[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead






Poznaj Siebie


Tu będą znajdowały się techniki wychodzenia z ciała lub wywołujące podobne efekty zarówno te autorskie jakie możesz do nas nadesłać, jak i znalezione w różnych książkach czy innych źródłach. Dział jest jednym wielki zbiorem różnych technik, co z pewnością pomoże Ci przy znalezieniu swojej odpowiedniej.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr lip 14, 2010 1:04 pm

Poznaj Siebie

Najbardziej skuteczna metoda przy której śmieszne techniki odpadają poznać siebie poprzez medytacje i po 2 odpowiednie podejście do życia do swoich nie uwolnionych pragnień. Myślę ze za dużo osób się skupia na technikach których jest mnóstwo i podchodzą do wszystkiego analitycznie każdy krok analizują kiedyś podczas rozmowy astralnej wyskoczyło mi z ust jedno zajebiscie piękne słowo "nie analizuj" - jak ja to rozumiem? -płyn z emocjami nie zatrzymuj się, poznawaj , oglądaj, nie próbuj wszystkiego zrozumieć matematycznie 2+2 czemu 4 ? A po cholerę mi to może być nawet 10 nie wazne jak zobaczę ważne jak poczuje ..
np
dlaczego metoda 4+1 ? Mi osobiście wychodzi się najlepiej od razu po położeniu do łóżka nie muszę nic odespać żeby doświadczać.POZNAJCIE SIEBIE ! Każdy z nas jest unikatowy tylko chyba o tym zapominamy i chcemy być tendencyjnie tacy jak wszyscy




dzieki dzieki śniący preferuje Tyskie;d
Ostatnio edytowano Śr lip 14, 2010 1:34 pm przez MniChał, łącznie edytowano 1 raz

Śniący

Avatar użytkownika

chosen one ;)

Posty: 260

Dołączył(a): So maja 30, 2009 11:11 pm

Lokalizacja: Obywatel Wszechświata

Post Śr lip 14, 2010 1:19 pm

Re: Poznaj Siebie

Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.

Post Śr mar 09, 2011 3:22 pm

Re: Poznaj Siebie


Powrót do Techniki OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO