[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead






Sposób na palenie???


Jedyny zakamarek forum w którym rozmawia się na temat inny niż mówi główna idea forum i to rozmawia się całkowicie legalnie.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr wrz 22, 2010 2:00 pm

Sposób na palenie???

Jak w temacie. Jak według was można rzucać palenie?? Może jakaś pomoc z drugiej strony??
Avatar użytkownika

Posty: 127

Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 10:14 pm

Lokalizacja: Piła

Post Śr wrz 22, 2010 4:11 pm

Re: Sposób na palenie???

Odpowiadając sobie na pytanie "Dlaczego palę?" i zmieniając przyczynę albo zastępując palenie czymś innym - zdrowszym.
http://www.youtube.com/watch?v=B5Wl6QwJyG4 - inny, ciekawy sposób.
Temet nosce.

Śniący

Avatar użytkownika

chosen one ;)

Posty: 260

Dołączył(a): So maja 30, 2009 11:11 pm

Lokalizacja: Obywatel Wszechświata

Post Śr wrz 22, 2010 4:22 pm

Re: Sposób na palenie???

Mojej dziewczynie pomógł TABEX, jest to lek na receptę, w sieci znajdziesz sporo info na ten temat.
Wiadomo że pomimo różnej pomocy trzeba mieć motywację ;)
Paliła latami, po niedługim czasie palenie stało się przeszłością.
Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 7:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Pt wrz 24, 2010 4:42 pm

Re: Sposób na palenie???

Ja rzuciłem przestawiając sposób myślenia, po prostu nie palę i tyle, to siedzi tylko w Twojej głowie i jest iluzją.

Post Cz paź 07, 2010 10:30 am

Re: Sposób na palenie???

Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 7:51 pm

Post N paź 10, 2010 9:08 pm

Re: Sposób na palenie???

Wielu osobom pomogła yerba mate, nie palę i nie paliłem (nałogowo), ale i tak polecam! :)
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post Pt gru 17, 2010 10:37 am

Re: Sposób na palenie???

Możesz po prostu palić lub nie.
Twoje życie, Twój wybór. Postanowienie działa silniej niż leki i inne pierdoły.

Post Pt gru 17, 2010 10:46 pm

Re: Sposób na palenie???

Wiecie co zrobiłem? kupiłem paczkę fajek i jak ją w domu rozpakowałem przeczytałem "palenie obniża potencje" czy jakoś tak... możecie się śmiać ale po przeczytaniu tego podarłem całą paczkę, a w głowie miałem jedno pytanie i co dziwne to nie było pytanie "czemu pale" ale "czemu je do cholery podarłem!?". Jest to dla mnie bezsensowne i wręcz absurdalne ale od tego czasu nie zapaliłem żadnego papierosa i nawet nie potrafię sobie odpowiedzieć dlaczego.

Post Pn mar 07, 2011 2:15 pm

Re: Sposób na palenie???

Tak, jezeli uda nam sie zmienic wewnetrzne nastawienie, to wszystko inne juz pojdzie bardzo latwo! Te plastry i gumy do zucia nikotynowe nie pomagaja naprawde, bo nie jestesmy zmuszeni do konfrontacji z naszym nalogiem. Jezeli sami sie zdecydujemy nie palic, to konsekwentnie i z wszystkimi skutkami ubocznymi az dotrzemy do [/color] :)
Ostatnio edytowano Wt mar 08, 2011 5:35 pm przez Zora, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Posty: 137

Dołączył(a): So lis 29, 2008 10:15 pm

Lokalizacja: Kraina nisko latających stonek

Post Pn lip 04, 2011 9:29 pm

Re: Sposób na palenie???

Post So lip 30, 2011 3:56 pm

Re: Sposób na palenie???

co daje ci palenie, jak działa na twój organizm sprawdz rozwiązując test. Zawsze myślałam że przepowiednie dotyczące daty śmierci to tylko sposób na wyciąganie kasy. Ostatnio dla żartu poszłam do wróżki która przepowiedziała mi moją datę śmierci (bardzo niebawem). Zrobiło to na mnie duże wrażenie więc postanowiłam pójść do innej wróżki w innym mieście. Powiedziała mi dokładnie to samo. 
Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post So lip 30, 2011 6:59 pm

Re: Sposób na palenie???

ale jak się spełni to dasz jakiś znak? i datę podaj. zrobimy Ci piękne przyjęcie pożegnalne.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Powrót do O wszystkim czyli OFF-TOPIC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO