ciągłe budzenie się

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post So lip 02, 2011 9:55 am

Re: ciągłe budzenie się

Wiecie co chyba osiągnęłam SUKCES!!!!

Było tak samo jak w pracy (opisałam wyżej) i potem jak przyjechałam do domu to znów to zrobiłam tyle ze tak mną telepało i strasznie zmarzłam, chyba przez to że miałam otwarte okno a było naprawdę zimno, że przestałam - to tak dla informacji.

Obudziałam sie w nocy gdzieś po 1, nie mogłam spać tak więc pomyślałam że spróbuję no i spróbowałam - było tak jak zawsze pisk, uczucie puchnięcia ciała, wybracje. Straciłam świadomość. Ocknęłam sie już jak siedziałam na łóżku i powiedziałam kur...udało mi sie. Potem byłam w jakiś dwóch pomieszczeniach ale ciągle ktoś mnie atakował, potem u siebie w dawnym mieszkaniu, które sprzedałam rok temu, siedziałam na łóżku i była wściekła na moich nowych właścicieli, że tak zaniedbali moje (już nie) mieszkanie. Oni w realu faktycznie są brudasami jak tam u nich byłam po listy to tam gdzie drzwi nie byłio to pozawieszali jakieś stare koce. No ale nie o tym. Potem byłam w jakimś innym mieszkaniu z moją rodziną, bawiłam sie z moją labradorką a potem znalazłam sie w swoim dawnym pokoju. Były tam 3 osoby jakieś dwie dziewczyny i chłopak (tak to sobie tłumacze) chcieli sie ze mną prezywitać ale ja sie bałam bo myślałam że znów chcą mnie bić ale podalismy sobie dłonie i...

tu przerwę... przez cały czas bolała mnie z tyłu głowa i trzymałam sie za to mniejsce i miałam świadomość że jestem poza, chciałam wrócić do ciała z powodu tego bólu ale z drógiej strony nie chciałam, czekałam co bedzie dalej. Chciałam tą szansę dobrze wykorzystać....

Wracając do tych 3 osób..zaczęli sie ze mnie śmiać, że za dużo ćwiczyłam w dzień (w pracy i po pracy), potem połowę nocy (faktycznie od 1 do 3 nie mogłam wyjść) i dlatego mnie boli głowa a następnym razem dla mnie najlepszą porą jest rano przed wstaniem z łóżka. No i wówczes sie obudziałm

Byłam świadoma zapaliłam świało zapisałam wszystko, nie mogłam w to uwierzyć (do tej pozy nie wierzę) i po jakimś czasie zasnęłam.

Jak myślicie udało mi się? Jakoś nie mógł być to sen bo w nim byłam bardzo świadoma wszystkiego co sie działo, tego że jestem poza, tego bólu głowy i to co mówili ci ludzie...

Jestem w takim szoku, że już sie zagubiłam.

Post So lip 02, 2011 10:55 am

Udało Ci się, gratulacje, i tak jak ktoś kiedyś mi powiedział (w śnie) "Adam nigdy się nie poddawaj", to ja mówie Ci również nigdy się nie poddawaj i porpostu rób to. Powodzenia
Rozjaśniać Ciemność

Podążać śmiało tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek!

Post So lip 02, 2011 1:02 pm

A i ode mnie przyjmij garść porządnych gratulacji!!
Wydaje mi się (tak myślę),że NP podpowiedzieli Tobie o Twojej najlepszej porze do wychodzenia.Kładź się porostu wcześniej spać będziesz miała więcej czasu z rana.
Raz jeszcze gratuluje i wytrwałości życzę.

Post So lip 02, 2011 9:11 pm

Kurczę - aż zazdrosny jestem:/
Ja na razie wstałem od pasa w górę z takim uczuciem jakby jakaś guma mnie ściągała - i jej się to udało - a wrzeszczałem przy tym jak cholera żeby wstać.
Jestem początkujący ale chyba brak mi wytrwałości i należytego trybu życia (dużo fajek i piwko wieczorne) . Nawet kupiłem sobie dzisiaj melatoninkę w tabletkach coby dobrze zasnąć - tak dla testu.

Pomimo że całkiem nie wyszedłem to tak jak bym wiedział jak to zrobić. Cieszy mnie że gdzieś mogę przyłożyć palec do czyjegoś wyjścia:)

Może za bardzo rozbieram wszystkie aspekty tego procesu - wygenerowałem pisk który słyszę - wielu ldziom pomogło na zaprzyjaźnionym forum. muszę w końcu pomyśleć chyba o sobie.
Poprzednia strona

Powrót do Pas startowy