czy jest sposob na...?


Jedyny zakamarek forum w którym rozmawia się na temat inny niż mówi główna idea forum i to rozmawia się całkowicie legalnie.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt lip 05, 2011 8:50 pm

czy jest sposob na...?

Kilka dni temu ,tuz przed zasnieciem, widzialam kroczace majestatycznie w moja strone dwie czarne postacie.Od tych kilku dni jestem niesamowicie oslabiona.Bole w pasie jelitowo-brzusznym ustapily dopiero jak moj synek przykladal reka najpierw laczac sie z energia( on mi tak tlumaczyl),to bole ustapily.Ale caly czas bylam oslabiona,niby nic mi nie bylo,a gdy wstalam zaraz musialam sie znowu polozyc.Nogi jak z waty,jakbym nie umiala chodzic.Jestem naladowana pozytywnymi afirmacjami, od pol roku powtarzam po kilka razy dziennie.Az,tu taka niespodzianka. :shock:
Dlatego moje pytanie,czy jest sposob na te "typki"a jak jest,to jaki?

ka

Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 304

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 4:12 pm

Pochwały: 6

Post Śr lip 06, 2011 10:12 am

Re: czy jest sposob na...?

Cholera wie co to jest.

Możliwe że są to jakieś niefajne istoty, ale możliwe też że Twoja podświadomość w taki sposób zilustrowała fakt że masz jakieś problemy ze zdrowiem.
Może najpierw najlepiej byłoby udać się do lekarza, a jak lekarz nic nie znajdzie to wtedy szukać przyczyny tego stanu w działaniu nieprzyjaznych bytów.

Post Śr lip 06, 2011 5:37 pm

Re: czy jest sposob na...?


Powrót do O wszystkim czyli OFF-TOPIC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO