oobe.pl i obemania.pl fuzja


Jedyny zakamarek forum w którym rozmawia się na temat inny niż mówi główna idea forum i to rozmawia się całkowicie legalnie.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr sie 03, 2011 12:31 am

oobe.pl i obemania.pl fuzja

Mam takiego pomysła - jestem w zasadzie nowy na tym forum - ale mam taką koncepcję:

Nie wiem czemu powstały dwa fora a w zasadzie to więcej - dzielimy się. obemania i oobe.pl

Nie chce mi się dochodzić czemu tak się stało w czasach za przeszłych. Wydaje mi się że wszystkim przyświeca to samo i dzielenie ludzi nie jest ok. A nawet miałem taki sen kiedyś....

Moja propozycja na ten czas - jak nie ma się jak połączyć z powrotem - to utworzyć coś na kształt tabelki z najświerzszymi dyskusjami na sąsiednim forum w osobnej rubryce na obu forach. Informatycznie jest to pewnie do rozwiązania.

Ludzie - przecież wszyscy mówimy o tym samym!!!!
Ostatnio edytowano Śr sie 03, 2011 10:26 pm przez Deimond, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post Śr sie 03, 2011 7:02 am

Re: oobe.pl i obemania.pl fuzja

na obemanii w założeniu miały być prowadzone dyskusje odnośnie założenia stowarzyszenia TOP. tylko i wyłącznie. ale że ludzie postanowili inaczej ... cóż bywa. i tak chyba jest dobrze.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Śr sie 03, 2011 11:06 pm

Re: oobe.pl i obemania.pl fuzja

temat założyłem również tu :
http://www.oobe.pl/park/index.php?showt ... entry72799

żeby była jasność nie chodzi mi o połączenie obu forów w jedno a tylko o stworzenie okienka z najświerzszymi dyskusjami z sąsiedniego forum.

admini i moderatorzy każdego z forów jak i cele zostają niezmienione.
Mi się wydaje że mogło by to przynieść orzywienie na obu forach jednocześnie.

Powrót do O wszystkim czyli OFF-TOPIC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO