Wyjscie z ciala

Dział któremu nie nadano znaczenia z czasem okaże się co z tego wyniknie jakie znaczenie przypiszą mu użytkownicy forum, lecz jedno jest pewne będzie dotyczył podróży astralnych.

Moderator: Opiekunowie

Post N kwi 10, 2011 7:35 pm

Wyjscie z ciala

WItam:) Doznalem dzis wyjscia z ciala i chcialby sie nim podzielic:D
Nie wiem czy trafilem w dobry dział ;p

10.04.2011

Godzina 01:05... poszedlem spac... dosc bardzo zmeczony po wczorajszej imprezce;p
Leze w lozku... ledwo zamknalem oczy i juz w glowie pelno roznych obrazow. Nie musialem sie bardzo starac zeby sobie cos wyobrazic bo oczym tylko pomyslalem stalo juz przede mna... Nie bede opisywal moich kilku snow poniewaz nie pamietach ich za dobrze i nie sa tez istotne w przeciwienstwie do tego co teraz napisze.
Po kilku wierceniach sie w lozku i staran znalezienia dobrej i wygodnej pozycji na sen wreszcie zaczynam cos czuc... oczy zamkniete, bez ruch totalny ciala i po chwili mocny szum w glowie i paraliz ciala. Oczywiscie serce znowu wali jak glupie ze strach w obawie przed nieznanym. Rwalem sie jak glupek zeby tylko minelo ale po chwili uswiadamiam sobie ze tego przeciez pragne, przeciez tego che, che sprawdzic o co tu chodzi dlaczego tak sie dzieje. Wiec sie uspokoilem i probowalem na spokojnie po malutku jakos wyjsc z ciala... probuje i probuje i wreszcie frrruuuuuu! Wyskoczylem jak z armaty przed swoje lozko, pelen euforii i szczescia zaczalem biegac po pokoju "hihi" "haha":) Wybieglem z pokoju bo chcialem zobaczyc czy mama lezy w salonie i oglada film (wiem ze to robila bo przed snem przyszla jeszcze do mnie i sie pytala czy bede z nia ogladal?). Wiec biegne do tego pokoju (hmmm biegne nie wiem czy to dobre slowo... (poruszalem sie jakby duch jakby energia jakas, wiem ze bylem to Ja choc siebie nie widzialem. Np. przy otwieraniu drzwi nie widzialem mojej reki ale czulem ze ja mam i ze nia sie wlasnie posluguje - nie robilo to wtedy na mnie takiego duzego wrazenia bardziej bylem zafascynowany tym ze w pelni swiadomy wyszedlem z ciala!:D ) i ide/lece w strone kanapy, widzialem juz ze mama lezy i spi, a telewizor gra. Nawet sie nie zatrzymalem tylko wskoczylem na sciane a'la spider man i siedzialem na niej przez chwile patrzac na mame jak spi myslaac sobie "ty spisz wiec gdzie jestes?" lekko musnalem ja plcem w ramie i zeskoczylem ze sciany... [chyba utrata swiadomosci] ... Jestem z moimi 2 najlepszymi kumplami w piwnicy (mamy w "bejsie" taki klubik i sobie czasem siedzimy;) ) siedzialem tam i bralem udzial w takim malym melanzu (piwko itp) po chwili spogladnalem na moja reke i pomyslalem o popielniczce... buch nagle pojawila sie na mojej rece tak z nikad ;/ Patrze na moich kumpli i mowie im co sie stalo a oni: i co z tego?;/ ... Po chwili zorientowalem sie ze bez przesady jak to moglo sie stac i wtedy znowu bylem swiadomy., wiedzialem ze jestem w poza. :idea: :arrow: Zrobilem taki maly test jeszcze :D Wygladal tak:
Zapytalem kumpla: Radek "lubisz mnie?" Nie zdazyl jeszcze odpowiedziec a ja odpowiedz sobie w glowie sam ulozylem i pomyslalem "tak" i nagle radek mowi "tak"
Nastepne pytanie: Radek lubiesz mnie? pomyslalem "nie" i Radek odpowiada "nie"... zadalem kilka tych pytani i drugiemu koledze rowniez... ewidentnie mowili co chcialem uslyszec jak jakies boty ktorymi ja steruje, zrobiliby co bym chcial ale na tescie sie skonczylo bo juz nic dalej nie pamietam niestety...

To tyle dzikei:P acha i sory za bledy :PP

PZDR!!!!

Post Wt wrz 27, 2011 8:34 pm

Re: Wyjscie z ciala

tak, chyba było to prawdziwe OOBE ale to musisz ty wiedzieć sam, możesz porównać z opisami u innych podróżników, tyle mogę doradzić, życzę następnych fajnych wyjść.

Powrót do Przestrzeń astralna