz mar 20, 2008 3:16 pm

Lokalizacja: Warszawa

Post Wt sie 31, 2010 2:21 pm

Re: Wpływanie na świat fizyczny poprzez sen?

Czy to był zbieg okoliczności? Moim zdaniem nie. Skoro napisałeś "Nie prosiłem jej sama się pojawiła" to myślę że nie wpłynąłeś poprzez sen na rzeczywistość. Uważam że twój sen był rodzajem snu prekognicyjnego czyli proroczego. Po prostu przewidziałeś a nie stworzyłeś to co pojawiło się na planie świata fizycznego. Ok nie całowaliście się tamtego dnia w szkole ale pamiętaj że świat snów rządzi się dziwnymi symbolami i metaforami. Napisałeś że ta dziewczyna wykazywała zainteresowanie tobą i dążyła do kontaktu i myślę że własnie to przewidziałeś.

Powrót do Podróże do OSPUO innej osoby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO